Skocz do zawartości
eldorado

Otwarcie sezonu 2012

Rekomendowane odpowiedzi

o MÓJ BOŻE , CO TO ZA niewiasta zesłana na świat hahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzenio coś mi się wydaję że chciałbyś nr. tel. do tego krasnoludka :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że taki głupi ten krasnoludek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no. takie głupoty gadala przed ludzmi ze normalnie az oczy musztardą zachodziły.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialas czym najlepiej przyciąć filmy w formacie mp4 i mov bo u mnie jakieś błędy wypiernicza i niektórych nie da się odtwarzać. Sony Vegas to dla mnie kosmos ... masz coś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo konwertowac do avi i virtual dubem albo avidemux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faaaaakkkk ludzie dajcie jakiś prosty programos do cięcia filmów w formacie mp4 bo szlag mnie trafi. Avidemux jest jak najbardziej ok ale u mnie wywala non stop błędy i nie da rady zapisać pociętego filmu, no chyba że ktoś ma sprawdzoną wersję. Filmik z naszego wjazdu już dostałem, kwestia tylko pocięcia reszty na fragmenty. Wspomóżcie koledzy bo w życiu tego nie skleimy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- korekty koloru jasnosci itp w sony vegas pro 10.0

- sklejanie gotowych ujec corel videostudio pro x 4

- do efektów adobe after effects

- napisy corel videostudio i photoshop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i filmiki usunięte :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- korekty koloru jasnosci itp w sony vegas pro 10.0

- sklejanie gotowych ujec corel videostudio pro x 4

- do efektów adobe after effects

- napisy corel videostudio i photoshop

 

a do cięcia ??????????????

 

No i filmiki usunięte

 

na prośbę samej "gwiazdy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do cięcia ??????????????

corel videostudio pro x 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film z rozpoczęcia sezonu w tym roku

 

http://vimeo.com/43358715

Edytowane przez bufon1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Facebooku obejrzałem, nic ciekawego :P

 

A gdzie jest nasz filmik? miał być wcześniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film ogolnie ok tak ale gdzie paski:>? . nie nagrane nawet. szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
film z rozpoczęcia sezonu w tym roku

 

dałem na pierwszej stronie ...

 

Właśnie Facebooku obejrzałem, nic ciekawego

 

u nas raczej też szału nie będzie

 

A gdzie jest nasz filmik? miał być wcześniej

 

Zastanawiam się czy w ogóle będzie... Nikt nie ruszył zadka, żeby pomóc mi na vagu z materiałem, nikt nie ruszył zadka, żeby pomóc mi i potłumaczyć jak ciąć filmy, nikt nie ruszył zadka, żeby przynajmniej zapytać mnie czy mi w czymś pomóc - a dla mnie tez nie chce się zadka ruszać :)

 

film ogolnie ok tak ale gdzie paski? . nie nagrane nawet. szkoda.

 

dużo materiału okroił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, wygląda jakby VAG reprezentowaly wyłącznie golfy i audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, flagi nasze widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności