Skocz do zawartości
Nord

"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam Panowie srebrnego b5 kombi przed liftem na felgach ori Helios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam Panowie srebrnego b5 kombi przed liftem na felgach ori Helios

niestety tylko takie

black_passat.jpg

G%20Projekti%204.JPG

cimg4986.jpg

DMC3.jpg

P4230276.jpg

ModsSide.jpg?t=1188080957.jpg

 

oraz felgi w kolorze candy white, ladnie sie prezentuja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może namiary na chromowane listwy (dolne) boczne ? Chodzi mi o link do allegro lub czegoś podobnego. Mam w chwili obecnej paska z listwami chromowanymi tylko przy szybach, a chciałbym zamontować też listwy boczne - tak jak na tym zdjęciu:

 

http://i179.photobucket.com/albums/w284/Jayson13f/DSC01391.jpg

 

to jest chyba odpicowana wersja highline, a ja mam trendline ;/

 

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co za problem poszukac na allegro :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma boczny kierunkowskaz typu clear/led ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany poszukuje fotek poszerzonych nadkoli w passacie b4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam granatowego passata B5 przed liftem na gwincie (najlepiej 60/40) alusach Monoblock (audi A8) 18 cali. Bede wdzięczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam zdjęć Passata obniżonego 55/40mm, nie znalazłem nigdzie takowych. Najlepiej na felgach 17/18"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś fotę paska b4 kombii na aluskach MAM mt1?? 17" lub inne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy, mam Passata B5 FL kombi w kolorze LC7V na oryginalnych felgach 17' BBS Donington. Szukam jak będzie wyglądał na glebie i tej feldze w kolorze lc7v albo czarnej. Z góry dziękuje i postaram się pokazać swojego paszteta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję zdjęcia Czarnego passata b5 z grillem pełen chrom lub czarnym bez znaczka . i na feldze monoblock. takiej jak na tym zdjęciu . 3452916815_dcd27baf87_o.jpg

 

znalazłem tylko takie zdjęcie. a695438084c070f7med.jpg

,ale jestem ciekaw jakby pasowało to do czarnych lamp. czy lepiej może własnie czarny grill.

Edytowane przez Real Madryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o zdjęcie czerwonego paska przed liftem z czarnym dachem i chromowanymi relingami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, prosiłbym o zdjęcie czerwonego paska przed liftem z czarnym dachem i chromowanymi relingami :)

 

http://imageshack.us/photo/my-images/853/64491437.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/855/68525861.jpg/

 

Tylko takie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarnymi relingami widziałem mase ale właśnie ze srebrnymi czy tam chromowanymi nie i nie wiem czy będzie to pasować:P najwyraźniej nie skoro nikt tak nie zrobił bo fotek nie ma :D ale dzięki za pomoc:D jak znudzą mi się srebrne to wrócę do czarnych i dam dach do oklejeniaia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z czarnymi relingami widziałem mase ale właśnie ze srebrnymi czy tam chromowanymi nie i nie wiem czy będzie to pasować:P najwyraźniej nie skoro nikt tak nie zrobił bo fotek nie ma :D ale dzięki za pomoc:D jak znudzą mi się srebrne to wrócę do czarnych i dam dach do oklejeniaia :D

 

Moim zdaniem czarny-czerwony lepiej wyglada:) Wiec wracaj do czarnych:P I dawaj dach do obklejania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja mam teraz chromy wokół okien, felgi polerowanr i listwe chrom na klapie bagażnika i srebrne relingi fajnie się zgrywaja wiec szkoda mi to zmieniać:P najwyżej pomaluje lusterka w kolor auta żeby ten czarny jakoś zniwelować :D jeśli ktoś by znalazł czerwonego B5 przed liftem z czarnym dachemi rrelingamibw chromie to proszę o fotki dalej:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomozecie? szukam sprężyn obniżajacych do passata b4 2.8 vr6 kombi i nigdzie nie moge dorwac. szperałem to jedyne znaleziska to od golfa, lecz od golfa jedynie pasuje na przód, choc nie jestem do końca pewien czy vr6 nie ma innych niz inne wersje silnikowe w passatach. prosze o pomoc w poszukiwaniach. serdecznie dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos foto b6 kombi najlepiej czarnej z klapa US i z polska rejka kwadratowa?? :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos zdjęcia Passata b5 FL w chrom pakiecie, czarnego na białych felgach Phoneix 17"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności