Skocz do zawartości
kokos363

Oswietlenie wnętrza włączane przyciskiem

Rekomendowane odpowiedzi

pomiędzy lewym a prawym zapalaniem małych lampek masz przesuwny guzik na którym masz ustawiane zapalanie lampek po otwarciu drzwi, lampki zgaszone po otwarciu drzwi i chyba zapalanie lampek obu naraz jakoś tak

3b0947105c-lampka-oswietlenie-kabiny-podsufitki-vw-golf-iv-bora-passat-skoda-octavia.jpg

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jak to przestawić aby lampka się zaświecała bez wymiany panelu.
Tam nie ma żadnego "panela", ani innej części którą mógłbyś wymienić.

Do kupienia cała lampka.

Na zdjęciu zaznaczone na czerwono połączenie "ścieżek", przy którym lampka świecić się będzie po otwarciu drzwi.

lampka_Vpag_rewers.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam lampke ze zdjecia ponizej. Nie mam tego przycisku ktory sie "przesowa". Swiatlo w moim aucie nie przygasa...pytanie do Was...jak polutowac aby owe swiatlo przygasalo?

2222222222222222222222.jpg

111111111111111111111111.jpg

Edytowane przez bacaino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam lampke ze zdjecia ponizej. Nie mam tego przycisku ktory sie "przesowa". Swiatlo w moim aucie nie przygasa...pytanie do Was...jak polutowac aby owe swiatlo przygasalo?
lampka_Vpag_rewers.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam cos z zamkami. Ogolnie auto mi sie zamyka z centralnego, otwiera. Dioda w drzwiach po zamknieciu auta rowniez sie swieci. Lampka w bagazniku tez, wiec moze to nie zamki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam lampke ze zdjecia ponizej. Nie mam tego przycisku ktory sie "przesowa". Swiatlo w moim aucie nie przygasa...pytanie do Was...jak polutowac aby owe swiatlo przygasalo?
Czyli mam cos z zamkami. Ogolnie auto mi sie zamyka z centralnego, otwiera. Dioda w drzwiach po zamknieciu auta rowniez sie swieci. Lampka w bagazniku tez, wiec moze to nie zamki?
Za funkcję przygasania odpowiedzialny jest moduł komfortu. Na zdjęciu zaznaczyłem miejsce połączenia "ścieżek" lampki, tak aby działała po otwarciu drzwi.

Jeśli w Twoim aucie lampki nie przygasają, to :

-komfort ma cały czas podaną masę od któregoś z zamków

- moduł komfortu był/jest zalany co wpłynęło na jego pracę

Możesz zostawić auto z włączonym oświetleniem, jeśli komfort jest sprawny wyłączy je po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam słuchajcie zamontowałem przycisk TAXI podłączyłem go w następujący sposób

Pin 1 podświetlenie wziąłem z przyciski awaryjnych świateł

Pin 2 masa skąd też stała np przy nogach kierowcy

Pin 5 stała masa np. przy nogach kierowcy poprowadzony jeden kabel masowy od pinu 2 i 5

Pin 6 kabel /brązowo-biały/ od lampki głownej

 

Jak zapalam konsole to wszystko ładnie się podświetla na czerwono natomiast jak załącze oświetlenie w aucie to podświetlenie przyciski nie zmienia się a chyba powinno na pomarańczowo się załączyć. Z ciekawości podłączyłem przycisk od ogrzewania tylnej szyby i sprawa wygląda następująco jak przycisk jest dezaktywowany to podświetla mi się na pomarańczowo a jak go aktywuje to zapala się na czerwono??? czy istnieje jakś opcja aby to zamienić aby to podświetlenie aby działało jak należy.

Czekam na wasze rozważania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od razu zaznaczam, że wiem, że jest to wątek na temat "oświetlenia z przycisku". Nie mogę jednak zakładać tematów.

 

Mam pytanie w związku z oświetleniem wnętrza. Czy jest możliwość wymiany źródła światła na bardziej "radośniejsze"?, bo w mej Passacinie jest tak mdłe, że za przeproszeniem rzygać się chce od tej pożółkłej poświaty. Potrzebuję przejrzystego, jasnego snopu światła w kabinie, wiem, że jest trochę ofert na allegro, ale co wybrać i jak zabrać się za wymianę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spójrz tak dwa posty wyżej.

Tomnik ma w ofercie ledy do passata.

Sam mam u siebie w lampce W8 i świeci to po prostu PIĘKNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisk jest do kupienia na tej stronie:

http://www.need4street.de/index.php/language/en/products_id/3030/cat/1577

 

Z wysyłką za 13,99€ podatkiem 19% - 7,30€, PayPAL 1,72€ wyszło w sumie 45,70€. Jak zrobi się pogoda to go zamontuje.

 

W komplecie dostajemy przycisk, kostkę, kabelki. "Instrukcję" z opisem pinów dostajemy na email.

20130308_152705_zps06ffb1cd.jpg

 

 

Jeśli chodzi o podświetlanie przycisku na żółto - po jego włączeniu - wynika z moich prób na zwykłej baterii, że oprócz Pin1 to pod Pin5 też trzeba dać 12V.

Nie wiem co to masa stała??? Niech ktoś raz na zawsze powie jak ma być to podłączone.

 

Wkurza mnie to, że nigdzie nie ma jasnej instrukcji jak to powinno być tak naprawdę podłączone. Każdy interpretuje to na swój sposób.

20130308_152626_zps5822b756.jpg

Edytowane przez Pinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuje - żeby było widać że temat nadal aktualny.

Widzę, że co niektórzy podłączyli przycisk. Szkoda tylko, że nie zamieścili dokładnego opisu która końcówka z przycisku do jakiego kabelka w którym miejscu aucie??

 

Nie ogarniam tego gadżetu w postaci przycisku. Próbowałem go dziś podłączyć w samochodzie i nie udało mi się.

Kiedy podłączam pod Pin5 masę z karoserii, a pod Pin6 kabelek z kostki błękitnej6pinowej to oświetlenie się kabinie świeci. Mogę przyciskiem włączać i wyłączać. Ale... jeśli teraz chcę żeby po włączeniu przycisku zapalał się on na żółto to zaczynają się cyrki. Pod Pin2 daje masę z karoserii i nic się nie dzieje, ani oświetlenia kabiny, ani żółtego podświetlenia przycisku.

Dopiero jak odłączę Pin5 przycisk jest podświetlany na żółto.

Skąd wziąć napięcie dla Pin1, który to kolor przewodu???

 

Najlepiej by było gdyby ktoś wytłumaczył gdzie który styk ma być podłączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopię trochę temat powiedzcie jak podłączyć ten włącznik żeby zapalać oświetlenie w aucie

włącz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie przygotowania do montowania przycisku oświetlenia.

Generalnie to trzeba podać stałą masę na kabel na którym pojawia się masa przesyłana przez CCM za pomocą zwykłego przycisku ON-OFF za 2 PLN.

Ja będe wykorzystywał przycisk z CITROENA bo taki mam a wygląda podobnie do VW.

 

pawelvw jak zrobisz zdjęcie pinów od tyłu to mogę ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobię fotę tych pinów i wrzucę tu

pierwsza fota to piny we włączniku taxi, a druga fota to użyłem wtyczki od włącznika z awaryjnych

DSC_0009.JPG

DSC_0010.JPG

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, jeśli można.

Czy jest jakieś rozwiązanie, aby po załączeniu alarmu z oryginalnego piliota, gasło oświetlenie wewnętrzne, nawet to włączone ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności