Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

spocik można uznać za udany mimo obecności jedynie 4 zapaleńców.dzięki za miło spędzony czas i rozwiązanie paru problemików.pozdrawiam i do zobaczyska za miesiąc. pozdro dla nieobecnych:cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie zegary polecasz założyć i jakiej firmy ??

 

Ja mam komplet boost, temp oleju i ciśnienie oleju, ale zamiast temp oleju teraz zalozylbym EGT. Wszystko mam zrobione na Auto Gauge stepper motor

 

 

P.S. Wybaczcie, wykazałem się słomianym zapałem :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za spocik:ok Pawłowi za kratki, Adamowi za dywaniki, a Sołtysowi za przybycie:) głupio mi tylko że spot organizowany w mińsku, a na 4 auta tylko ja byłem z mińska, a takie były deklaracje co to się nie będzie działo;) oj Pany z mińska po prostu:wstyd

 

a tak było

DSC01735.jpg

DSC01736.jpg

DSC01738.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi coś jeszcze podeślą z drugiego forum to ci podeślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko:) właśnia skończyłem wymieniać podświetlenie nawiewów:D taka żarówka w oprawce co tam siedzi ori kosztuje 17,6PLN masakra jakaś. Wsadziłem zwykłe diody i świeci zajebiś....cie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze problem masz z głowy i teraz jak coś to już będziesz wiedział jak zdemontować kratki nawiewów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

curwa szkoda ze mnie nie bylo aleobiecuje ze na nastepnymspociesie pojawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no panowie dziś w wawce 32 paski,i może za miesiąc namówię pare osób to nawiedzimy mińsk.później dodam na warszawskim parę fotek

Adam przestań robić obiecanki , zostaw to miejsce innym "gawędziarzom" dają sobie świetnie radę. Bo na następnym spocie już nikogo z Mińska nie będzie a jedynie "przyjezdni". A miało być w tajemnicy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak ja będę i liczę na tomexa no i szczęśliwego tatusia tomka że choć na chwile wpadnie,a na marginesie to propozycja wspólnego nalotu na mińsk aktualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

panowie mam mały problem techniczny :D mianowicie chodzi o to ze wracajac z trasy zauwazylem ze mam 100stopni na wskażniku a zawsze była kreska w pionie i teraz pytanie czujnik czy jakaś inna przyczyna ?? dodam ze nie mam podcisnienia pod korkiem. a jeśli termostat to jakiej firmy lepiej kupić bo podobno sa jakieś co oszukuja

 

też kiedyś miałem podobny problem i kupiłem jakiś nie ori termostat w zwykłym sklepie za jakieś grosze i śmiga już ponad rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam mały problem techniczny

wypadało by sprawdzić VAGiem temperatury jakie pokazuje i porównać z licznikiem. Poziom płyny mam nadzieję sprawdziłeś a jeśli tak to Wahler albo Vernet - te dwi firmy są chyba najczęściej kupowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem w Golfie IV i obecnym Passacie i tej firmy i tej i uważam osobiście że lepiej wydać kasę na oryginał termostat i czujnik i nie wywalać w błoto. W Skodzie w Stojadłach mają chyba w miarę ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie (sa jakies ?) i Panowie :)

 

Prosze o nie dyskutowanie na tematy techniczne. Off top to off top.

Dzial techniczny jest gdzie indziej.

Posty z pytaniami technicznymi beda kasowane.

Watek regionalny nie jest autonomiczny. Jest off top, spotkania, warsztaty, stacje paliw etc, ale dzial techniczny jest gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie się zdecydowałem:) przed chwilą kupiłem od Mateego felgi na najbliższy sezon:hurra to się chwale:D

7_f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale 14 cali wsadzasz do passata ???

 

no żarcik :) piękna klasyka więc gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale 14 cali wsadzasz do passata ???

 

no żarcik :) piękna klasyka więc gratulacje !

 

to są 13" specjalnie będe musiał podnieść paska ale spoka wrzuce oponke 155/75 i będzie gitara:lol3 a tak poważnie miały być phoenixy ale jakoś tak wyszło;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jakiś porządny stomil olsztyn wrzuć żeby to jakoś startowało i hamowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo aluminium do czyszczenia :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności