Skocz do zawartości
Maciek91

Phoenix kolory ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fotek phoenixów, na passkach, w różnych kolorach, miałem nie przyjemna sytuację na drodze, i niestety felgi poszły już do prostowania, no ale i będą malowane i teraz szukam czegoś innego, zastanawiam się nad czarnymi? Chętnie posłucham opinii na temat kolorków, autko znajdziecie w moim profilu. Czekam na sugestie i może jakieś zdjęcia :))

Edytowane przez Maciek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam to kolega Gekoon kiedyś malował phoenixy na czarno. Moim zdaniem to trochę za ciemne będą, a jaki masz koler auta? Ja przymierzam sie w zimę do kupna phoenixów i myślałem że może by je machnąć na biało. Ale po dłuższym przemyśleniu jak kupię w dobrym stanie to zostanę przy ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem, u Gekoona te felgi, kolor to lc7v, tylko że na żywo kolor wygląda troche inaczej niż kolor robiony w photoshopie, zastanawiem sie jeszcze nad grafitowym kolorem, nie jakiem mega ciemnym ale taki aby zachowac kontrast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie grafitowe na zime, nie phoenixy ale będziesz miał pogląd jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kurcze, fajnie to wygląda, daj znac albo wrzuć fotke z opona jesli mozesz, korci mnie na ten czarny, tak w polmat jak bym strzelil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze pamiętam to kolega Gekoon kiedyś malował phoenixy na czarno.

 

:hmm

GekooN nie malował felg, to było tylko VT.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem tez widzialem, przesledzilem forum i autka uzytkownikow, w poszukiwaniu kolorow phoenixow, bialy kompletnie odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jeszcze co do kolorów, myślicie, że jeśli zrobiłbym robotę bardzo dokładnie, to czy moge pomalować felgi szprajami ? Odtluszczanie podklad itp ? wrazie gdyby mi sie nie spodobało zawsze tańszy błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, nie pomalujesz tak jak to zrobią proszkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, w takim razie pozostaje mi tylko kolor do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem malować sprayem, nawet jedną felgę przygotowałem a nie było to łatwe i lekkie. Jak się dowiedziałem że piaskowanie i malowanie proszkowe wyniesie mnie 300zł. to zrezygnowałem, tym bardziej że ja mam je na zimę więc spray chyba by nie dotrwał do końca sezonu zimowego. Zostanie ci tylko pomalowanie dekielków oczywiście sprayem.

Edytowane przez Trend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek pomaluj proszkowo na oryginalny kolor lub zbliżony srebrny, stalowy lub coś w ten deseń i będziesz zadowolony. Na pewno Twój passat kolorowym felgom mówi NIE... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie tak mowi kolorowym nie, ale znowu chyba wróce do gwintu, i chcialem je pomalować w kolor który jest rzadko spotykany, a chce zeby wygladal troche jak "bandzior", niebawem chip :) a pozatym męczą, nudza mnie takie typowe kolory. Jak to sie mowi sa gusta i gusciki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pozatym męczą, nudza mnie takie typowe kolory. Jak to sie mowi sa gusta i gusciki
witam przejzyj ich oferty kolorow jesli jestes znudzony typowymi kolorami http://www.ebay.co.uk/itm/180693130333?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2648 . osobiscie sam malowalem wszystkie plastiki sprayami i 2 zestawy felg i nic nie odlazi i nieoodpryskuje a na myjce jeste srednio co 2 tyg..pozder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zdejmowales opony do malowania czy tylko zabezpieczyles ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zdejmowales opony do malowania czy tylko zabezpieczyles
bez zdejmowania choc z oklejaniem jest troszke zabawy ;)pozder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności