Skocz do zawartości
kokos363

Zaslepki zamiast zamkow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam w moim Pasku B5 wywalić bębenki zamka i wsadzić zamiest je zaslepki. Chcialem tez w srodku drzwi wszystkie cięgna poodłączać zeby złodziej nie mial moliwosci otworzenia drzwi ale zastanawie mnie kwestia taka czy złodziej ma mozliwosc otworzenia samochodu z pilota, moze sa jakies mozliwosci zeby zabezpieczyc otwieranie z pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy złodziej ma mozliwosc otworzenia samochodu z pilota

Tak, twoim kluczem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ba to sie złodziej przestraszy jak nie bedzie zamka szybe ci wybije i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ba to sie złodziej przestraszy jak nie bedzie zamka szybe ci wybije i tyle

 

tak jak kolega napisał dzrwi nie sa zadna przeszkodą dla złodziej ,brak wkładki lekko utrudnia bo musi tłuc szybe ewentualnie ,lepiej zrobić jakies dobre zabezpieczenie najlepiej samorube ,bo wszystkie standardowe to lipa,zeby auta nie mógł zapalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumulator Ci się rozładuje i jak wtedy otworzysz auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie są takie bajery do przechwytywania sygnału ale myślę że nie ta kategoria złodzieja;). O to bym się nie bał. Wybicie szyby to bardziej możliwy włam ale trzeba przyznać że część złodziei ominie takie auto gdyż wybita szyba to problem, no chyba że lawetą zabiorą. Jeżeli chcesz zabezpieczyć lepiej auto to porządna blokada (nie blokująca tylko kabli pod kierownicą lub napięcia ale pompę paliwa lub zawór - gdy wyłączy się po 10m na skrzyżowaniu to na pewno go zostawi)

Rogalik17 - przy takich zabawach zostawia się furtkę: dwa kable gdzieś przykładowo w zderzaku podpięte do instalacji. Baterią 9V wtedy awaryjnie się zapoda napięcie.

Edytowane przez Mumin5515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akumulator Ci się rozładuje i jak wtedy otworzysz auto

 

to własnie trzeba tez o tym pomyśleć, sam mam zrobione auto bez wkładek , tylko ja nie mam zaślepek tylko mam zamek bez wejscia na płetwe,i tez sie zastanawiałem co bedzie jak padnie aku czy bateria w kluczu ,wiec robiąc taki myk musisz pomyślec nad tym jak otworzyć auto jak sie to stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Baterią 9V wtedy awaryjnie się zapoda napięcie

 

No a co będzie na drugim końcu tej bateryjki? Silnik siłownika? A jak padnie silnik? A czy słyszałeś o pękających lutach na płycie kasety zamka? To norma w pasku.... czy bateryjka pokona pęknięte luty :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybicie szyby to bardziej możliwy włam ale trzeba przyznać że część złodziei ominie takie auto gdyż wybita szyba to problem.

Święte słowa! :dobrze

A jak padnie silnik?

Jeden na 10000 szt. :P

A czy słyszałeś o pękających lutach na płycie kasety zamka

W jednym na 5000 szt. :P

czy bateryjka pokona pęknięte luty?

Nie musi, jak sie je profilaktycznie poprawi przed wyciągnięciem wkładki.

Poza tym na 9V bateryjce świat się nie kończy. :P

Edytowane przez vipereeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak załozysz samą zaślepkę to nie zawsze zda egzamin. Musisz całe puste miejsce po bębenku zaślepić bo jak zostawisz otwór to taka zaślepka po podważeniu sróbokrętem odskakuje, lub kupić tą tylną ona ma zaślepione miejsce na bębenek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak załozysz samą zaślepkę to nie zawsze zda egzamin. Musisz całe puste miejsce po bębenku zaślepić bo jak zostawisz otwór to taka zaślepka po podważeniu sróbokrętem odskakuje, lub kupić tą tylną ona ma zaślepione miejsce na bębenek.

Kolego to logiczne.

Plastikowa zaślepka bez wewnętrznej metalowej obudowy/korpusu nie ma się czego trzymać.

Trzeba dokupić obudowę o numerze: 1K4 839 167

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy w samochodzie mam juz 2 zabezpieczenia: odciecie pompy oraz drugie odcieciecie nie wiem czego ktore jakis gosc zrobil. Chcial bym sie dowiedziec ktore kable pociagnac do tej baterii... podpowie ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie...

Na ruchliwym parkingu pod galerią nikt szyby nie będzie tłukł... więc zabezpieczenie w wielu przypadkach skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Stern

A jak padnie silnik?

 

Jeden na 10000 szt.

 

Cytat:

Napisał Stern

A czy słyszałeś o pękających lutach na płycie kasety zamka

 

W jednym na 5000 szt.

 

 

Takich bzur nawet czytać nie warto. Komentował tego tymbardziej nie będę.

Powyciągaj sobie wszystko, to Twoje auto. A jak chcesz zobaczyć jakie skuteczne są te Twoje dyrdymały to podjedz i Ci pokaże. Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powyciągaj sobie wszystko, to Twoje auto.

Jak wyżej widać jest nas więcej ;)

 

P.S. Ale tobie nie polecam. Szkoda twoich drzwi.

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wyżej widać jest nas więcej

 

Jakość, a nie ilość... - z czasem do takiego wniosku dojdziesz ;)

 

 

O moje drzwi się nie martw, są bezpieczne. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zamierzam w moim Pasku B5 wywalić bębenki zamka i wsadzić zamiest je zaslepki.

Ja to bym drzwi zaspawał, ale złodziej by się zdziwił :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam wyjęte zamki. Czy to dobrze czy źle ? Ja uważam że dobrze.

- po pierwsze jak złodziej łamakiem załatwia zamek , to przy okazji również firmowy autoalarm (akurat taki mam ) i autko stoi otworem

- po drugie jak wybije sobie szybę , to i tak drzwi się od środka nie otworzą , będzie musiał wchodzić przez okno

- do awaryjnego otwierania można zostawić sobie zamek w klapie.

- zakładam że na ulicy obok mojego passata będą stały jeszcze cztery z normalnymi zamkami i złodziej pójdzie dalej

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zagajnik

Ja mam dalej wkładkę zamka w drzwiach kierowcy, ale odłączyłem od niej płetwę wewnętrzną, więc nawet moim oryginalnym kluczem nie otworzę auta przez kręcenie grotem we wkładce (otwieranie tylko z pilota) :)

Problem zakupu dodatkowej zaślepki odpada, zamek wygląda normalnie więc dla ewentualnego złodzieja to konkretna zmyłka. A przy odsprzedaży autka (kiedyś) mogę zamontować płetwę z powrotem w ciągu 5 minut :)

Polecam !

Edytowane przez zagajnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisujcie wiecej swoich patentów na forum ,myślicie ze złodzieje nie czytaja takich rzeczy a pózniej zdziwienie , skąd mógł wiedzieć, kolego z forum można napisać na PW jak chcą wiedziec jak sie rozwiązanie zastosowało u siebie a nie pisać na publicznym co jak u kogo jest ,po co wogóle to zakładać jak kazdy bedzie wiedział o tym i wiedział gdzie ewentualnie szukać jak sie dzwi łamakiem nie otworzy bo bedą zaślepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności