Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozesz to napisz mi tylko czy mocowanie RNSa i typowego radia jest takie samo( na 4 sruby)? Czy potrzebuje jeszcze jakies dodatkowe kable (czyu moze juz sa zabudowane)albo urzadzenia. Gdzie najepiej umiescic antene i jak sie tam dostac. Duze dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same mocowanie pod warunkiem ze masz radio 2 dinowe - 4 śruby

Antenę najlepiej na dachu oryginalną płetwę, a jak nie to gdzieś np na desce lub pod tak gdzie będzie ci pasować i tak aby nie było zakłóceń sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie to radie 2 dinowe. Mam RCD 300. bedzie pasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie to radie 2 dinowe. Mam RCD 300. bedzie pasowac

będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziekowal mam nadzieje ze nie bedzie klopotow z kodowaniem vagiem. Czy ten agetway znajde w module komfortu jak nie to gdzie. prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19-CAN Gateway / 07 Coding / Long Coding Helper / Byte 4 bit 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ostatnie a nie bede mial problemy z akumulatorem. Nie wiem jakie w rna jest soft. Jak sprawdzic na vagu jaki mam numer gatweya. Moj passak to listopad 2006. Pozdr

 

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

 

znalazlem w vagu taki numer 03c0907530C czy to to. Dodam jeszcze ze w kanale 19 mam blad 01300 a w can gate instalation list mam tak ze;

19 -sataus,malufunction - 0010

37 -navigation- staus can not be reached 1100.

oba na czerwono.

 

Co to oznacza ze kiedys mial navigacje i jak sie ma to checi zainstalowania rns510

 

dziekuje za pomoc

Edytowane przez nogman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos, prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zakodowałeś nawigacje do samochodu??? Jest navi na FISie???

jezeli tak jak pisałes jest to wesja B nie bedzie problemu z akumulatorem.

Dopiero od SW 2660 moga sie pojawic problemy, ale niekoniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zakodowalem bo nie wiem czy kupowac jezeli to wiaze sie z dodoatkowymi wydatkami(typu gateway i adaptor anteny), a z kasa mam nie ciekawie. Jezeli FIS to to ca na desce rozdzielczej to mam pol FISa i nie mam multifuncyjnej kiery.

Jezeli beda problemy i bede mial soft 2660 to wystarczy zmienic na 1100. Dobrze mysle?

dzieki za pomoc i sorki za problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
03c0907530C czy to to

to jest nr gateway wiec jest też szansa że przy odpowiednim sofcie w navi nie będzie rozładowywał aku, ale może też się rozładowywać, wszystko zależy jaki dasz soft do navi

Jak masz pół FISa to navi nie będzie się tam wyświetlać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak z doswiadczenia jest sens montowac nawigacje i patrzec na kierunki drogi na konsole srodkowa. Jak uwazasz? Jezli bym kupil zegary z calym FISem to da sie zaadodptowac VAGiem?

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tak z doswiadczenia jest sens montowac nawigacje i patrzec na kierunki drogi na konsole srodkowa. Jak uwazasz?

to zależy co w danej chwili jest Ci potrzebne, na navi możesz puszczać film dla pasażera a ty wtedy masz navi na zegarach, lub np wyłączasz w nocy LCD w navi aby nie raził pasażerów a navi i resztę masz na fisie.

 

Jezli bym kupil zegary z calym FISem to da sie zaadodptowac VAGiem?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec dzisiaj dostalem mojego RNS510. I na naklejce podany jest soft 1200. Co to ozbacza dla mnie, bada probelmy z akumulatorem?

pozdr

Dzikeuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to ozbacza dla mnie, bada probelmy z akumulatorem?

 

mogą a nie muszą, musisz sprawdzić testowo, jak po 30min nie będzie chodził wiatraczek od navi to znaczy ze się usypia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy soft 1200 nie jakos pochaodnym od 1100 i bedzie dzialal na tym samym gatwayu.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy soft 1200 nie jakos pochaodnym od 1100 i bedzie dzialal na tym samym gatwayu.

pozdr

 

każdy soft jest jakimś pochodnym a ten powinien działać na tym samym gateway. Podłącz navi i zobacz co się będzie działo, bo na razie ta rozmowa nie prowadzi do niczego. To jest tylko gdybanie. Jak na 1200 będzie padał aku, to musisz dać 1100 lub 900, a jak będzie w dobrze to można próbować z softami w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo w byte 3 navigation a w byt4 bylo cos innego. I tu i tu bylo zaznaczone. Teraz tylko test na akumulator. Jak cos dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety po 40 minutach jeszcze mi navi chodzi. Poradzcie co mam zdrobic. W jaki sposob moge zmienic oprogramowanie w gatway. Czy vagiem moge sprwadzic oprogramowanie navi i jak je zminic.

Prosze o pomoc.

 

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

 

pomoze ktos? prosze bo jutro nie odpale:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedziałeś w środku auta, z zamkniętymi drzwiami, wyjętym kluczykiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności