-
Liczba zawartości
19 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Marcin_14
- Urodziny 07/14/1992
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Suwałki
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3B) 1.8 T 150KM (AEB)
-
Rok produkcji
1997
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Dobra to ja będę na pewno a na miejsce zbiórki proponuję kampus Politechniki, ale to tylko mój skromny pomysł. Swoją drogą Folwark Nadawki chyba był lepszym miejscem, bardziej piknikowym ...
-
Każdy się przygotowuję patrzę , no i dobrze ale niestety ja pewnie swojego planu nie wykonam bo miałem ogarnąć blacharkę ale jak na razie brak funduszy ... Oczywiście musiałem trochę zaspać i nawet flagi nie mam ogarniętej a szkoda (no chyba że ktoś ma jakąś na zbyciu ;P )
-
Dzięki
-
To taka prośba w imieniu moim i ludzi z poza Białego, jak już będzie ustalone miejsce fotki to przynajmniej ulicę podać proszę
-
Marcin_14 i ewentualnie wlepa
-
Nie moje B3 stoi w garażu normalnie nim jeżdżę a pro po pogody to gdy tylko wyjechaliśmy w stronę Suwałk tuż za Białymstokiem spotkała nas taka ulewa, że nie było widać samochodów jadących 10 metrów przed nami, ale chyba do Folwarku to nie doszło skoro tak
-
Może ja wypowiem się jako pierwszy już po imprezie, może i nie byłem do końca bo nie mogłem (nie byłem kierowcą, byłem z bratem srebrnym s6) ale mimo wszystko było świetnie
-
przednia fela trochę dziwnie ale widać co i jak aha i jakość siako jako taka
-
no nie wiem ... fajnie by było bo, żeby usunąć go muszę malować błotniki, i drzwi a to trochę roboty jest ...
-
każdy wrzuca to i ja wrzucę więc to nie będzie jakiś tam kosmiczny vt lecz taki jaki do jakiego spełnienia bym chciał doprowadzić baza : vt mam nadzieję że się podoba, i właśnie chciał bym o opinie, jako że z kumplem trochę malujemy samochody i że mam jak to myślę o wygładzeniu tego rowka na bokach nad klamkami tak jak to zrobiłem na vt, co o tym sądzicie ? bo jeszcze nie widziałem paska bez tego rowka
-
Fajne bo B3 coraz więcej osób z Suwałk ... trzeba będzie się jakoś kiedyś złapać
-
Wymiana nagrzewnicy w 35I – How To by Remek ;)
Marcin_14 odpowiedział Remek → na temat → Poradniki i instrukcje
O Panie dzięki wielkie za instrukcje, bo bez tego bym nie wymienił sam a tak, fakt faktem że przez 3 dni ale udało się -
Gorsza praca silnika na PB, a na LPG jest wszystko wporządku
Marcin_14 odpowiedział start2222 → na temat → Instalacja gazowa
miałem podobny problem, okazało się że mapy PB się rozstroiły, a naprawiłem to w ten sposób, że zalałem sobie 30 litrów PB i przejachałem ok 100 km na początku muliło ale później wszystko wróciło do normy, jeśli to nie pomoże sprawdź filtr paliwa -
b3 1.8rp+LPG ostatnio chciałem do ilu udam mi się zejść no i 9l LPG w cyklu mieszanym
-
Jaki kolor zacisków i czym je pomalować??
Marcin_14 odpowiedział WLK → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
no ok więc jutro jadę po srebrną farbę
