20marcin07 Zgłoś #101 Napisano 6 Maja 2012 niestety 30 to mój numerek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bufon1 Zgłoś #102 Napisano 6 Maja 2012 PS: Nawet dostałem logo forum na magnesie. ty te logo miałeś tylko wypożyczone Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lulek Zgłoś #103 Napisano 6 Maja 2012 Graty wszystkim za Win!! Impra z tego co czytam, była przednia, tylko pozazdrościć tym co byli T_T Macie jakieś fotki czy filmiki? Jak ktoś ma to niech się pochwali bo zżera mnie ciekawość jak to wszystko wyglądało Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bufon1 Zgłoś #104 Napisano 6 Maja 2012 z tym to do piotrka (16zł jak dobrze pamiętam) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #105 Napisano 6 Maja 2012 z czym ?? a już wiem z wklepką :0 no narazie mam jeszcze poprzedni zapas jak zejdzie to zrobie zapisy i nowe zamowienie :0 chyba że chcecie indywidualnie to zapraszam do arkadego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #106 Napisano 6 Maja 2012 Ja podsumuję... Organizacja niestety nie za dobrze w porównaniu z zeszłym rokiem. Brawo dla Fermona za najładniejsze auto publiczności i również dla Łukasza za II miejsce w db dragu. No i oczywiście reszcie za drobne upominki Szkoda, że nasza Miss wyszła bez nagrody ... Macie jakieś fotki czy filmiki? Jak ktoś ma to niech się pochwali bo zżera mnie ciekawość jak to wszystko wyglądało 6 GB materiału - zobaczę co z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o filmiki to będzie zmontowany jeden, bo ogólnie nakręciłem 106 różnych sekwencji i obróbka oraz sklejenie tego trochę potrwa. Fotek myślę że takich już po segregacji to setka powinna być - postaram się dzisiaj wrzucić na FB bo na Picassę to do rana potrwa. No cóż szkoda, że nikt więcej nie cykał a samemu ciężko było całość ogarnąć - zobaczymy co z tego wyjdzie. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sahen Zgłoś #107 Napisano 6 Maja 2012 Było OK Passaty widoczne na cały VAG. Nagród też troszeczkę zgarnęliśmy, więc można uznać to za sukces naszej grupy. Co do zniżki na chiptuning, to odstąpię potrzebującym, bo ja nie potrzebuję. Passatowcy górą Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
20marcin07 Zgłoś #108 Napisano 6 Maja 2012 a do jakiego warsztatu wogóle ta zniżka?? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #109 Napisano 6 Maja 2012 pewnie do Zaprzała Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KrajesK Zgłoś #110 Napisano 6 Maja 2012 Ja byłem pierwszy raz, nie do końca ale było spoko. Nie wiem tylko czy regulamin na to pozwala, ale na przyszły rok przydało by się grilla podlaskiego przy paskach zrobić i kilka skrzynek piwa Co poniektórzy palili, ale chyba byli to organizatorzy. P.S. Gratki dla obdarowanych nagrodami, ale Fermon chyba chipa nie zrobi w tym motorze co ma Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lulek Zgłoś #111 Napisano 6 Maja 2012 A powiedzcie jeszcze ile osób liczyła grupa Passat-ków? Uzbierało się 30 naszych pieszczochów na wyjeździe z pod Wikinga? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
winiak Zgłoś #112 Napisano 6 Maja 2012 A mogę liczyć na jakiś link z tymi fotkami Może i siebie w tym tłumie pozytywnych Vag_owców odnajdę Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
20marcin07 Zgłoś #113 Napisano 6 Maja 2012 pewnie do Zaprzała byłoby dobrze Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
winiak Zgłoś #114 Napisano 6 Maja 2012 BI 3..0L b7 1,8tsi a coś nie tak z nim po za tym że bez modów Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
FERMON Zgłoś #115 Napisano 6 Maja 2012 Fermon gratki.. Wielkie dzięki wszystkim stawiasz ktosiaQ a co to ten ktosiak? Fermon chyba chipa nie zrobi w tym motorze co ma dołożę turbo i z tego co mi wiadomo zrobię ewentualnie nowa mapa wydatek pewnie prawie tysiaka ale co tam z 4 może 5km więcej hehe:) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kamyk73 Zgłoś #116 Napisano 6 Maja 2012 Do Tykocina,do Zaprzalskiego. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bufon1 Zgłoś #117 Napisano 6 Maja 2012 hamownie i czipy były od zapszala (tudbodiesel.pl) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
20marcin07 Zgłoś #118 Napisano 6 Maja 2012 oj to bardzo chętnie z tego skorzystam, bo i tak się tam wybierałem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KrajesK Zgłoś #119 Napisano 6 Maja 2012 ewentualnie nowa mapa wydatek pewnie prawie tysiaka nie zapomnij o sprzęgle po 10k km i powodzenia. Czekamy na rezultaty, aby znów zdobył trofeum Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
FERMON Zgłoś #120 Napisano 6 Maja 2012 nie zapomnij o sprzęgle po 10k km i powodzenia. Czekamy na rezultaty, aby znów zdobył trofeum świruje nie bede modził tego silnika tam nie ma z czego skręcać, narazie jeździ a nie interesuja mnie loty typu 150-180 km jak się bawić to na całego:P sa plany by za 2-3 sezony zrobić mu swapa aaaalleee to to takie maybe:D wiec jak cos mam do odstapienia kupon na zniżke:) ps. ja sprzęgła nie wymieniam mam automat:D Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach