Skocz do zawartości
Charakterek

Mad Max się ziszcza

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mojej kobiecie ktoś ukradł paliwo z auta. I nie był to odosobniony przypadek... Zniknęło w kilku autach. I to się działo w dzień. Jak dla mnie to już jest troszkę porypane - zaczyna się wojna o paliwo. Kradną paliwo - myślałem, ze nie dożyję takich czasów. A tymczasem. W smutnych czasach przyszło nam żyć, oj w smutnych. Zawartość baku jest atrakcyjniejsza, niż całe opakowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie się chowałeś, ale kradzieże paliwa były nawet kiedy E95 kosztowała 3-4 zł.

Szczególnie popularne był kradzieże z fiatów seiczento.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec jak kupił na początku tego wieku nowego matiza to pierwszej nocy opędzlowali mu cały bak paliwa :D

Z dużego fiata to normalnie kradli mi paliwo co noc, póki nie załatwiłem sprawy korka spustowego w zbiorniku; reasumując: zjawisko stare jak przemysł samochodowy :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - ale to się działo w biały dzień przed urzędem (Sanepid), gdzie włazi masa ludzi, a obok jest kilka Marketów - Aldi, Biedronka, Carrefour i Orlen. W tym samym budynku jest też kolegium nauczycielskie. I zawinęli 40 litrów ropy. Koleżankom podobnie znikło 20 - 40 litrów. To już jest po prostu bezczelność złodziei... Policja rozkłada ręce. Nie ma nagrań - nie ma świadków - nie ma sprawy. A że są rachunki ze stacji - a skąd oni mogą wiedzieć, czy sami nie spuściliśmy i nie wyłudzamy... Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie się chowałeś, ale kradzieże paliwa były nawet kiedy E95 kosztowała 3-4 zł.

Szczególnie popularne był kradzieże z fiatów seiczento.

 

Myślę, że nie masz racji. E95 została wycofana ze sprzedaży na początku lat '90. Etyliny w czasach produkcji Seicento kupić się nie dało. Co innego PB95... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co innego PB95...

No co Ty...można jeszcze kupić ołowiówkę i to w dziewięćdziesięciu pięciu oktanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..ciekawe kiedy wymyślą patent na zajumanie gazu?..:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista
Hmm..ciekawe kiedy wymyślą patent na zajumanie gazu?..:hmm

 

:super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm..ciekawe kiedy wymyślą patent na zajumanie gazu?..:hmm

 

Myśl roku :super: Też sie zastanawiałem czy przyjdą wtedy z workiem foliowym czy z pustą butlą z kuchenki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Polska tu wszystkiego możemy się spodziewać tak więc myślę że dożyjemy czasów w których będą kraść gaz z samochodów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny paliw juz dawno przekroczyly granice akceptacji jesli chodzi o dochody dyspozycyjne ludnosci, bedzie coraz gorzej. Niebawem w ofercie nowy hit popularnosci: korki do wlewu paliwa Bear Lock...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

niedługo i to nie będzie potrzebne. jeździć będą tylko prezesi orlenu (jakiś czas...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśl roku Też sie zastanawiałem czy przyjdą wtedy z workiem foliowym czy z pustą butlą z kuchenki

Z balonem, i to dużym ;)

Jakieś 8-9 lat temu mi 2 razy cały bak z 535i spuścili... Od tamtej pory zwracam uwagę gdzie parkuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

nie śmiać się. jeszcze tego nie robią bo nie ma aż takiego POPYTU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie ma za duzo aut na prad. bo zamiast 60gr za kilowat trza by bylo placic 6zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

nie byłoby złodziei gdyby nie mieli komu sprzedawać...

 

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

 

dobrze ze nie ma za duzo aut na prad. bo zamiast 60gr za kilowat trza by bylo placic 6zl

 

no i akumulatory by podpieprzyli...:)

 

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

 

(naładowane...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo by prad z nich spuscili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast spuszczać gaz z butli to całą butlę wyniosą i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbijajcie się... zobaczycie że będzie coraz gorzej. Kradzieże paliwa ze stacji, opróżnianie baków w autach itp - już niedługo będzie to na porządku dziennym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Adamsa. To co się dzieje jest po prostu chore i może prowadzić tylko do jednego. No chyba, że zaczniemy brać swoje pensje w euro... co oczywiście nie nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności