Skocz do zawartości
GekooN

Małopolski Temat Techniczno Tuningowy (TT)

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie to że nex sie rozmyślił to nie znaczy że inni też ja z Piorunem rozmawiałem i postara sie wyskoczyć co do siebie samego to będę jeśli wszystko wypali no i jedna osoba od Bogusia tak że była by nas trójka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahha ja się rozmyśliłem?? Jak robiłem liste to była cisza, teraz nagle wiele chętnych. Dzwoniłem na GCS i trzeba 3-4 dni wcześniej umówić termin na hamowanie ponad 5 aut - bynajmniej tak mi powiedział. Jak załatwicie że nas przyjmie to proszę bardzo, mogę się przejechać, ale ja już do nich nie dzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panienki spokojnie, bo sobie oczka pazurkami wydrapiecie... :lol2 :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebieski nie podskakuj za klawiatury i postów mi nie kasuj bo takie wybiórcze info nie przemawia do mnie. :)Pierun9

odemnie conajmniej 1 osoba będzie

boguś:kumple Sprawę ustawiał nex, odwołał, czy tam powiedział, że nieaktualnie, tak więc cała sprawa tego konkretnego umawiania nieaktualna chyba;) Chcesz, mogę przywrócić, tylko po co?

A większość tekstu, to były przepychanki, śmiechy i t.p.;)

panienki spokojnie, bo sobie oczka pazurkami wydrapiecie... :lol2 :lol :marecek

 

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcecie ja jak sie wypowiadam to zawsze staram sie robić to konkretnie czyli tak jade znaczy dosłownie to samo jak jest napisane z tego co wiem sprawa wygląda następująco kolega Geko da jutro znać co postanowił Grześ z GCS jeśli znajdzie czas to ja i 2 od bogusia jedziemy na pewno do tego jeszcze Piorun kto więcej chce to pisać dzwonić 512182776

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszu jest giligili chlopaki odemnie tak czy tak pojadą a jak ktoś będzie mial ochote to sie podepnie pod "konwój". Co do reszty księżniczek to trzeba brać odpowiedzialność za to co się pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze ktoś chętny to jutro o 13:00 GCS Tuning - hamownia 50zł/pomiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wynik 166.8 KM @ 347.9 nM. Dzwoniłem do Daniela (TTC) i mam w poniedziałek się umówić i mi podniesie moment, ja miałem jakiś czas pojeździć i do niego przyjechać. Mówi że bez problemu mi dokoksuje momentem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koniecznie bo tyle niutów to nie wiele więcej niż w serii. Ale musisz się liczyć z tym że wykres już nie będzie tak płaski jak teraz. Coś za coś...jakiś dobry kompromis trzeba znaleźć.

 

A jak tam reszta dziewczyn nie pochwali się ?? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie jedz do Niepołomic bo Ci 200ps wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, jak mi podkoksuje to poczekam aż kilka aut pojedzie i GCS.

 

Mam dobry programik na symbiana pełną wersję Tempes GTX jak by ktoś chciał do dokładnych pomiarów 0-100km/h 1/4 mili itd. Czasy pokazywane przez ten program GPS są niemal identyczne jak na 1/4 mili z czujki.

 

Wygląda to tak:

 

10-04-2007 17:51

0-100 km/h: 9,8 s
0-400 m: 16,9 s
0-400 m: 138,2 km/h

0-10 km/h: 0,8 s
0-20 km/h: 1,6 s
0-30 km/h: 2,4 s
0-40 km/h: 3,6 s
0-50 km/h: 4,6 s
0-60 km/h: 5,3 s
0-70 km/h: 6,1 s
0-80 km/h: 7,1 s
0-90 km/h: 8,7 s
0-100 km/h: 9,8 s
0-110 km/h: 11,3 s
0-120 km/h: 12,9 s
0-130 km/h: 14,8 s
0-140 km/h: 17,3 s

0-100 m: 7,7 s
0-200 m: 11,3 s
0-300 m: 14,2 s
0-400 m: 16,9 s

0-10 km/h: 1 m
0-20 km/h: 4 m
0-30 km/h: 10 m
0-40 km/h: 21 m
0-50 km/h: 34 m
0-60 km/h: 48 m
0-70 km/h: 63 m
0-80 km/h: 86 m
0-90 km/h: 125 m
0-100 km/h: 157 m
0-110 km/h: 199 m
0-120 km/h: 252 m
0-130 km/h: 320 m
0-140 km/h: 418 m

0-100 m: 83,7 km/h
0-200 m: 110,0 km/h
0-300 m: 127,0 km/h
0-400 m: 138,2 km/h

Peak: 145 km/h

0-60 mph: 9,4 s
0-1/4 mi: 16,9 s
0-1/4 mi: 138,4 km/h
0-1/4 mi: 86,0 mph

 

To była robiona tylko próba, będzie cieplej to poćwiczę start na suchej nawierzchni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no całkiem spoko. :) Kubie wyszedł fajny wynik ale to sam się pochwali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wynik 138,2 KM i 327 NM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze tak że pochwały za świetny program dla Bogusia i ogarnięcie tematu z turbo dla Olka ;) kawał dobrej roboty panowie a tutaj mój wynik po dzisiejszej hamowni wszystkim chciał bym nadmienić że wynik jest na SERYJNYCH wtryskach BQ :D tak że jak dla mnie bomba

 

ps : na pierwszym wykresie (czerwone linie) pomiar sprzed roku gdy pierwszy raz hamowałem auto z zapchanym DPF-em który zjadł 18 km z serji ;p (zielone linie) wykres z dzisiaj

 

20120811193302764.th.jpg

 

 

WYNIK : 216.8 KM & 422 NM

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie dysponuje ktoś kabelkiem żeby w b6 2007 r. zakodował automatyczne włączanie świateł? I jeżeli byłaby możliwość C-L Home. Ewentualnie proszę o namiar

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin - w Krakowie chyba nie ma dobrego mechera od tego typu spraw...jeśli chcesz to na priv Ci podam (a potem wkleję tutaj) nick gościa na allegro od którego ja kupowałem (regenerowana), jak na razie jeżdżę rok i jest ok - cenowo z tego co pamiętam nie było tragedii. Najpierw gość przysyła Ci maglownicę, a jak zdemontujesz swoją to mu wysyłasz za pobraniem, albo poprostu wysyłasz i jeszcze dostajesz "kaucję" zwrotną :P. Na pewno nie jedź na centralną - chyba najwięksi partacze w Krakowie. Kumplowi to Hondy Accord 4x robili, po czym i tak wziął od tego gościa co ja, bo albo przycinało maglownicę, albo lała....(a kasy za demontaż/montaż to oni nie zwracają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Marcin - w Krakowie chyba nie ma dobrego mechera od tego typu spraw...jeśli chcesz to na priv Ci podam (a potem wkleję tutaj) nick gościa na allegro od którego ja kupowałem (regenerowana), jak na razie jeżdżę rok i jest ok - cenowo z tego co pamiętam nie było tragedii. Najpierw gość przysyła Ci maglownicę, a jak zdemontujesz swoją to mu wysyłasz za pobraniem, albo poprostu wysyłasz i jeszcze dostajesz "kaucję"
Jaka kasa?

Na Klasztornej jest ponoć dobry typ;)

 

zwrotną . Na pewno nie jedź na centralną - chyba najwięksi partacze w Krakowie. Kumplowi to Hondy Accord 4x robili, po czym i tak wziął od tego gościa co ja, bo albo przycinało maglownicę, albo lała....(a kasy za demontaż/montaż to oni nie zwracają)
:lol własnie miałem pisać, ze jest na Centralnej:-D Ale wiem, ze on jest od 20 lat chyba, co więcej mój znajomek, sąsiad , też mechanik robił na Centralnej właśnie ostatnio do B5 za 350zł, założył do auta, i żadnych "przycięć", na razie spoko a cena zajebiasta;)

 

Ale słyszałem, ze najlepszy zakład jest w Łodzi, bądź okolicach;)Trzeba by Taty Miłoszka pytać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.maglownica.com.pl

 

Antoni Słabosz

Cichawa 125

32-420 Gdów

 

tel. 012 451-34-85

kom. 606 428-114

 

P.S. Piotrek chyba tak wysyła do regeneracji. Jeśli tak to moja tam była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elmik - słyszałem o tym gościu dobre opinie, tylko jak ja robiłem to do mojego wozidłą nie miał akurat gotowych.

 

@Buszmen - bij zabij nie pamiętam..ale coś w granicach 350-400. A co do centralnej - spróbuj oddać im turbo i zobacz co się będzie działo (to chyba Ci sami goście). Ewentualnie jeszcze za czasów śmigania Cytryną oddałem im pompe Lucasa Epica do uszczelnienia - efekt? zajebisty! lała bardziej po niż przed oddaniem - a skasowali 400zł :D (Wtedy zestaw naprawczy z allegro za 80zł i poskładałem sam, jakby ktoś potrzebował uszczelnić lucasa epica to się polecam - proste jak drut od parasola, a wszyscy opowiadają żę trzeba próby na przelew robić etc..g$%^no prawda :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności