Skocz do zawartości
user78

DVD FREE oraz ukryte MENU software'owo

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś może wystawić wersję 3970 z dvdfree??? Mam wgraną 3970 i nie chciałbym zchodzić do wersji 3810 a wszystki wyżej podane sposoby nie działają.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wgrajcie ten działający soft na jakiś serwer, będziemy testować czy u nas też jest TV FREE

 

A gdyby ktoś miał ochotę to zamieszczam cały, sprawdzony soft 3810 dedykowany co prawda do wersji "A" ale nie ma przeszkód aby go ładować do innych navi.

 

http://hotfile.com/dl/122765892/bfb55c1/3810A_TVFree.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/122872774/97cb7d7/3810A_TVFree.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/122927438/c6d7c97/3810A_TVFree.part3.rar.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy niby wszystko ok mapa 7,1 i soft 3810 hula ale nie mogę dodać własnych POI zgrałem plik z radarami z linku z tematu o POI na kartę wkładam kartę do nawi wchodzę w setup - nawigacja i tutaj zonk mam nie podświetlone "przycisk" dodaj własne POI dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy niby wszystko ok mapa 7,1 i soft 3810 hula ale nie mogę dodać własnych POI zgrałem plik z radarami z linku z tematu o POI na kartę wkładam kartę do nawi wchodzę w setup - nawigacja i tutaj zonk mam nie podświetlone "przycisk" dodaj własne POI dlaczego

 

A inne dane z tej karty nawigacja Ci czyta? Katalog PersonalPOI masz w głównym katalogu karty SD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na innym forum pokazał się soft - modyfikacja tylko pod DVD Free. Waży kilka MB. Tego nie testowałem, ale jak ktoś ma problemy z podanymi wcześniej warto spróbować

 

Tutaj link do Youtube z tym softem - jak widać wszystko działa

Dzieki i oczywiscie wszystko działa...:) punkt dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie już jest ok poprostu skopiowałem plik z radarami na karte bez folderu i dlatego nie hulało teraz jest już ok pzdr.

 

Było by ekstra gdyby jeszcze navi chociaż pikała przy zbliżaniu się do POI głównie chodzi o fotoradary no może kiedyś ktoś coś zrobi w tym kierunku

 

A poza tym było by nieźle gdyby ktoś wreszcie zabrał się za zrobienie jakieś nowej szaty graficznej czy skórek bo są tylko 3 i za piękne to one nie są

Edytowane przez poldeczek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

testował ktoś już ten soft??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
testował ktoś już ten soft??

 

Jak w powyższych postach.

Soft jest przetestowany i sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiem co jest nie tak! wgrałem pliki do 3810a, nagrałem plytke (DVD bo taka mialem pod reka) wsadzilem do rns'a, zaczelo sie czytanie plyty, restart i po tym pojawil sie tylko bialy ekran - powoli sie rozjaśniał. Nie da się wyjąć płyty, nie reaguje na nic. Reaguje na reset (eject+i+setup) ale wyłącza tylko ekran i nic. Dalej na biało. Odłączałem nawet kable od aku i dalej nic.

 

PROSZE POMÓŻCIE !

 

----------

Reset jednak nie działa, samo się restartuje po ok 3 min.

Edytowane przez pa.sko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nie wiem co jest nie tak! wgrałem pliki do 3810a, nagrałem plytke (DVD bo taka mialem pod reka) wsadzilem do rns'a, zaczelo sie czytanie plyty, restart i po tym pojawil sie tylko bialy ekran - powoli sie rozjaśniał. Nie da się wyjąć płyty, nie reaguje na nic. Reaguje na reset (eject+i+setup) ale wyłącza tylko ekran i nic. Dalej na biało. Odłączałem nawet kable od aku i dalej nic.

 

PROSZE POMÓŻCIE !

 

----------

Reset jednak nie działa, samo się restartuje po ok 3 min.

 

W najlepszym razie kłóci się z płytką i instalacja utknęła w jednym miejscu i nie chce ruszyć dalej, w najgorszym...sam wiesz :dupablada

Podczas restartowania trzymaj cały czas wciśnięty EJECT. Najlepiej wymusić restart i wtedy trzymać EJECT. Najważniejsze to pozbyć się z navi płytki. Jak już się to uda i nadal nic normalnego się nie pojawi na wyświetlaczu to jakiś dobry, podstawowy, sprawdzony soft (np. 1100 EN) i może się uda przeinstalować.

Edytowane przez pysiek95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne kombinacje nie działają. Navi nie reaguje na przyciski i dotyk ekranu.

Było gdzieś jak rozebrać RNSa zeby poozbyc sie płytki? A może inne są sposoby na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny objaw soft3810a navi padła nie reagowała no dotyk ledwo świeciła dwa razy odłaczyłem aku na 30 min oddała płyte na dotyk nie reagowała nadal ,ale zauważyłem że mozna obsługiwać klawiszami i wymusić instalke reset i klawiszami podświetlić przycisk potem wlazł soft 1100 następnie 2660pl i bangla powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jestem nowy i proszę o pomoc.Mam Passata z marca 2008 z navi rns 510.Navigacja numer 1T0035680A,HV-Version H04,SW-Version 1000 SV SW-Versia C_EU_5.540_t710 ,Hw Vehicle 0xC001,Sw Vehicle 0x44261C01,Bootloader Vehicle 0x44260A00.Ustaliłem też jaki mam moduł CAN Gateway,Sw:3CO 907 530 E ,HW: 3CO 907 951,komponent:J533_Gateway H10 0080.Mam pytanie.Czy mogę wgrać wersję softu 3810a TV FREE,czy ona aktualizuje moduł CAN Gateway,mam kierownicę wielofukcyjną i nie wiem cz będzie działać,i czy nie padnie bateria.Z tego co wyczytałem to navi zmieni numer na 1T0035680D i czy będzie można wgrywać softy do wersji D cz A.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .Jestem nowy i proszę o pomoc.Mam Passata z marca 2008 z navi rns 510.Navigacja numer 1T0035680A,HV-Version H04,SW-Version 1000 SV SW-Versia C_EU_5.540_t710 ,Hw Vehicle 0xC001,Sw Vehicle 0x44261C01,Bootloader Vehicle 0x44260A00.Ustaliłem też jaki mam moduł CAN Gateway,Sw:3CO 907 530 E ,HW: 3CO 907 951,komponent:J533_Gateway H10 0080.Mam pytanie.Czy mogę wgrać wersję softu 3810a TV FREE,czy ona aktualizuje moduł CAN Gateway,mam kierownicę wielofukcyjną i nie wiem cz będzie działać,i czy nie padnie bateria.Z tego co wyczytałem to navi zmieni numer na 1T0035680D i czy będzie można wgrywać softy do wersji D cz A.Bardzo proszę o pomoc.

 

Masz dokładnie taką samą navi i soft jak miałem ja przed upgrade`m.

 

Na chwilę obecną najlepszą alternatywą jest właśnie 3810A. Wersja sprawdzona na mojej navi i kilku innych jest na moim chomiku.

U mnie ten soft nic nie zepsuł tak więc i u Ciebie nie powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesuje czy da się w jakikolwiek sposób ustawić żeby zawsze pokazywała się jako pierwsza mapa? a nie radio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam RNS 510 wersji A.Próbowałem wgrać oprogramowanie 3810A TV Free.Prz samym końcu podczas aktualizacji Gateway navi zgasła i nastąpiła cisza.Przyciskiem navi się nie załancza .Płytę (SONY DVD) uwolniłem.Po włączeniu zapłonu navi się zapala i woła o płytę z oprogramowaniem. Soft z chomika pwrlax.Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę.

 

Spróbuj od nowa wgrać np firmware 0900 EN lub 1100EN niech navi "wstanie" a potem dalej możesz "kombinować" a wydaje mi się że możesz zapodać 2660PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś sprawdzony soft 4120A do RNS w wer A ?

 

:wmorde ostrzeżenie

 

p.s

tak ciężko napisać post w odpowiednim temacie?

 

_zlydzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem do siebie soft SWL4120A. Wszystko ładnie gra ale chciałbym zrobić oglądanie DVD podczas jazdy. Niestety nie mogę znaleźć w tym oprogramowaniu tych dwóch plików w których trzeba zmienić wpisy.

W którym miejscu one powinny być ?

Jaki jest sposób na odblokowanie z przycisków w tym oprogramowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś że nie gra podczas jazdy?

Link do DVD free masz na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności