Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Ja musialem kupic wieksza furke i dlatego sprzedaje passata chociaz szkoda mi go. Jezdze nim od 6 lat i przelecialem ponad 100k km.

 

Marcin - polecam swoja fure na taksowke kierowca i pasazerowie beda zadowoleni. Wszedzie skora wiec latwo utrzymać w czystosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja musialem kupic wieksza furke i dlatego sprzedaje passata chociaz szkoda mi go. Jezdze nim od 6 lat i przelecialem ponad 100k km.

 

Marcin - polecam swoja fure na taksowke kierowca i pasazerowie beda zadowoleni. Wszedzie skora wiec latwo utrzymać w czystosci.

 

gdyby nie ten silnik to ojciec już by się decydował, a ja go jeszcze nakręciłem bo widziałem auto na żywo:) Pochwal się co kupiłeś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no niestety zdradzilem VW czego naprawde zaluje i kupilem Forda S-MAXa.

Brakuje mi wielu patentow z passata

 

Wlasnie przez zla opinie o tym silniku moge miec problemy ze sprzedaza. A dla mnie silnik rewelacja nIvdy nic sie nie dzialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie da ukryc... :) Chce A8 mialem juz dwie sztuki i chce wrocic :) Znalazlem juz jedna jade dzis ogladac... Nie mowie ze passat zly pojazd ale chce cos wiekszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przez zla opinie o tym silniku moge miec problemy ze sprzedaza. A dla mnie silnik rewelacja nIvdy nic sie nie dzialo

bo dopiero zacznie się dziać i pewnie dlatego znający bolączki 2.5 się boją ale wyposażenie masz bomba wiec pewnie się znajdzie amator tylko trzeba czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo dopiero zacznie się dziać i pewnie dlatego znający bolączki 2.5 się boją ale wyposażenie masz bomba wiec pewnie się znajdzie amator tylko trzeba czasu.

 

No wlasnie nie wiem czy zacznie sie dziac. Moze nie zacznie. Moim zdaniem to kwestia dbania o silnik. Ja regularnie co 15k zmieniam olej zawsze syntetyk Mobil1 + filtry i raczej nie jezdze ostro. czasami przeganiam zeby przeczyścić sadzę :)

 

Ale jakbyście znali chętnych to dajcie znac. Umiescilem oglosznie na kilku portalach i na razie cisza. Generalnie w kategorii PAssat b5 jest ok 2500 aut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - odradzam tego Golfa bo mu się licznik nie zgadza z życiem i ogólnie przód ma słabo złożony - wiem, widziałem, VAGa podpinałem http://allegro.pl/golf-5-2-0tdi-140km-czarny-5-drzwi-zarejestrowany-i2448578274.html

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci co na VAGu sprawdzales? Tylko ogólnie czy nie ma błedów czy cos jeszcze?

 

Dla grupy VAG to sprawdzenie po VIN mozna jeszcze zrobić w ASO. Sa na forum osoby ktore robia to odplatnie 50zl/VIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko mu sprawdziłem i pokasowałem

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś zainteresowany to mój również na sprzedaż, szukam mniejszego....

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C24993811.html

 

o masz następny pozbywa się auta:( przynajmniej ktoś ci zrobił konkretne zdjęcia do ogłoszenia:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, a był ktoś na rajdzie w mińsku? Było zajebiaszczo mam kilka filmików i będe je wrzucał stopniowo:)

 

Mój faworyt:p

 

a to kolega który rok temu dryftował poldasem link jest pod filmem porównajcie czy betą wyszło mu lepiej:)

 

 

 

 

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej ktoś ci zrobił konkretne zdjęcia do ogłoszenia

 

dobry fotograf to i zdjęcia dobre :)

 

felga sliczna

 

dziękuję :D ale czas na zmianę, a z tą ceną nie przesadziłem waszym zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0334.jpg

Pany, a był ktoś na rajdzie w mińsku?

 

chwilę byłem ze swoim młodym i nawet zrobiłem zdjęcie jednej gapie z kamerą :) jutro pokaże :)

DSC_0332.jpg

DSC_0359.jpg

DSC_0344.jpg

DSC_0328.jpg

DSC_0330.jpg

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chwilę byłem ze swoim młodym i nawet zrobiłem zdjęcie jednej gapie z kamerą :) jutro pokaże :)

 

ooo zrobiłeś mi zdjęcie:p mam jeszcze kilka filmów to w wolnej chwili wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeee,to co było na ogólnopolskim - przebija każdą imprezę.na spota wezmę łaptoka to zobaczycie:ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Stolicę i okolice.

 

Czy jest jutro jakiś spot w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Stolicę i okolice.

 

Czy jest jutro jakiś spot w Warszawie?

 

1-wszy poniedziałek m-ca godzina 20 fort wola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Pasek walnął sobie prawie 1200 kilosów bez mrugnięcia i wrócił szczęśliwie z 3-dniowego Zlotu w Sztutowie.

O włos przegrał nagrodę za ,,Najczystszy Silnik Zlotu" , ale wygrał miejscowy koleżka, a to się nie liczy, bo mój bandzior leciał przecież 400km.

Kilka fotek dla Was, ,,Sprzedawacze Pasków" i nie tylko :D:bleble

Żal normalnie, że takie Wasze decyzje. Ale na Forda??? :D

c4ec36893855e350med.jpg

file.php?id=1141

dsc03715rl.jpg

Edytowane przez SuVW_2006
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności