Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki kolego,,,widze ze Jestes obeznany w temacie, a wiesz moze jakie sa zarowki do jazdy dziennej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle mojej wiedzy dzienne w passacie pojawiły się dopiero w modelu zwanym B7.

Niestety nie wiem na jakich żarówkach/ledach to działa.

W kwestii passka cc nie mam doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kolego bede musial zerknac do lampy;), b7 ma na ledach.....

a w cc sa normalne zarowki... tylko mnie denerwuja bo jak masz wlaczone swiatla na ''auto'' to swieci to caly czas.....na paskudny zolty kolor... :) i chce wymienic na odpowiednik w ledach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin9962

 

i o to mi chodziło coś pięknego na filmiku który zamieściłeś :D ale z moich poszukiwań w PL niedostępne :/ a może ktoś wie jak wstawić takiego ledzika w miejsce postojowych?

Edytowane przez BlackPearl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem literówkę w tytule wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Gdzie w passacie B6 znajde plus po stacyjce tzn po wcisnieciu kuczyka w pozycji zaplon. Jestem w krakcie zakladania drl i nie moge znalezc plusa. pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomocy. Gdzie w passacie B6 znajde plus po stacyjce tzn po wcisnieciu kuczyka w pozycji zaplon. Jestem w krakcie zakladania drl i nie moge znalezc plusa. pomocy

weź kabelek do jednej strony zamontuj normalna 12v żarówkę a od drugiej minus ( masę ) do śrubki a plusem gmeraj w stacyjce jak się zapali masz plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak robilem i niby znalazlem ten plus ale po podlaczeniu wszystkiego autko odpalilo i za chwile zgaslo a swiatla swiecily tylko w 50 %. kolor kabla czerwono fioletowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak robilem i niby znalazlem ten plus ale po podlaczeniu wszystkiego autko odpalilo i za chwile zgaslo a swiatla swiecily tylko w 50 %. kolor kabla czerwono fioletowy

to weź prąd od zapalniczki na takiej samej zasadzie działa jak i w stacyjce zapalasz auto i masz prąd gasisz to go rozłącza ale jak masz ledy co zwiększają i tracą moc o 50% to nie nie będzie tak świecił jak normalne od aku musi iść plus minus od masy a żółty do postojowych ewentualnie do świateł mijania i będą przygasały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gdzie znajde te pełne 12V ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to gdzie znajde te pełne 12V ?
z aku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to gdzie znajde te pełne 12V ?

stacyjka, zapalniczka, bateria, lampki od komfortu w sumie to wszędzie co jest pod prądem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale potrzebuje pelne 12V dopiero po wlozeniu kluczyka na pozycje zaplon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok ale potrzebuje pelne 12V dopiero po wlozeniu kluczyka na pozycje zaplon.

jakie masz te lady ? są one na jakiejś stronie czy nie ? podaj więcej informacji jak one działają czy świecą 100% a po przełączeniu na lampy np postojowe przygasają itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialem podpiete na krotko i jest ok. po zaplonie powinny swiecic 100% a po wlaczeniu mijania przygasnac o polowe

to jak po przełączeniu na mijania przygasają to taka jest ich funkcja... taka sama jak jest u mnie i w nowych Audi inaczej nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym to ja wiem tylko chodzi mi o te pelne 12V bo mialem juz podpite niby pod 12V ze stacyjki i dzialy sie cuda. samochod po odpaleniu po chwili zgasl.drl swiecily tylko 50 %. pod jaki kabel sie podpiales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tym to ja wiem tylko chodzi mi o te pelne 12V bo mialem juz podpite niby pod 12V ze stacyjki i dzialy sie cuda. samochod po odpaleniu po chwili zgasl.drl swiecily tylko 50 %. pod jaki kabel sie podpiales?

to Ci mowie cały czas... biały ( + ) pod aku czarny ( - ) masa pod karoserie ( żółty ) pod postojowe albo jak wolisz to pod mijania nie wiem jakie masz kolory kabelków ale ja mam takie kolory i tak podpięte włączam postojowe to i postojowe i ledy świecą 100% przełączam na mijania to led przygasa o 50% i po problemie

 

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

 

masz schemat to rób według niego a będzie dobrze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie powinny wejść w kratkę halogenu w 3BG bez rzeźby? Myślicie, że dam radę jakoś o zderzak zamontować?

http://allegro.pl/swiatla-dzienne-do-jazdy-dziennej-led-okragle-7cm-i1692326641.html

A może:

http://allegro.pl/okragle-swiatla-do-jazdy-dziennej-lampy-dzienne-rl-i1699220639.html

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, takie powinny wejść w kratkę halogenu w 3BG bez rzeźby? Myślicie, że dam radę jakoś o zderzak zamontować?

http://allegro.pl/swiatla-dzienne-do...692326641.html

A może:

http://allegro.pl/okragle-swiatla-do...699220639.html

 

Pozdr.

Ty je zamiast halogenów chcesz wstawić czy jak ? jak tak to zmierz sobie średnicę halogenu i będziesz wiedział czy wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności