Skocz do zawartości
eldorado

Otwarcie sezonu 2012

Rekomendowane odpowiedzi

niestety 30 to mój numerek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: Nawet dostałem logo forum na magnesie.

 

ty te logo miałeś tylko wypożyczone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty wszystkim za Win!!

 

Impra z tego co czytam, była przednia, tylko pozazdrościć tym co byli T_T

 

Macie jakieś fotki czy filmiki? Jak ktoś ma to niech się pochwali :) bo zżera mnie ciekawość jak to wszystko wyglądało :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym to do piotrka (16zł jak dobrze pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czym ??

 

a już wiem z wklepką :0 no narazie mam jeszcze poprzedni zapas jak zejdzie to zrobie zapisy i nowe zamowienie :0 chyba że chcecie indywidualnie to zapraszam do arkadego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podsumuję...

 

Organizacja niestety nie za dobrze w porównaniu z zeszłym rokiem. Brawo dla Fermona za najładniejsze auto publiczności i również dla Łukasza za II miejsce w db dragu. No i oczywiście reszcie za drobne upominki :) Szkoda, że nasza Miss wyszła bez nagrody ...

 

Macie jakieś fotki czy filmiki? Jak ktoś ma to niech się pochwali bo zżera mnie ciekawość jak to wszystko wyglądało

 

6 GB materiału - zobaczę co z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o filmiki to będzie zmontowany jeden, bo ogólnie nakręciłem 106 różnych sekwencji i obróbka oraz sklejenie tego trochę potrwa. Fotek myślę że takich już po segregacji to setka powinna być - postaram się dzisiaj wrzucić na FB bo na Picassę to do rana potrwa. No cóż szkoda, że nikt więcej nie cykał a samemu ciężko było całość ogarnąć - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było OK

Passaty widoczne na cały VAG.

Nagród też troszeczkę zgarnęliśmy, więc można uznać to za sukces naszej grupy.

 

Co do zniżki na chiptuning, to odstąpię potrzebującym, bo ja nie potrzebuję.

:hurraPassatowcy górą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do jakiego warsztatu wogóle ta zniżka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pierwszy raz, nie do końca ale było spoko. Nie wiem tylko czy regulamin na to pozwala, ale na przyszły rok przydało by się grilla podlaskiego przy paskach zrobić i kilka skrzynek piwa :) Co poniektórzy palili, ale chyba byli to organizatorzy.

P.S. Gratki dla obdarowanych nagrodami, ale Fermon chyba chipa nie zrobi w tym motorze co ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jeszcze ile osób liczyła grupa Passat-ków?

Uzbierało się 30 naszych pieszczochów na wyjeździe z pod Wikinga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę liczyć na jakiś link z tymi fotkami ;)

Może i siebie w tym tłumie pozytywnych Vag_owców odnajdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie do Zaprzała :)

 

byłoby dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BI 3..0L b7 1,8tsi a coś nie tak z nim po za tym że bez modów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fermon gratki..

Wielkie dzięki wszystkim

 

stawiasz ktosiaQ

a co to ten ktosiak?

Fermon chyba chipa nie zrobi w tym motorze co ma

dołożę turbo i z tego co mi wiadomo zrobię :D ewentualnie nowa mapa wydatek pewnie prawie tysiaka ale co tam z 4 może 5km więcej hehe:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tykocina,do Zaprzalskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hamownie i czipy były od zapszala (tudbodiesel.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to bardzo chętnie z tego skorzystam, bo i tak się tam wybierałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie nowa mapa wydatek pewnie prawie tysiaka

nie zapomnij o sprzęgle po 10k km :) i powodzenia. Czekamy na rezultaty, aby znów zdobył trofeum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnij o sprzęgle po 10k km i powodzenia. Czekamy na rezultaty, aby znów zdobył trofeum

świruje :P nie bede modził tego silnika tam nie ma z czego skręcać, narazie jeździ a nie interesuja mnie loty typu 150-180 km jak się bawić to na całego:P sa plany by za 2-3 sezony zrobić mu swapa aaaalleee to to takie maybe:D wiec jak cos mam do odstapienia kupon na zniżke:)

ps. ja sprzęgła nie wymieniam mam automat:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności