Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj teraz bo wcześniej był jakiś błąd teraz u mnie wchodzi

 

---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

 

Ma ktoś polski lub angielski schemat elektryki mam kawałek etki odnośnie układu chłodzenia w naszym języku czyli jest coś takiego po polsku chętnie nawet kupie. Bo co kolwiek grzebnąć to jak po omacku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie światelka dzienne działają pieknie podpiołem zgodnie z twoim schematem .Nawet fajnie wyglada jak zamkniesz autko a swiatelka jeszcze chwilke świeca .Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co se rusek zrobił

http://vwts.ru/forum/160188.html

spróbuj teraz bo wcześniej był jakiś błąd teraz u mnie wchodzi

 

zajebista sprawa :D ale ciekawi mnie jedno czy mu wywala błąd spalonej żarówki mhm ?

 

 

 

Marcinie światelka dzienne działają pieknie podpiołem zgodnie z twoim schematem .Nawet fajnie wyglada jak zamkniesz autko a swiatelka jeszcze chwilke świeca .Dzieki.

 

cieszy mnie to że działają tak jak powinny :) pyknij parę fotek i pokaż jak widać u Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]70408[/ATTACH]

U mnie wyglada to tak chociaz zdjecie robione telefonem komórkowym ,ale mam inny problem ze soczewkami .Mialem zaparowaną lewa oryginalna lampe wymieniłem na nowa firmy TYC i teraz wyglada jakby ta nowa swieciła 10 metrów dalej .Jak jechałem w mgle to było widac tak jakby laser z tej nowej a ta stara jakby wcale nie świeciła.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 20111122182.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 58.9 KB ID: 70408

U mnie wyglada to tak chociaz zdjecie robione telefonem komórkowym ,ale mam inny problem ze soczewkami .Mialem zaparowaną lewa oryginalna lampe wymieniłem na nowa firmy TYC i teraz wyglada jakby ta nowa swieciła 10 metrów dalej .Jak jechałem w mgle to było widac tak jakby laser z tej nowej a ta stara jakby wcale nie świeciła.

Pozdrawiam

elegancko widać, co do lampy może masz źle ustawioną, pojedz na stację diagnostyczną i niech Ci sprawdzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje wypociny założyłem okrągłe ledy zamiast halogenów, mam nadzieje że jak pojade na przegląd nie będzie zgrzytu.

Edytowane przez wiesław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy mam dobrze ustawione byłem tydzien temu i wszystko jest ok bo ustawiali . Co do passata to jestem rozczarowany światłami albo mam duze wymagania bo wczesniej miałem xsenony w moim starym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do passata to jestem rozczarowany światłami albo mam duze wymagania bo wczesniej miałem xsenony w moim starym aucie.

też nie byłem zachwycony światłami i dlatego kupiłem xenony ze względu na o wiele lepsze światło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]70408[/ATTACH]

U mnie wyglada to tak chociaz zdjecie robione telefonem komórkowym ,ale mam inny problem ze soczewkami .Mialem zaparowaną lewa oryginalna lampe wymieniłem na nowa firmy TYC i teraz wyglada jakby ta nowa swieciła 10 metrów dalej .Jak jechałem w mgle to było widac tak jakby laser z tej nowej a ta stara jakby wcale nie świeciła.

Pozdrawiam

Przemyj w tej starej soczewka od srodka i na pewno sie polepszy. Sprawdz czy zarowka jest na swoim miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładałeś Marcin Spryskiwacze do tych xsenonów ?? bo wymagania sa żeby były.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakładałeś Marcin Spryskiwacze do tych xsenonów ?? bo wymagania sa żeby były.

Pozdrawiam

nic takiego nie montowałem i nawet nie mam zamiaru montować :P w Polsce to jest wymagane owszem ale w UK na szczęście nie, byłem się pytać na przeglądzie technicznym czy muszę je demontować odparł że jeżeli temperatura nie przekracza 6000k nie ma obaw że obleję przegląd :D, a spryskiwacze i samo poziomowanie się to tylko w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest temat o ledach w wy tu o xenonach idżcie se gdzie indziej

Kolega marekdzg pytał mnie na priva

"Czy mógłbyś zdradzić jakie światła zamontowałeś zamiast halogenów?

Rozglądam się za jakimś rozwiązaniem ale widzę że Ty już

znalazłeś. Na zdjęciu nie widać czy Twoje lampy są zamiast kompletnych

lamp halogenowych czy to może jakaś "hybryda" :)

Pzdr."

Ja założyłem coś takiego:

http://allegro.pl/okragle-swiatla-dzienne-led-drl-lampy-8watt-70mm-i1913856752.html

Ja zamontowałem je zamiast org odbłyśników od halogenów czyli ich klosz (przednia szyba) został.

One mają 7cm średnicy a obudowa halogenu prawie 9cm wykożystałem jeden z tych dystansów z zestawu, tam po starym odbłyśniku zostały dwa otwory przez które przykręciłem ledy troche kombinacji ale działa.

Inaczej sie nie da bo wylot halogenu jest owalny i led gupio tam wygląda zrobie zdięcie w dzień na wyłączonych to dołoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie jestem tu nowy

ciekawe jest to rozwiazanie ruska ktore jest wyzej http://vwts.ru/forum/160188.html

ale znalazlem cos ciekawszego na youtube

ma ktos moze pojecie jak sie do tego zabrac...planuje sobie takie cos zmontowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale znalazlem cos ciekawszego na youtube http://www.youtube.com/watch?v=ZHWBU...eature=related

temat z tymi światłami był poruszany już. taki zestaw ponad 200 oiro i z tego co słyszałem nie ma homologacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
temat z tymi światłami był poruszany już. taki zestaw ponad 200 oiro i z tego co słyszałem nie ma homologacji

Jako autor tego wątku,mógłbyś poprawić tytuł,bo razi po oczach,aż dziwne że jeszcze nikt tego nie zauważył.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako autor tego wątku,mógłbyś poprawić tytuł,bo razi po oczach,aż dziwne że jeszcze nikt tego nie zauważył.

tzn szczerze Ci powiem że nie wiem o co Ci chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako autor tego wątku,mógłbyś poprawić tytuł,bo razi po oczach,aż dziwne że jeszcze nikt tego nie zauważył.

 

Odsyłam do mojego postu na 9 stronie (#164)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzn szczerze Ci powiem że nie wiem o co Ci chodzi...

To powiedz mi co to są świtała,bo pierwszy raz spotykam się z taką nazwą,chyba że to ja nie wiem o co chodzi w tytule tego wątku.:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy audi s6 ledy pasuja w kratki halogenow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności