Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ElNinijo napisał:

v16 35 minut z zegrakiem w reku u mnie

U mnie też 35min, bez żadnego wyłączania.

20181214_100432.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz tylko to:

  ogarnac i bedziemy mieli komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zapętla ehhh znowu będzie jazda jak co roku w zimie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wektor napisał:

Czy widzisz różnice np.w szybkości ładowania systemu z tym dyskiem? Warto zamienić HDD na SSD?

Nie bo różnica jest minimalna (moge porownac do wersji P czyli ostatniej z dyskiem talerzowym).

Z głębokiego uśpienia radio czy muza z usb dość szybko się ładują i grają jednak próba przełączenia na coś innego powoduje komunikat że system się uruchamia.

17 minut temu, user78 napisał:

A u mnie zapętla ehhh znowu będzie jazda jak co roku w zimie ;(

czyli próba z karty SD ;)

3 godziny temu, ElNinijo napisał:

v16 35 minut z zegrakiem w reku u mnie

z płyty? czyli tyle samo co z karty SD. U mnie pewnie też byłoby podobnie gdybym nie gasił 3 razy auta na kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uznaje takich wynalazkow jak instalacja z akrt sd (ten sposob jest do dupy), instaluje mapy tylko z plyty i u mnie poszlo w 35 minut

 

trzeba pomysles skad skombinowac soft do punktow POI

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artmin napisał:

Z głębokiego uśpienia radio czy muza z usb dość szybko się ładują i grają jednak próba przełączenia na coś innego powoduje komunikat że system się uruchamia.

Najbardziej irytuje jak wrzucisz wsteczny i musisz czekać, aż obraz z kamery się pojawi, a w cc niewiele widać w lusterkach czy obracając się do tyłu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po wstecznym obraz wskakuje momentalnie hmm dlugo musisz czekac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wybudzany z głebokiego snu to długo. Chyba że robisz to po krótkim postoju gdzie board potrzymuje zasilanie rns'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja musze wycofywac z garażu wiec wrzucam wsteczny i jade ale obraz z kamery mam od razu

 

ewentualnie postaram sie nagrac i wtedy mozemy porownac, bo moze to co u mnie wydaje sie krotko u was jest dlugo i po prostu zle to odczytuje

Edytowane przez ElNinijo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nocy to tak z 20 sek po wrzuceniu wstecznego. Tez muszę wyjeżdżać z garażu na wstecznym. Chociaż czasami jest od razu i wydaje mi się ze po długim kilkugodzinnym postoju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie radio z głębokiego uśpienia startuje tak jak u was, czyli długo, natomiast obraz z wstecznego jest szybciej mimo, że radio jeszcze się uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem. Od uruchomienia do wrzucenia wstecznego 20sek i obraz mam po sekundzie. Radio już sobie gadało ale system startował.

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, user78 napisał:

A u mnie zapętla ehhh znowu będzie jazda jak co roku w zimie ;(

I coś chyba jest na rzeczy: miałem 2 przypadki po wyczyszczeniu lasera. Przy mapie V115 i teraz. Wyjeżdżam z zimnego garażu ładuję płytkę i mam CD/DVD error.Mimo wielu prób włóż wyjmij? zero efektu.

Ale w trakcie jazdy, kiedy RNS nabrał temperatury roboczej, wszystko poszło.Taka sytuacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wektor napisał:

Ale w trakcie jazdy, kiedy RNS nabrał temperatury roboczej, wszystko poszło.Taka sytuacja...

 

Kuuurłaaaaaa wektor... przeczytałem to po tym jak dwie płyty wylądowały już w śmietniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można też rozpalić ognisko w aucie-szybciej się RNS zagrzeje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, adams napisał:

przeczytałem to po tym jak dwie płyty wylądowały już w śmietniku :D

To nie oznacza, że tak być musi.Żeby przeprowadzić dowód naukowy, za rok powtórzę testy.?‍?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adams kota połóż na rns'ie żeby szybciej ogrzał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zeszcza i będzie dopiero problem

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i rok temu batalia z wgraniem map :P

V15 Rok temu RNS był na stole 3 razy (czyściłem laser) płyta kolegi poszło po czyszczeniu, przed nim był problem (pasek leciał od nowa)

V16 nagrałem obraz sam :P początkowo błąd CD DVD po chwili magiczne INSTALUJ no i leci :P stare mapy skasowało ... pasek leci i tak 3 razy do tego samego miejsca i od nowa :P poddałem się. Dziś kupiłem nowa nagrywarkę firmy LG (stara Lite On) za 60zł i ku mojemu zdziwieniu nie można zmienic booktype :P ale domyślnie jest dvd-rom, więc szczęście w nieszczęściu... płyta wypalona. i do auta... i? to samo :P potem pasek do tego samego miejsca co wczoraj, za drugim razem prawie pod koniec :P i od nowa i NERW :P za trzecim razem poszło... więć w aucie 2 godziny mi zleciały o ropie nie wspomnę :P ogólnie po 2 dniach walki po 2 godz każdy V16 2019 siedzi :) na rok spokój i powodzenia innym w OPERACJI :)

IMG_20181215_163905.jpg

IMG_20181215_172102.jpg

IMG_20181215_172340.jpg

IMG_20181215_172347.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a ja nagrałem DVD, wrzuciłem płytkę do auta i po 40 minutach miałem już wszystko skopiowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności