Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak.. Radio odebrałem koszt naprawy 500Zł bo podobno płyta główna, ale nie naprawiłem. Postanowiłem zrobić to samemu, jak nie to pójdę do następnego serwisu.

 

Ściągnąłem firmware 2660 po instalacji ekran dotykowy nie działa, ale poza tym wszystko inne tak, czyli możliwość włączenia radia, płyty zmiana piosenek, więc wydaje mi się że to nie płyta główna raczej na pewno.

 

Nie działa dotyk i nie można jej wyłączyć. Czy ktoś miał już taki przypadek lub może coś zasugerować ??? PLS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

jako, że tytuł tematu dość ogólnikowy, to postanowiłęm, że napiszę tutaj, bo też mam problem z navi :P

 

otóż jakiś czas temu zmieniłem radyjko na rns 510, z grubsza wszystko jest ok, ale...

 

problem polega na tym, że podczas pokazywania trasy, miedzy zegarami prowadzenie zacina się na pierwszym skrzyżowaniu, dalej już nie pokazuje kolejnych zakrętów, na nawigacji wszystko działa, ale międz zegarami stoi na pierwszym i dalej nie chce.

 

można to jakoś w ustawieniach zmienić czy błąd, problem lezy gdzieś głębiej?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DarkMind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam VW z 2011 roku 1,8 TSI --- oryginalne RNS 510 z nawigacją.....od pewnego czasu cos się zaczelozłego dziać z navi........określa punkt starowy,wylicza reszte danych i....koniec......pozostaje na tej samej pozycji....brak ruchu.....moge przejechać "skolko godna" kilometrów ale niestety brak reakcji jakiejkolwiek....może ktos wie co to takiego.....aha....w lipcu skończyla mi sie dwuletnia gwarancja na autko...a więc????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek tak na wszelki wypadek tylko zapytam. Czy jak masz ustawioną mapę to w prawej górnej ćwiartce pod ikoną aktywności GPS masz jeszcze jedną? Taką mniej więcej w kształcie prostokąta ze strzałkami po bokach? Jeśli tal to naciśnij ją. Jeśli nie to nie wiem jak ci pomóc.

pozdrawiam mk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek tak na wszelki wypadek tylko zapytam. Czy jak masz ustawioną mapę to w prawej górnej ćwiartce pod ikoną aktywności GPS masz jeszcze jedną? Taką mniej więcej w kształcie prostokąta ze strzałkami po bokach? Jeśli tal to naciśnij ją. Jeśli nie to nie wiem jak ci pomóc.

pozdrawiam mk

 

Pewnie że jest......naciskam....i...nic........szkoda. Może antena do gps sie "zawiesiła".....sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że jest......naciskam....i...nic........szkoda. Może antena do gps sie "zawiesiła".....sprawdzę.

 

sprawdź antenę i zrób twardy reset rns -- zobacz czy coś podziałało - -- one miewają swoje humory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź antenę i zrób twardy reset rns -- zobacz czy coś podziałało - -- one miewają swoje humory

 

Dzieki. Kiedy nie ma juz wyjscia z sytuacji to...wyciaga sie radyjko z szufladki i sprawdza ..kabelki...i o dziwo....wszystko wróciło do normy...SUPER...a w warsztacie VW w miescie.????? chcieli abym zostawił im samochód na 2-3 dni,.....jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam wielki problem ktory sam sobie wywolalem. Otoz wgralem do mojego RNS-a (B vehicle 0201 HW: 1T0 035 680 B) software 5238 modyfikowane. Wszystko dobrze poszlo, ale nie mam teraz funkcjonujacej Nawigacji. W hiddem menu jest cam bus i pisze off. Inne parametry tez zero albo off. Przywrocilem firmware do 3980 i nadal to samo. Co robic? Prosze o sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co nie działa, tylko nawigacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nawigacja. Pozycje auta pokazuje kolo Giesen to jest 200 km ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zmianie softu navi łapie sygnał nawet do 15 minut, to jest normalne ja też tak miałem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales racje zielaspiotr, zrobilem rundke i navi zalapalo sygnal. Co prawda soft mialem 3890 ale dziala. Teraz laduje 5238 bo symptomy mialem te same wiec jak odczekam to mysle ze z nawigacja tez bedzie ok. Dziekuje Ci za wsazowke, bo kurka wodna pol nocy nie spalem:hmm

 

Wgralo sie 5238 i po 5 minutach zlapal sygnal GPS. Wszystko gra i buczy.

Edytowane przez Lanumisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie,

 

To ja się podłączę pod temat. Dziś kolega forumowy podpiął mi kompa i wypluło m.in. błąd 01300 - Jednostka kontroli napędu CD oraz 01304 - Radio. Mam ory radyjko RNS 510, ostatnio zmieniałem soft na ten z ukrytym menu. Poza tym nic nie było dłubane. Nie wiecie co mogą te błędy oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności