Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuje:D teraz zacznie się prawdziwe życie;) a póki co mogę jeszcze zaszaleć bo żona wychodzi ze szpitala dopiero w sobotę;) i udało mi się dziś wreszcie kupić oponki i założyłem już felgi na auto. Wkońcu kupiłem 225/45/17 bo trafił się komplet Michelina 7mm bieżnika w rozsądnej cenie. I niestety w trakcie zakładania zobaczyłem że rozwaliła się guma od przegubu i kolejny wydatek:( Ale nic to najważniejsze że juz umiem zmieniać pieluchę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że juz umiem zmieniać pieluchę

to dopiero początek- jest dobrze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nic to najważniejsze że juz umiem zmieniać pieluchę

mnie to dopiero czeka juz za ok miesiąc, ale przeraża mnie już teraz :przestraszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nic to najważniejsze że juz umiem zmieniać pieluchę

 

Gratuluję szczęśliwym rodzicom... Niech zdrowo rośnie...

 

Ad pieluchy - po tygodniu będziesz umiał zmienić w środku nocy, bez włączania światła, z otwartym 1 okiem i co najważniejsze nie obudzić przy tym dziecka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie co myslicie o takim felunku to pojego psscia?? Nie beda za duuze??????

http://allegro.pl/alufelgi-chromowane-5x112-20-vw-passat-audi-a8-a6-i2200661564.html

 

i jak Tomek atakujesz te 20"? Felgi ładne ale powiem Ci że nie wiem czy nie za duże, ja od wczoraj jeżdże na 17" i wiem że większych już nie założe, a co dopiero opona o profilu 30. To może w ogóle nie zakładaj opony:lol

 

mnie to dopiero czeka juz za ok miesiąc, ale przeraża mnie już teraz :przestraszony

 

fajna sprawa takie dziecko i nawet czsami przesteje płakać ale rzadko:D

 

Ad pieluchy - po tygodniu będziesz umiał zmienić w środku nocy, bez włączania światła, z otwartym 1 okiem i co najważniejsze nie obudzić przy tym dziecka :)

 

już się nie mogę doczekać:)

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz postanowilem co zrobie. 20' sobie daruje, zamowilem juz opony na felgi ktore mam a felgi oddaje do malowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz postanowilem co zrobie. 20' sobie daruje, zamowilem juz opony na felgi ktore mam a felgi oddaje do malowania :)

 

o no i gitara:) a na jaki malujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie pomaluje w cztery pory roku każda felga będzie prezentowała inną porę roku i zależnie od pory roku będą odpowiednie kolory na alumach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazne je na taki jak sa teraz tylko nie w macie.Dobiore sobie jakis odcien czarnego :) Moze taki sam jaki Pawcio ma dach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obiecałem to pisze:) Dziś o 12:50, po 13to godzinnej batalii porodowej przyszedł na świat mój syn, Aleksander:) 3,6kg, 55cm, 10/10 punktów. Dziecko i mama czują się świetnie:D

Rzadko ostatnio byVWałem na Forum.

 

GRATULACJE Tato! (a szczególnie dla Mamy)

 

Zdrowia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzadko ostatnio byVWałem na Forum.

 

GRATULACJE Tato! (a szczególnie dla Mamy)

 

Zdrowia !

 

a dzięki dzięki:D jutro wychodzą ze szpitala więc teraz i ja będe rzadko bywał na forum;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu spot wypada nam 1.04 w prima aprilis i teraz pytanie czy go w tym miesiącu robimy bo mnie napewno nie będzie:( a na ostatnim spocie z mińska byłem tylko ja więc głupio by było żeby chłopaki przyjezdni, przyjechali na marne. Więc do piątku (23.03) dajcie znać kto planuje przyjechać na spota to zamieszcze oficjalne info:) a jak nie będzie zainteresowania to w weekend napisze że w tym miesiąsu spota nie będzie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja -jak się odbędzie-to się melduję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 1-wszego cały dzień w robocie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie tak jak ostatnio o 16 i jeśli w ogóle będzie to się pojawię ;) może nawet już z nowym modem jak się dobrze ułoży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mała frekwencja :-( to może na 8 przełożyć za tydzień to może i marcin wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w tym miesiącu w ogóle nie dam rady:( ja teraz tylko pieluchy, pranie, a jak bym miał cyca to i karmienie by było:) postaram się wyrwać w maju na kawałek;) a teraz wszystko wskazuje na to że kwietniowego spota nie będzie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

robil ktos tu wirusa albo zna jakies opinie http://moto.allegro.pl/chip-tuning-tdi-hdi-tdci-cdi-dti-dci-cdti-crd-jtd-i2198793619.html

chce podniesc lekko moc w AFN'ie zeby sie ciut szybciej toczyl i szukam kogos w okolicy a tu cena pozytywna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

robil ktos tu wirusa albo zna jakies opinie http://moto.allegro.pl/chip-tuning-tdi-hdi-tdci-cdi-dti-dci-cdti-crd-jtd-i2198793619.html

chce podniesc lekko moc w AFN'ie zeby sie ciut szybciej toczyl i szukam kogos w okolicy a tu cena pozytywna

 

ja bym im nie dał swojego paska, chłopaki są młodzi i nie mają doświadczenia, uczą się na samochodach które naprawiają i tuningują. Ja byłem u nich tylko na hamowni ale nic więcej bym nie pozwolił zrobić. Ale samochodów na placu mają sporo więc ludzie do nich jeżdżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ciezko spieprzyc starego AFN'a... chyba juz kazdy go milion razy chipowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności