Skocz do zawartości
cooler

[B5] Jakie tarcze hamulcowe i jakie klocki?

Rekomendowane odpowiedzi

cześć kolego, jeździsz prawie 200 konnym autem i chcesz oszczedzać na hamulcach.... zastanów się czy warto. Wiem że na tył ale hamulce to hamulce uważam że powinny być dobrej jakości... ale to tylko moje zdanie Wiem też żę do BMW hamulce nie są najtańsze ale ja bym nie wkładał średniej czy niskiej półki...

 

Pozdrawiam

 

Lukasz

Łukasz, nigdy nie oszczędzałem na hamulcach i kupowałem górną półkę a nawet ponad półką :D

Chodzi mi o to że teraz znani producenci robia pod innymi markami i sprzedają taniej oraz pojawiają się nowe marki na rynku które nie odbiegaja od oklepanych...

Na przód to wiem co założę, chodzi mi o tył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy co poweicie na ten zestaw hamulcowy Master Sport

 

http://allegro.pl/komplet-tarcze-klocki-tyl-passat-b5-superb-a6-i3320515451.html

http://allegro.pl/tarcze-klocki-przod-vw-passat-b5-fl-audi-a4-a6-288-i3335970757.html

 

Miał ktos kiedys z tym doczynienia, jak to sie sprawuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian

 

Podaj numer nadwozia, wydaje mi się, że powinno się udać w tej cenie znaleźć coś chociaż ze średniej półki, nie warto wyrzucać pieniędzy na to...

 

Witam koledzy co poweicie na ten zestaw hamulcowy Master Sport

 

http://allegro.pl/komplet-tarcze-klocki-tyl-passat-b5-superb-a6-i3320515451.html

http://allegro.pl/tarcze-klocki-przod-vw-passat-b5-fl-audi-a4-a6-288-i3335970757.html

 

Miał ktos kiedys z tym doczynienia, jak to sie sprawuje ??

 

Podobna sytuacja co u kolegi wyżej, no name...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu. Co byście polecili ze średniej półki, tak żeby autko hamowało a nie wyhamowywało mojego Passacika.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o sprawdzenie rozmiaru tarcz, które pasowałyby do mojej B5 '98 AFN : WVWzzz3Bzwp311202

 

280, 282, 288 ?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Podłączę się do tematu. Co byście polecili ze średniej półki, tak żeby autko hamowało a nie wyhamowywało mojego Passacika.?

 

Numerek nadwozia podeślij, pod uwagę możesz brać ATE, TRW lub Zimmermann'a. Optymalny wybór jakość/cena.

 

---------- Dodano o 22:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:29 ----------

 

Mam prośbę o sprawdzenie rozmiaru tarcz, które pasowałyby do mojej B5 '98 AFN : WVWzzz3Bzwp311202

 

280, 282, 288 ?

 

Z góry dzięki.

 

282,5 mm, jaka firma tarcz i klocków Cię interesuje ?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam komplet master sporta na przodzie i jestem zadowolony,jeśli auto postoi noc po deszczu to z rana chwilę piszczą klocki ,na rozgrzanych hamulcach jest cisza,ogólnie jestem zadowolony,właśnie zmieniam za pare dni komplet na tył ,za te pieniądze się opłaca ,do normalnej jazdy hamulce jak najbardziej ok polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam Passata b5 98rok 90 koni

 

WVWZZZ3BZWE378254

 

Jakie szerokosc tarcz?

Planuje kupic tarcze i klocki STEINHOF, albo ROTINGER & STEINHOF ewentualnie DELPHI & STEINHOF

 

jesli ktos byłby tak mily i spr mi ogolne informacje po nr to prosze napisac PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.sklep.martec.pl/index.php?p10734,tarcze-hamulcowe-288mm-klocki-przod-vw-passat-b5-1996-2005r - tu masz kolego sklep ,napisz maila do nich o zapytanie jakie zestawy cie interesuja oni za chwile oddzwonia i doradza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

282,5 mm, jaka firma tarcz i klocków Cię interesuje ?

Pozdrawiam

 

Planuje wrzucić ostatnio polecane ROTINGER & STEINHOF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i pisałem, ale muszę wiedzieć jaka szerokoś jest moich tarcz:/

Edytowane przez Żabol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

282 lub 288 - najlepiej zmierzyc , a klocki masz z czujnikiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze wkleiles bo sam mam takie na tyle i jest OK:-) Polecam

 

Jak niejestes pewien jakie masz tarcze to zrob tak jak ja zdejmij kolo i zmierz ja mialem ori z przodu i bylo 288mm wybite na tarczy dopiero potem zamowilem.

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian

Tak do końca bym w tego typu rzeczy nie wierzył, jest to blog sponsorowany, tzw. zaplecze, bardzo skuteczna pomoc przy pozycjonowaniu, każdy sklep internetowy teraz z tego korzysta. Oczywiście nie neguje tego co tam jest napisane, piszę czysto informacyjnie ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak do końca bym w tego typu rzeczy nie wierzył, jest to blog sponsorowany, tzw. zaplecze, bardzo skuteczna pomoc przy pozycjonowaniu, każdy sklep internetowy teraz z tego korzysta. Oczywiście nie neguje tego co tam jest napisane, piszę czysto informacyjnie ;)

 

 

Pozdrawiam

 

Tak się składa, że to moja strona i pomawiasz mnie kolego, bo nikt mnie nie sponsoruje, a strona nie jest niczyim zapleczem. Opisuję tam rzeczy, które mają pomóc użytkownikom Passata w tanim serwisowaniu i eksploatacji samochodu z zachowaniem jest sprawności i funkcjonalności.

Odmiennie od Twojej obecności na tym forum - wszystkie Twoje posty (a jest ich na chwilę obecną 87 )są w wątkach:

Jakie tarcze hamulcowe HP i jakie klocki?

Wymiary tarcz hamulcowych B5

Sportowe hamulce.

Jakie tarcze hamulcowe Zimmerman VS Mikoda?

A udzielane odpowiedzi sprowadzają się do wysyłania ofert na PW tego co masz w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności