Skocz do zawartości
kokos363

Zaslepki zamiast zamkow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zagajnik
opisujcie wiecej swoich patentów na forum ,myślicie ze złodzieje nie czytaja takich rzeczy a pózniej zdziwienie , skąd mógł wiedzieć, kolego z forum można napisać na PW jak chcą wiedziec jak sie rozwiązanie zastosowało u siebie a nie pisać na publicznym co jak u kogo jest ,po co wogóle to zakładać jak kazdy bedzie wiedział o tym i wiedział gdzie ewentualnie szukać jak sie dzwi łamakiem nie otworzy bo bedą zaślepki

 

 

Czy Ty kolego aby nie przesadzasz? Nikt tu nie pisze o tajemnicach "tajne, specjalnego znaczenia" tylko doradza w sprawach stricte technicznych i nie kumulujących dodatkowych kosztów. Co np. ma wspólnego moja dorada by wyjąć płetwę z wkładki ze zdradzaniem tajemnic? Myślisz, że jak złodziej zastosuje łamak i on zacznie się kręcić bez oporu to się nie zorientuje, że płetwy nie ma? Tu tylko chodzi o to by go (złodzieja) zaskoczyć i ewentualnie zniechęcić do dalszych działań! Oryginalną wkładkę jest poza tym trudniej rozwiercić niż np. zaślepkę. Jak fachowiec chce ukraść auto to i tak ukradnie.

Więc wyluzuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam zamek tylko w klapie - i to wystarczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i się zastanawiam (czysto teoretycznie) jak by zaślepić zamek od strony kierowcy, a wstawić (może od anglika?) od strony pasażera oczywiści jakość sprytnie zamaskowany. Pomysł luźny i dla lubiących zaślepianie zamków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze podpowie ktos pod ktore kable prz zamku przyłaozyc napiecie zeby auto otwierac baterua 9v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam wyjętą wkładkę w drzwiach i odłączone cięgno w klapie

(kluczyk kręci się dookoła).

Bo przecież jak złodziej załatwi zamek w klapie to i tak otworzy całe auto

(poprzez zamek w klapie)a w kombi będzie miał już dostęp do środka auta po "załatwieniu" zamka klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mam wyjętą wkładkę w drzwiach i odłączone cięgno w klapie

(kluczyk kręci się dookoła).

Bo przecież jak złodziej załatwi zamek w klapie to i tak otworzy całe auto

(poprzez zamek w klapie)a w kombi będzie miał już dostęp do środka auta po "załatwieniu" zamka klapy.

Święte słowa.

To już lepiej nic nie robić, niż wyciągać wkładkę z drzwi i zostawiać ,,otwartą furtkę,, od strony bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie takie zaślepki kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie gdzie takie zaślepki kupić?

ASO, giełda, szrot, internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta ale w temacie :D mam takie pytanie, czy zaślepki od drzwi tylnych będą pasować do drzwi przednich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia panowie..ale uważam że nie jest to dobry pomysł,może i orginalnie wygląda ale nic poza tym.

Jeśli chodzi o otwarcie naszych paszteciorów to zobaczcie na YT ile się schodzi..W najgorszym i też szybkim patentem jest mały otwór wkrętarką obok bębenka.zdejmujesz całość i śróbowkrem otwierasz autko.

Nie daj boże LOW AKU w takim przypadku jak pozbawisz się bębenków to słaby pomysł. A jeśli chodzi ci żeby nie odjechał bez ciebie to możesz sobie darować wywalanie bębenków bo to żadna przeszkoda.

Zaślepkę sobie naklej na bębenek....hehe.

Odłączenie silniczków też słabo oceniam,szkoda szyby.Bo i tak ponoć nie odpali....

Tyle łodemnie..

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności