Skocz do zawartości
jedrus

Problem z załącznikami

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w wyniku awarii uciekła część załączników wgrana na forum.

Zniknąć mogły załączniki dodawane między 2 października a 18 grudnia.

 

Przepraszam za utrudnienia. Postaramy się odzyskać jak najwięcej z kopii zapasowej :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo usilnych prób zdjęć nie uda się odzyskać.

Bardzo Was przepraszam za zaistniałą sytuację. Wprowadziliśmy zabezpieczenia aby podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie trudno się to czyta bo trochę fotek nam wyparowało w Dolnośląskim :( :( :( choć jako Tata regionu przynajmniej część z nich .................mam kopie w lapku :lol no cóż z okazji zbliżającego się święta ........ zostaje Ci Jedrek wybaczone :wmorde:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje jeszcze nad czymś jednak.moze czesc sie uda przywrócić więc na razie nie usuwajcie załączników, albumow itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pracuje jeszcze nad czymś jednak.moze czesc sie uda przywrócić więc na razie nie usuwajcie załączników, albumow itp

 

jasnee,to będziemy czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie wszystko poszło w... :wmorde jedrus w tobie nadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy jednej z poprzednich zmian skryptu było to samo. Już nawet fotosik jest bardziej stabilnym serwerem do załączników niż nasze forum :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jest wrzutnik przecież :D

chyba ze on bazuje na serwerze forumowym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby wróciły, poszły mi wszystkie zdjęcia po tym jak zrobiłem auto tej jesieni.... :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba ze on bazuje na serwerze forumowym ...

a juści bazuje, ale nie ma nic wspólnego z załącznikami forumowymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/threads/92300-CZARNUCH-by-AHCY-ZIMOWY-DESIGN?p=1521540&viewfull=1#post1521540

 

to jest post, z którego skasowałem dotychczasowe załączniki i od nowa wgrałem kilka fotek. Niestety nic się nie zmienia. Nadal załączniki nie są widoczne... i takie tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest post, z którego skasowałem dotychczasowe załączniki i od nowa wgrałem kilka fotek. Niestety nic się nie zmienia. Nadal załączniki nie są widoczne... i takie tam...

oooo to bardzo dziwne! sprawdzę to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejoł.. czy ja mogę wstawiać jakieś załączniki? po raz kolejny na prośbę kolegi chciałem wrzucić zdjęcia i nadal nie mogę nic zrobić. modyfikuję te posty i od nowa wgrywam zdjęcia i nic... dodaję nowy post i wgrywam zdjęcia i nic...

pzdr

Edytowane przez marcinL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się Jędruś upora to i będą załączniki... i nawet może wrócą stare

czyli forum stoi... tematy nowe nie będę się pojawiać...

tylko sb zostało :D kiedy to ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli forum stoi... tematy nowe nie będę się pojawiać...

tylko sb zostało kiedy to ruszy?

 

a co jeszcze poza załącznikami jest nie tak z forum? chyba nie rozumiem tej uwagi?

do czasu naprawienia załącznikow - poinformuję o tym fakcie - proszę używać wrzutnik.net - więcej informacji na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co jeszcze poza załącznikami jest nie tak z forum? chyba nie rozumiem tej uwagi?

do czasu naprawienia załącznikow - poinformuję o tym fakcie - proszę używać wrzutnik.net - więcej informacji na forum.

 

poganiam Was :D chyba Jędrula, nie poczułeś się urażony w związku z moim postem... zresztą nie było z Waszej strony konkretów. Sadziłem, że każde info jest rozpatrywane indywidualnie ponieważ cześć z Nas może załączać zdjęcia a część nie.

 

a że forum stoi to moja uwaga. w sumie jeśli kilkadziesiąt procent postów zawiera zdjęcia w których są zawarte np. etka, co to jest-pomocy czy zobaczcie moją fure...

 

bez obrazy... nikt pretensji nie ma, no chyba, że pijok Robert :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 2 ostatnich stronach tematu brakuje dodanych załączników(zdjęć) czy jak bym edytował te posty w których brakuje załączników i dodał je jeszcze raz to będa one czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak bym edytował te posty w których brakuje załączników i dodał je jeszcze raz to będa one czy nie

jak dodasz jeszcze raz, to będzie OK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności