Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

te światła u mnie wyglądają tak

07082011140.jpg

07082011142.jpg

07082011141.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super :).

A jak z montażem, nie było żadnych problemów, ładnie podchodzą ?

I jeszcze najważniejsze, zadowolony Jesteś z tych światełek, czy to jest to na co wszyscy czekamy :) ?

 

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak z montażem, nie było żadnych problemów, ładnie podchodzą ?

ja już miałem zamontowane DRL ale inne więc rzeźby użyłem trochę ale minimalnie już, a jak masz całą kratkę to musisz dziurę wyciąć.

I jeszcze najważniejsze, zadowolony Jesteś z tych światełek, czy to jest to na co wszyscy czekamy ?

tak jestem z nich zadowolony aczkolwiek nie wiem czy są zamontowane za nisko czy ludzie się na tym nie znają że te lampy służą do jazdy w dzień bo niektórzy mrugają mi światłami :] no ale cóż ja jestem ZADOWOLONY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

 

A dał byś radę wrzucić jeszcze zdjęcie jak wyglądają one z bliska po zamontowaniu, chodzi mi czy ładnie się komponują z obrysem kratki.

 

I ostatnia sprawa, kilka wątków wyżej pytałeś czy świeca do przodu czy może lekko na boki, jak jest według ciebie ?

 

 

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dał byś radę wrzucić jeszcze zdjęcie jak wyglądają one z bliska po zamontowaniu, chodzi mi czy ładnie się komponują z obrysem kratki.

zdjęcie dopiero wrzucę jak już coś to po niedzieli a i ładnie się komponują owszem minimalnie ale to minimalnie wystaję na środku lampy poza obrysówkę kratki ale tego nie widać.

I ostatnia sprawa, kilka wątków wyżej pytałeś czy świeca do przodu czy może lekko na boki, jak jest według ciebie ?

jak sprzedawca pisał i jak mówił że świecą do przodu i tak się okazało świecą dobrze do przodu nie narzekam na nie, jestem z nich zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To czekam na zdjątko.

Ale juz na 90% je biorę :)

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jestem z nich zadowolony aczkolwiek nie wiem czy są zamontowane za nisko czy ludzie się na tym nie znają że te lampy służą do jazdy w dzień bo niektórzy mrugają mi światłami :] no ale cóż ja jestem ZADOWOLONY :D

 

może po prostu nie widać ich na tle samochodu. światła dzienne są po to, żeby nas (nasz samochód) było widać. i to z daleka, a nie z przysłowiowych 20m. im większe pole światła i bardziej skupione (np w kształcie koła, jak tradycyjne reflektory) tym lepiej nas widać. pasek diód temu przeczy. ale ważne że ma homologację.

ważne, że jesteś zadowolony.

P.S. może i ja ci mrugnąłem światłami - jak nie widzę świateł w samochodzie jadącym z przeciwka to mrugam długimi - zaznaczę przy tym, że wzrok mam dobry, niedawno byłem kontrolnie u okulisty.

 

powyższy tekst przedstawia moje zdanie, nie chcę wzbudzać zbędnych dyskusji nt. prawa, upodobań i homologacji itp. swoje przeżyłem. i będę mrugał każdemu, kogo nie widzę na drodze - o ile zdążę.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. To czekam na zdjątko.

Oto zdjęcia o które prosiłeś.

14082011153.jpg

14082011152.jpg

14082011151.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba i ja sobie zmienię na te co opisujesz bo te co mam teraz wydają mi się z daleka słabe- http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-h006-audi-vw-oem-drl-1w-i1744603138.html

 

PS. Jak ktoś jest zainteresowany mogę je odsprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba i ja sobie zmienię na te co opisujesz bo te co mam teraz wydają mi się z daleka słabe- http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-d...744603138.html

tylko weź pod uwagę to że w golfie ten co na zdjęciu jest pokazany ma kratkę na równo a w passacie kratka jest okrągła więc albo usadzisz je do kratki ale będą w bok świeciły albo na wprost ale będą wystawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba i ja sobie zmienię na te co opisujesz bo te co mam teraz wydają mi się z daleka słabe

Boisz się, że znajdzie się ktoś, kto nie zauważy w dzień obiektu wielkości samochodu?

Edytowane przez genesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

@ marcin9962 zdradzisz tajemnice czemu zrezygnowales z poprzedniego zestawu DRL ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kowjck pewnie ze zdradzę, no wiec powód był taki ze tamte były zrobione pod prosty zderzak i świeciły w bok, a te sa ustawione w kratce pod kątem i świecą na wprost bo to jest ich główna cecha i dlatego je zmieniłem :)

Edytowane przez marcin9962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kontem

:hmm coś mi tu nie pasuje :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś mi tu nie pasuje

wiem wiem spieszyłem się bo pisałem z telefonu bo w poczekalni siedziałem więc nie zwracałem uwagi na pisownie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

@marcin9962 dzieki za odpowiedz :-) Powiesz mi jeszcze tylko czy ,masz zamontowany model DRL-828 czy DRL-523 . Jakos nie umiem znalezc czym sie oba roznia :-(

 

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@marcin9962 dzieki za odpowiedz :-) Powiesz mi jeszcze tylko czy ,masz zamontowany model DRL-828 czy DRL-523 . Jakos nie umiem znalezc czym sie oba roznia

ja mam DRL 828 ale jeśli nie masz świateł przeciwmgielnych to DRL 523 podchodzi, bo sam się nad nimi zastanawiałem ale sprzedający powiedział ze jak mam przeciwmgielne to nie wejdą a model 828 wchodzi idealnie zresztą widać u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin9962 dzieki bardzo za pomoc :-) . Bardzo dobrze sie stalo ze poczekakem z zakupem DRL - przynajmniej mam sprawdzony model :-) . W Twoim poprzednim fajna byla funkcja przygasania o 50 % .

 

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Twoim poprzednim fajna byla funkcja przygasania o 50 % .

no nie mogę powiedzieć też mi się podobało tylko że trochę to ciulowo wyglądało bo z jednej strony było bardziej wypuszczone do przodu a z drugiej do tyłu żeby na wprost świeciły... no a te są dobrze bo świecą na wprost :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy jest jakaś alternatywa tych DRL do paska tak aby ładnie pasowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności