Skocz do zawartości

Marcin_14

  • Liczba zawartości

    19
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Marcin_14

  • Urodziny 07/14/1992

Informacje osobiste

  • Imię
    Marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Suwałki

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3B) 1.8 T 150KM (AEB)
  • Rok produkcji
    1997

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Dobra to ja będę na pewno a na miejsce zbiórki proponuję kampus Politechniki, ale to tylko mój skromny pomysł. Swoją drogą Folwark Nadawki chyba był lepszym miejscem, bardziej piknikowym ...
  2. Każdy się przygotowuję patrzę , no i dobrze ale niestety ja pewnie swojego planu nie wykonam bo miałem ogarnąć blacharkę ale jak na razie brak funduszy ... Oczywiście musiałem trochę zaspać i nawet flagi nie mam ogarniętej a szkoda (no chyba że ktoś ma jakąś na zbyciu ;P )
  3. To taka prośba w imieniu moim i ludzi z poza Białego, jak już będzie ustalone miejsce fotki to przynajmniej ulicę podać proszę
  4. Nie moje B3 stoi w garażu normalnie nim jeżdżę a pro po pogody to gdy tylko wyjechaliśmy w stronę Suwałk tuż za Białymstokiem spotkała nas taka ulewa, że nie było widać samochodów jadących 10 metrów przed nami, ale chyba do Folwarku to nie doszło skoro tak
  5. Może ja wypowiem się jako pierwszy już po imprezie, może i nie byłem do końca bo nie mogłem (nie byłem kierowcą, byłem z bratem srebrnym s6) ale mimo wszystko było świetnie
  6. Marcin_14

    VIRTUAL TUNING

    przednia fela trochę dziwnie ale widać co i jak aha i jakość siako jako taka
  7. Marcin_14

    VIRTUAL TUNING

    no nie wiem ... fajnie by było bo, żeby usunąć go muszę malować błotniki, i drzwi a to trochę roboty jest ...
  8. Marcin_14

    VIRTUAL TUNING

    każdy wrzuca to i ja wrzucę więc to nie będzie jakiś tam kosmiczny vt lecz taki jaki do jakiego spełnienia bym chciał doprowadzić baza : vt mam nadzieję że się podoba, i właśnie chciał bym o opinie, jako że z kumplem trochę malujemy samochody i że mam jak to myślę o wygładzeniu tego rowka na bokach nad klamkami tak jak to zrobiłem na vt, co o tym sądzicie ? bo jeszcze nie widziałem paska bez tego rowka
  9. Fajne bo B3 coraz więcej osób z Suwałk ... trzeba będzie się jakoś kiedyś złapać
  10. O Panie dzięki wielkie za instrukcje, bo bez tego bym nie wymienił sam a tak, fakt faktem że przez 3 dni ale udało się
  11. miałem podobny problem, okazało się że mapy PB się rozstroiły, a naprawiłem to w ten sposób, że zalałem sobie 30 litrów PB i przejachałem ok 100 km na początku muliło ale później wszystko wróciło do normy, jeśli to nie pomoże sprawdź filtr paliwa
  12. b3 1.8rp+LPG ostatnio chciałem do ilu udam mi się zejść no i 9l LPG w cyklu mieszanym
  13. no ok więc jutro jadę po srebrną farbę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności