cinul Zgłoś #141 Napisano 12 Maja 2012 http://www.youtube.com/watch?v=tHzc_D9SRFo&list=UU08xdGj41lzEp4wieG9KJUg&index=2&feature=plcp http://www.youtube.com/watch?v=S74F902GxJo&list=UU08xdGj41lzEp4wieG9KJUg& index=1&feature=plcp Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
b4Grzenio Zgłoś #142 Napisano 12 Maja 2012 o MÓJ BOŻE , CO TO ZA niewiasta zesłana na świat hahahah Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KrajesK Zgłoś #143 Napisano 12 Maja 2012 Grzenio coś mi się wydaję że chciałbyś nr. tel. do tego krasnoludka Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adasko Zgłoś #144 Napisano 12 Maja 2012 szkoda, że taki głupi ten krasnoludek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
BIALAS77 Zgłoś #145 Napisano 12 Maja 2012 no. takie głupoty gadala przed ludzmi ze normalnie az oczy musztardą zachodziły..... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #146 Napisano 12 Maja 2012 Bialas czym najlepiej przyciąć filmy w formacie mp4 i mov bo u mnie jakieś błędy wypiernicza i niektórych nie da się odtwarzać. Sony Vegas to dla mnie kosmos ... masz coś ?? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
BIALAS77 Zgłoś #147 Napisano 12 Maja 2012 albo konwertowac do avi i virtual dubem albo avidemux Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #148 Napisano 23 Maja 2012 Faaaaakkkk ludzie dajcie jakiś prosty programos do cięcia filmów w formacie mp4 bo szlag mnie trafi. Avidemux jest jak najbardziej ok ale u mnie wywala non stop błędy i nie da rady zapisać pociętego filmu, no chyba że ktoś ma sprawdzoną wersję. Filmik z naszego wjazdu już dostałem, kwestia tylko pocięcia reszty na fragmenty. Wspomóżcie koledzy bo w życiu tego nie skleimy Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kamil_ Zgłoś #149 Napisano 24 Maja 2012 - korekty koloru jasnosci itp w sony vegas pro 10.0 - sklejanie gotowych ujec corel videostudio pro x 4 - do efektów adobe after effects - napisy corel videostudio i photoshop Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sahen Zgłoś #150 Napisano 24 Maja 2012 No i filmiki usunięte Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #151 Napisano 24 Maja 2012 - korekty koloru jasnosci itp w sony vegas pro 10.0- sklejanie gotowych ujec corel videostudio pro x 4 - do efektów adobe after effects - napisy corel videostudio i photoshop a do cięcia ?????????????? No i filmiki usunięte na prośbę samej "gwiazdy" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kamil_ Zgłoś #152 Napisano 24 Maja 2012 a do cięcia ?????????????? corel videostudio pro x 4 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bufon1 Zgłoś #153 Napisano 3 Czerwca 2012 (edytowane) film z rozpoczęcia sezonu w tym roku http://vimeo.com/43358715 Edytowane 3 Czerwca 2012 przez bufon1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sahen Zgłoś #154 Napisano 4 Czerwca 2012 Właśnie Facebooku obejrzałem, nic ciekawego A gdzie jest nasz filmik? miał być wcześniej Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
b4Grzenio Zgłoś #155 Napisano 4 Czerwca 2012 film ogolnie ok tak ale gdzie paski:>? . nie nagrane nawet. szkoda. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #156 Napisano 4 Czerwca 2012 film z rozpoczęcia sezonu w tym roku dałem na pierwszej stronie ... Właśnie Facebooku obejrzałem, nic ciekawego u nas raczej też szału nie będzie A gdzie jest nasz filmik? miał być wcześniej Zastanawiam się czy w ogóle będzie... Nikt nie ruszył zadka, żeby pomóc mi na vagu z materiałem, nikt nie ruszył zadka, żeby pomóc mi i potłumaczyć jak ciąć filmy, nikt nie ruszył zadka, żeby przynajmniej zapytać mnie czy mi w czymś pomóc - a dla mnie tez nie chce się zadka ruszać film ogolnie ok tak ale gdzie paski? . nie nagrane nawet. szkoda. dużo materiału okroił ... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adasko Zgłoś #157 Napisano 4 Czerwca 2012 faktycznie, wygląda jakby VAG reprezentowaly wyłącznie golfy i audi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KrajesK Zgłoś #158 Napisano 4 Czerwca 2012 Oj tam, flagi nasze widać Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach