Skocz do zawartości
drafik

automatyczne podnoszenie zamykanie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeżeli dobrze rozumie czytając wasze posty to uruchomić domykanie szyb z pilota moge włączyć jedynie w 3BG, a w 3B nie jest to już możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeżeli dobrze rozumie czytając wasze posty to uruchomić domykanie szyb z pilota moge włączyć jedynie w 3BG, a w 3B nie jest to już możliwe?

Jest możliwe,programem w DOSie.Patrz post 32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charakterek kwestie ryglowania drzwi wytłumaczyłeś rewelacyjnie , a czy da sie zrobić podobnie domykania szyb z pilota i sygnału dzwiękowego przy uzbrajaniu alarmu ????

pozdrawiam

OK sygnał doszedłem , została tylko kwestia domykania szyb :/ ??? jakieś podpowiedzi ???

Edytowane przez unseen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Charakterek kwestie ryglowania drzwi wytłumaczyłeś rewelacyjnie , a czy da sie zrobić podobnie domykania szyb z pilota i sygnału dzwiękowego przy uzbrajaniu alarmu ????

pozdrawiam

OK sygnał doszedłem , została tylko kwestia domykania szyb :/ ??? jakieś podpowiedzi ???

Jeśli w samochodzie z podpisu,to w 3 poście tego wątku masz opisane,czego jeszcze nie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3B nie jest to już możliwe?

 

Jest możliwe

 

czy da sie zrobić podobnie domykania szyb z pilota

 

Wytłumaczył już to równie rewelacyjnie inny forumowicz. O tu:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=54921#post54921 masz opisane co i jak z jednym potężnym błędem.

 

W module 1J0 959 799 J 00E jest adres 16820 i taki być powinien, a nie jak błędnie wpisano 16280..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
riccardoa to jak to jest przedstawione wcześniej za pomoca jakiegos tam czeskiego programu to mnie raczej nie interesuje , bardziej to rozwiązanie podane pod twoją wypowiedzią . Dzięki wielkie Charakterek . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
riccardoa to jak to jest przedstawione wcześniej za pomoca jakiegos tam czeskiego programu to mnie raczej nie interesuje

 

I bardzo dobrze, że Cię nie interesuje. Bo robię ogrom Passatów i wiem, jakie wady ma ten czeski program. A ma ich troszkę. Głównym jego grzechem jest kodowanie wszystkiego na 66 albo na 194. A jak firma wstępnie zakodowała inaczej, to program to zmienia i po jego użyciu jest płacz bo:

 

nie działa pilot (samochód nie odpowiada)

nie mogę bagażnika otworzyć

 

i inne takie kwiatuszki. Dlatego w dosie dokładnie sprawdzamy jaką wartość ma każdy rekord (poprzez odczyt 26) i kodujemy (poprzez 27) według podanych schematów:

 

1 kolumna - adresy

2 kolumna to wartości wpisane przez firmę

3 kolumna to wartości wprowadzone (zmieniane)

 

1C0 959 799 A (Kombi)

 

04361 75 67

04362 75 67

04363 75 67

 

1C0 959 799 B (Kombi)

 

04361 75 67

04362 75 67

04363 75 67

 

1C0 959 799 B (Kombi)

 

04361 74 66

04362 74 66

04363 74 66

 

1C0 959 799 B (Sedan)

 

04361 74 66

04362 74 66

04363 74 66

 

1C0 959 799 C (Kombi)

 

04361 203 195

04362 203 195

04363 203 195

 

1C0 959 799 C (Sedan)

 

04361 202 194

04362 202 194

04363 202 194

 

I nie mamy gnoju z komfortem w samochodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy w dobrym miejscu sie podpinam ale srobuje tutaj. Chcialbym w swoim pasku dodoac opcje automatycznego zamykanie sie drzwi jak jade szybicej niz15km/h i ootwieraja jak wylacze silnik oraz aby mi dawal sygnal przy zamykani zamkow z pilota. Dodam ze nie mam zielonego pojecia skda wziac jakies kody i gdzie je wpisac. Prosze o duzo pomocy i cierpliwosci:mlask

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wiem czy w dobrym miejscu sie podpinam ale srobuje tutaj. Chcialbym w swoim pasku dodoac opcje automatycznego zamykanie sie drzwi jak jade szybicej niz15km/h i ootwieraja jak wylacze silnik oraz aby mi dawal sygnal przy zamykani zamkow z pilota. Dodam ze nie mam zielonego pojecia skda wziac jakies kody i gdzie je wpisac. Prosze o duzo pomocy i cierpliwosci

Pozdr

wszystko opisane w poniższym poście :) Auto Lock i Unlock a także włączenie dzwięku

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki a moglbys tak jak dla idioty bo sie nie znam a chcialbym miec. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: czy moduł który zamyka okna z kluczyka (3B) ale ma końcówkę J można przeprogramować pod dosem czy należy szukać innego modułu z końcówkami podanymi w innym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wiem czy w dobrym miejscu sie podpinam ale srobuje tutaj

Właśnie ale teraz widzę twój opis, jeżeli chodzi o B6 to nie ten dział i w tym momencie ja ci nie wytłumaczę tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobic by po wyciagnieci kluczyka ze stacyjki i opuszczeniu go auto samo sie zamkneło (bez użycia pilota) ?? Widzialem u kolegi ze tak mial wyciagal kluczyk ze stacyjki wkladal do kieszeni odchodzil iauto po chwili sie zamykalo ( jak kluczyk polozyl na fotelu tez sie kiedys zamkło )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak zrobic by po wyciagnieci kluczyka ze stacyjki i opuszczeniu go auto samo sie zamkneło (bez użycia pilota) ?? Widzialem u kolegi ze tak mial wyciagal kluczyk ze stacyjki wkladal do kieszeni odchodzil iauto po chwili sie zamykalo ( jak kluczyk polozyl na fotelu tez sie kiedys zamkło )
to dokładane alarmy mają takie funkcje ze same się uzbrajają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie byl alarm, orginalnie tak bylo, alarmu te auto nie mialo wcale, Passat 2003 to był ma ktos pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności