Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow mam na oku światełka dzienne NSSC 828 HP .Chcę je zamontowac do mojego Passata B6 .

Czy ktoś juz cos takiego montował ?

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz

 

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-drl-828-led-homologacja-i1907727786.html?source=oo

http://allegro.pl/swiatla-jazdy-dziennej-828-56xled-rl-e4-automat-i1942064428.html?source=oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin kupilem dzis te ledy ,już sa założone ale jeszcze nie podpięte.

Masa wiadomo , żółty tez , a czerwony mam dylemat jak podłanczam pod ten bezpiecznik co mówileś to gasna mi dopiero wtedy jak deska zgaśnie. Moze ktos ma inny pomysl ze zgasną ja zgasze silnik ale wolałbym mieć tego plusa pod maska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ledy okrągłe zamiast halogenów mechanicznie poszło ok.(postaram wrzucić fotki) ale mam pytanie gdzie znajduje się zasilanie postojówek bo nie chce ingerować w org. wiązki i je odizolowywać jak to większość poszła na łatwizne, pytam bo szukałem i nie znalazłem takiej opcji. I drugie pytanie jak sie otwiera dużą skrzynke z bespiecznikami pod maską tak żeby dostać się do przewodów gniazd od spodu. Tylko prosze tak organoleptycznie wskazać palcem bo "ciemny" jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma fotke gdzie pojawia się plus po odpaleniu silnika? Tak żeby nie kolidowalo z Cam?

Prosze o jakies info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin kupilem dzis te ledy ,już sa założone ale jeszcze nie podpięte.

Masa wiadomo , żółty tez , a czerwony mam dylemat jak podłanczam pod ten bezpiecznik co mówileś to gasna mi dopiero wtedy jak deska zgaśnie. Moze ktos ma inny pomysl ze zgasną ja zgasze silnik ale wolałbym mieć tego plusa pod maska.

tzn jak deska zgaśnie ? a podpięcie jest bardzo proste weź stary bezpiecznik bądź nowy nie potrzebny urwij tylko z jednej strony blaszkę z drugiej strony zostaw, otwórz maskę zdejmij pokrywę od bezpieczników załącz prąd i zaraz pierwszy z kraja weź kabelek od DRL i wsadź do jednej lub drugiej dziurki i zobacz czy będą się paliły jak tak to go tam wsadź i bezpiecznikiem go dopnij żeby nie wypadł, ja tak mam od wakacji i zapalają się jak dostanie prąd a gasną po wyciągnięciu kluczyka po 10-15 sekundach i wszystko działa elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś ma fotke gdzie pojawia się plus po odpaleniu silnika? Tak żeby nie kolidowalo z Cam?

Prosze o jakies info?

Poczytaj post 509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jest zrobione tak

[ATTACH=CONFIG]70351[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]70350[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]70349[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]70348[/ATTACH]

Edytowane przez marcin9962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jutro tak zrobie

Pozdrawiam

 

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:45 ----------

 

Dzieki jutro tak zrobie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpoiłem pod wolne gniazdo bezpiecznika F18 jest to niewykorzystane gniazdo stosowane do kogutów albo innego badziewia w autach TAXI lub policji. Napięcie pojawia się po podaniu zapłonu i zanika jakieś 12 sekund po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki.

 

[ATTACH=CONFIG]70354[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właśnie zależy kto co ma pod maską i w wyposażeniu, bo widzę kolego "DoktorPio" że u Ciebie pod bezpiecznikiem F24 coś masz podłączone, u mnie akurat był wolny, ale sprawdzałem to pod każdym wolnym bezpiecznikiem pojawia się prąd po przekręceniu stacyjki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to właśnie zależy kto co ma pod maską i w wyposażeniu, bo widzę kolego "DoktorPio" że u Ciebie pod bezpiecznikiem F24 coś masz podłączone, u mnie akurat był wolny, ale sprawdzałem to pod każdym wolnym bezpiecznikiem pojawia się prąd po przekręceniu stacyjki :)

 

Hehe akurat tak się składa że to nie jest moja skrzynka bezpiecznikowa tylko jakaś ściągnięta z google dla pokazania gdzie się wpoiłem :)

Nie mniej jednak u mnie na większości wolnych gniazd zasilanie +12V jest zawsze a tylko na wolnym gnieździe F18 napiecie pojawiało się po wciśnięciu kluczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe akurat tak się składa że to nie jest moja skrzynka bezpiecznikowa tylko jakaś ściągnięta z google dla pokazania gdzie się wpoiłem

Nie mniej jednak u mnie na większości wolnych gniazd zasilanie +12V jest zawsze a tylko na wolnym gnieździe F18 napiecie pojawiało się po wciśnięciu kluczyka.

nie ładnie podbierać czyjeś zdjęcia :P a co do 12v to tak jak u mnie i chyba u każdego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a właśnie jak sie otwiera taką skrzynke żeby nie robić takiej prowizory bo nie chce co urwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a właśnie jak sie otwiera taką skrzynke żeby nie robić takiej prowizory bo nie chce co urwać.

skrzynkę z bezpiecznikami pod maską ? bo obu stronach skrzynki masz takie 2 przesuwaki które musisz pociągnąć w dół i skrzynka się otwiera

 

---------- Post added at 07:42 ---------- Previous post was at 07:40 ----------

 

pociągnąć w dół

miałem na myśli do siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie posądziłeś mnie że nie wiem jak otwożyć dekiel skrzynki dobre, chodziło mi o to jak sie dostać do spodu gniazd bezpieczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie posądziłeś mnie że nie wiem jak otwożyć dekiel skrzynki dobre

nie obraź się ale niestety tak pomyślałem, ale przecież nie masz się co obrażać bo jeśli Cie to uraziło to nie chciałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obraziłem sie nawet mnie to rozśmieszyło ale nie wiesz jak to otwożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiesz jak to otwożyć

nie wiem czy jest w ogóle taka możliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a właśnie jak sie otwiera taką skrzynke żeby nie robić takiej prowizory bo nie chce co urwać.

 

 

Jak otworzysz skrzynkę to na środku jest śruba chyba gwiazdka odkręcasz ja i powoli podnosisz całą puchę ale wczesniej musisz odkręcić dwa plusy i jeden minus z boku puszki koło akumulatora jak to ci sie uda to ukaże się kolejne gniazdo i tam są po boku po dwa zaczepy lekko śrubokrętem podważasz i wyciągasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności