Skocz do zawartości
pawlo79

parowanie bluetooth bez adaptera - VAG CAN PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cypis

Witam. Posiadam ten sam zestaw( radio+ uchwyt) oraz moduł ten sam co kolega Lechar . Czy ktoś może mi pomóc sparować to z tel . Dzięki .

Edytowane przez cypis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aucie mojego teścia - GOLF 5 PLUS (2006) jest moduł 1K0 035 729 E, kierownica bez mulifunkcji, radio RCD 300, Fis zwykły, uchwyt bez adaptera. Czy da się ten zestaw sparować z Nokia C5? Coś trzeba dokupić, zmienić kodowanie?

poniżej info z VCDS:

Address 77: Telephone Labels: Redir Fail!

Part No: 1K0 035 729 E

Component: CIB PAH HW 203 SW 0308

Coding: 0000364

Shop #: WSC 00000 785 00200

VCID: 2B51039FF1C5

No fault code found.

 

fotka też załączona

VW golf V bluetooth.jpg

golf v.JPG

Edytowane przez Wojti77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka . A ja mam podobne pytanie , posiadam paska z 2010 r.radio chyba rs 510 bez uchfytu na tel. paruję telefon z autem . nawiazuje połączenie po czym po krótkiej chwili telefon rozłacza sie ( nie zezwala na wymianę danych ) o co kaman ? tel. sony xperia L .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uchfytu

:wmorde

nawiazuje połączenie po czym po krótkiej chwili telefon rozłacza sie
jaki masz moduł (numer na naklejce)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie powielam temat ale tylko chce sie upewnic:

mam taki uchwyt: http://adaptery.top-int.pl/files/VW3.jpg

czy jesli dokupie : http://allegro.pl/touch-adapter-bluetooth-vw-3c0-051-435-ta-rok-2010-i3881337670.html

to bede mogl podlaczyc pod to kazdy tel z bluetooth?

czy niekoniecznie jesli mam uchwyt to mimo zakupu adaptera bedzie wszystko chodziło?

radio rns 310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jesli dokupie :

wg wszystkich prawideł TAK, ale zawsze jest promil błędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaryzykuje i kupie:D czas pokaze

dziekuje za szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł II

Mam pytanie czy moduł 3c0121253r będzie pracował zadapterem 3c0051435pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam w swoim Pasacie radio RNS510 do tego poprzednik dołożył moduł bluetooth 5no 035 730 b próbuje się połączyć bezskutecznie tzn telefon nie widzi modułu próbowałem nokią 7370 nokią 6310 2700 X3 C3 i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to samochod ma zobaczyc telefon a nie telefon samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wchodzę w opcję PHONE to wyświetla się brak połączenia SOS. W ustawieniach w opcji TELEFON nie mogę nic zmienić. A jak odłączę moduł to opcja TELEFON w ustawieniach znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. moze mial ktos podobny problem? mianowice mam zestaw glosno mowiacy z adapterem dotykowym mfd2 dvd. 5 razy po wlozeniu kluczyka adapter normalnie paruje sie z zestawem a raz na jakis czas 5razy nie laczy sie. po jakims czasie znow sie laczy i tak w kolko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. moze mial ktos podobny problem? mianowice mam zestaw glosno mowiacy z adapterem dotykowym mfd2 dvd. 5 razy po wlozeniu kluczyka adapter normalnie paruje sie z zestawem a raz na jakis czas 5razy nie laczy sie. po jakims czasie znow sie laczy i tak w kolko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może schemat pin kostki do podłączenia bluetooth ?? Bo wcześniejszy właściciel powyciągał piny :/DSC_0601.jpg

DSC_0602.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam kogoś z Mielca lub okolic który pomoże mi ogarnąć temat podłączenia telefonu przez Bluetooth. Radio MFD2 DVD kierownica zwykła, pod siedzeniem pasażera znajduje się moduł a uchwytu brak . Tzn. Kiedyś był bo jest po nim ślad ale któryś z poprzednich właścicieli widocznie go zdemontowł. I co teraz mam kupić uchwyt i adapter czy tylko adapter.

Jeśli ktoś coś to proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś coś wie co z tym zrobić żeby działało, to proszę o jakąś radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem jakieś kabelki w miejscu gdzie kiedyś był uchwyt na telefon. Może mi ktoś powiedzieć co mogę z tym zrobić żeby połączyć telefon przez Bluetooth? Co muszę dokupić.

IMG_20170317_172100_HDR.jpg

IMG_20170317_172046_HDR.jpg

Edytowane przez krzychut84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są kable z gniazdem do uchwytu, ktoś musiał go połamać, albo nieumiejętnie zdemontować, potrzebujesz uchwyt i adapter, jak cos to pisz na pw pomoge posiadam na zbyciu taki adapter. Ja u siebie przerabiałem ten temat i wszystko uruchomiłem i jestem zadowolony

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kolego napisz jakie to są kolory bo na foto tak dokłanie nie widać, może być na pw albo podeślij na lepszej jakości foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności