Skocz do zawartości
lukasz_683

Tanie chipowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Siedząc i przeglądając internet natknąłem się na taką aukcje

http://allegro.pl/to-nie-powerbox-profesjonalny-chiptuning-mod-wsad-i1487510729.html

 

Nie wiem co się dzieje, wiem jedno dobry chip ma swoją cenę, ale takie coś po takiej cenie to chyba jakaś przesada. Co o tym sądzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zciagnij sobie WinOlsa, i przerobisz mapke na wzór jakiejs zrobionej i tyle. Jak wywalisz sterownik wgrywając moda to juz twoja sprawa. Oni tylko mielą Ci plik, zgrywasz/ wgrywasz na własna odpowiedzialnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz WinOls w " pełnej " wersii ???? Egr bym wyciął z ecu :D

 

btw. jak jestes kumaty to sobie możes zczipować sam samochod za mniej niż 200zł.

Edytowane przez VirusAlfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będe chipował samochód to napewno nie przez jakieś domowe sposoby tylko w zakładzie znającym się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam zrobione przy użyciu WinOlsa "za pomocą: gościa który wiedział co robi i sprawdził wszystko jak należy przed i po wgraniu softa, a silnik idzie jak przeciąg!:zeco Miałem 101 KM a teraz mam ponad 130 na pewno;] Po co przepłacać "fachowcom" którzy zrobią tę samą robotę za 2 razy większe pieniądze... Wystarczy dobrze poszukać bardzo dobrego pasjonata takich programów i...;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będe chipował samochód to napewno nie przez jakieś domowe sposoby tylko w zakładzie znającym się na rzeczy.

 

domowe sposoby ? laptop i programator do domowy sposób ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będe chipował samochód to napewno nie przez jakieś domowe sposoby tylko w zakładzie znającym się na rzeczy.

 

Jedź,zapłać 1000 i ciesz się jazdą.

Inny gość będzie miał to samo,za 200.

Jeżeli kiedykolwiek dowiesz się,jak prosty jest czip tuning edc 15,to już nigdy więcej do fachowca nie pojedziesz.

Zwłaszcza seryjnych tdi-ków.

Wystarczy odrobina pojęcia,a tym dysponuje już wielu amatorów czip tuningu.

 

Ja kilka lat jeżdżę na softach pisanych przez pasjonata,i nawet za dopłatą bym do fachowca na remap nie pojechał.

Wiem,że lepiej tego nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolego, koszty generują nie wiadomo za co, a frajda z "kopa" taka sama...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kogo w okolicach Chełma/ lubelskie możecie polecić do sprawnego zawirusowania avb? Rozdzwaniałem już do compsportu w Łodzi, cena jak to u renomowanego tunera ale głównym problemem dla mnie jest umówienie się na kilka dni do przodu a w mojej pracy to mały problem bo nie wiem kiedy będę miał dzień wolnego. Może jesteście w stanie wyjawić kogoś dobrego w te klocki to może uda mi się to załatwić w jakieś sobotnie popoludnie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kogo w okolicach Chełma/ lubelskie możecie polecić do sprawnego zawirusowania avb? Rozdzwaniałem już do compsportu w Łodzi, cena jak to u renomowanego tunera ale głównym problemem dla mnie jest umówienie się na kilka dni do przodu a w mojej pracy to mały problem bo nie wiem kiedy będę miał dzień wolnego. Może jesteście w stanie wyjawić kogoś dobrego w te klocki to może uda mi się to załatwić w jakieś sobotnie popoludnie itp.

 

Skocz do kolegi o nicku Ceglarz - szybko i fachowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kiedykolwiek dowiesz się,jak prosty jest czip tuning edc 15,to już nigdy więcej do fachowca nie pojedziesz.

sagon, proszę...

 

koszty generują nie wiadomo za co, a frajda z "kopa" taka sama...

Frajda z kopa do czasu aż dwumas klęknie... I co w tedy domorosły amator chiptuningu na to? Powie "sorry" czy że przy "tym" przebiegu to normalne... a może odda 200zł?

Edytowane przez krokodyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zakladajcie Boxy , chipsy z allegro + rezystory + magentyzery = jedno wielkie Gó..no :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak.... Jak sie ma dwumas roz...c to i tak go szlak trafi... EDC15 nie stanowi juz jakiejś zagadki. Więcej schodzi czasu na ogarniecie Winoolsa. Na sieci są manuale krok po kroku, która mapa do czego i co w niej sie modyfikuje.

Tylko przez pazerność pewnych ludzi którzy odmówili mi zrobienia programu na grupowym, postanowiłem sam ogarnąć edc15, ta znana i szanowana firma stwierdziła że to jest "cziptuning i oni mają przygotowane softy pod konkretny model a u mnie są modyfikacje mechaniczne, i to już jest strojenie i znacznie inna kasa" wirtuozy rury wydechowej.... Czyli co z tego wynika??? „gotowce” ??? Oczywiście nie mowie o takich ludziach jak Rogal czy Alli, Tylko o jednej szanowanej firmie.

 

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:03 ----------

 

A jeszcze jedna historia.... Kolega pojechał na założenie chłodnicy oleju, zaplacil prawie jak by była ze złota. Sprawa była taka że ta chodnica się rozleciała. Pojechał tak jak normalny człowiek na reklamacje i co uslyszal?? „ to jest auto po tuningu i na modyfikacje nie ma gwarancji” haha ja bym typa zaje...l śmiechem i wsadzili tą chodnice w dup..e.

Edytowane przez bogumilt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jak ma kleknac to i tak padnie, jedynie tuner moze przeniesc moment na wyzsze obroty i troche odciazyc kolo.

 

Bogumil dobrze mowi, polac mu!

 

co to za firma byla? : > daj na PW odp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, jak ma kleknac to i tak padnie, jedynie tuner moze przeniesc moment na wyzsze obroty i troche odciazyc kolo.

 

jedynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedynie?

A co innego robia?Jestes zecznikiem czy cus ich firmy?Sa ludzie co zrobia czipa za 500 i wiedza co robia za co palcic 1000 i wiecej??Za gotowce?Grupowy? Co to jest?To jest robienie pod dany samochod?CZy potem trzeba osobiscie szykowac woza pod softa?Juz to przerabialem:(A 2mas i tak szybko powie nam pa pa:(No chyba ze zazyczymy sobie max moment przy 3000 tysiacach ale czy taki tjuning ma sens??Jesli masz TDI to po co bawic sie tjunig i miec max moment przy 3000 to se kupta benzyne...Jedyne wyjscie to wywalic 2mas i szalec z tuningiem,skrzynia troche wytrzyma a uzywki sa tanie jak barszcz,i szukac tunerow amatorow ,fascynatow bo Ci profesjonalisci juz nie mysla,spoczeli na laurach i tylko nabijaja kase jak nasz ....nie bede sie wypowiadal...hamownia??A na papierku pojade szybciej?Licza sie odczucia z jazdy

 

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

 

sagon, proszę...

 

 

Frajda z kopa do czasu aż dwumas klęknie... I co w tedy domorosły amator chiptuningu na to? Powie "sorry" czy że przy "tym" przebiegu to normalne... a może odda 200zł?

za 300 wymienisz supper 2 mas na 1mass i po co przepalacac??A z czasem i tak trzeba wywalic to supeeeeeeer 2masowe kolo!!!

 

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

 

Jedź,zapłać 1000 i ciesz się jazdą.

Inny gość będzie miał to samo,za 200.

Jeżeli kiedykolwiek dowiesz się,jak prosty jest czip tuning edc 15,to już nigdy więcej do fachowca nie pojedziesz.

Zwłaszcza seryjnych tdi-ków.

Wystarczy odrobina pojęcia,a tym dysponuje już wielu amatorów czip tuningu.

 

Ja kilka lat jeżdżę na softach pisanych przez pasjonata,i nawet za dopłatą bym do fachowca na remap nie pojechał.

Wiem,że lepiej tego nie zrobi.

jestes moim idolem:D Edytowane przez Gregoryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorryy masz w 100% racje.

Zrob jeszcze lepiej. Kup krowe wstawaj rano i doj. Po co za mleko tym zlodziejom placic.

Chleb za 2zl...chlopie troche maki piecyk i masz pyszne pieczywo.

Tak samo ciuchy!

Maszyna do szycia na allegro to 150zl...a mozesz jak masz czas i ochote to jeszcze swoje wyroby sprzedawac !!

Benzyna...ropa...kupuj mazut, zaluz mini rafinerie w piwnicy. Przeciez Ci zlodzieje kase doja na Tobie. Pierdlol system, wszyscy chca Cie okrac, nawet Ci co mowia inaczej.

 

Pytanie tylko kiedy bys mial czas na sen...

 

To tak w skrocie. I nie pisz ze wszyscy gotowce wgrywamy, ze walimy w rogi i tak dalej.

 

Wiesz czym roznia sie Ci Twoi zapalency od nas regularnych tunerow??

Tym ze moga robic za 500zl bo:

-nie placa podatkow

- maja lewy sprzet

- robia na czarno

Kazdy kto zaczynal ten biznes to wie...ile kosztuje kupno hamowni, sprzetu, i roczne abonamenty np na programatory.

Wiec...nie pitol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedynie?

Krokodyl ze 130 kucykow jedynie 170???Super wydana kasa:DProfesjonalnie:D

 

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

 

Gregorryy masz w 100% racje.

Zrob jeszcze lepiej. Kup krowe wstawaj rano i doj. Po co za mleko tym zlodziejom placic.

Chleb za 2zl...chlopie troche maki piecyk i masz pyszne pieczywo.

Tak samo ciuchy!

Maszyna do szycia na allegro to 150zl...a mozesz jak masz czas i ochote to jeszcze swoje wyroby sprzedawac !!

Benzyna...ropa...kupuj mazut, zaluz mini rafinerie w piwnicy. Przeciez Ci zlodzieje kase doja na Tobie. Pierdlol system, wszyscy chca Cie okrac, nawet Ci co mowia inaczej.

 

Pytanie tylko kiedy bys mial czas na sen...

 

To tak w skrocie. I nie pisz ze wszyscy gotowce wgrywamy, ze walimy w rogi i tak dalej.

 

Wiesz czym roznia sie Ci Twoi zapalency od nas regularnych tunerow??

Tym ze moga robic za 500zl bo:

-nie placa podatkow

- maja lewy sprzet

- robia na czarno

Kazdy kto zaczynal ten biznes to wie...ile kosztuje kupno hamowni, sprzetu, i roczne abonamenty np na programatory.

Wiec...nie pitol...

oczywiscie wszysko musi sie zwrocic w tydzien..albo jeszcze tego samego dnia:(To juz wiemy dlaczego zyjemy w SUPER PANSTWIE...czlowieku Winada jest tansza jak wasze tz uslugi...a winda ma pare mb a wasze wypociny?I tak nie zostaniecie (jAK ON SIE NAZYWA??ten od windy??:()Sami stawiacie zaporowe ceny

Edytowane przez Gregoryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wszysko musi sie zwrocic w tydzien..albo jeszcze tego samego dniaTo juz wiemy dlaczego zyjemy w SUPER PANSTWIE

 

Ty na powaznie?

Podlicz sobie...najtansza hamownia inercyjna ok 80tys zl. Programatory i diagnostyka tylko do grupy VAG ok 20tys. WinOLS z sumami powiedzmy 10tys zl (tyle starczy na poczatek).

Wez czynsz lokalu (przeciez w pokoju sobie nie postawisz rolek). Oplaty za ZUS itd...

Dodaj sobie koniecznosc upgradowania sprzetu (nowinki) oraz koszty amortyzacji np laptopow (w roku jeden idzie pod mlotek).

Malo Ci??

 

Przyznaj sie gdzie TY pracujesz. Jak na chleb zarabiasz? Chce to wiedziec!!

Bo jak takis kurna zazdrosny to prosze zajmij sie tym skoro to takie proste i mozna kase trzepac ja free. I zagraj innym na nosie jak taki spec jestes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gregorryy masz w 100% racje.

Zrob jeszcze lepiej. Kup krowe wstawaj rano i doj. Po co za mleko tym zlodziejom placic.

Chleb za 2zl...chlopie troche maki piecyk i masz pyszne pieczywo.

Tak samo ciuchy!

Maszyna do szycia na allegro to 150zl...a mozesz jak masz czas i ochote to jeszcze swoje wyroby sprzedawac !!

Benzyna...ropa...kupuj mazut, zaluz mini rafinerie w piwnicy. Przeciez Ci zlodzieje kase doja na Tobie. Pierdlol system, wszyscy chca Cie okrac, nawet Ci co mowia inaczej.

 

Pytanie tylko kiedy bys mial czas na sen...

 

To tak w skrocie. I nie pisz ze wszyscy gotowce wgrywamy, ze walimy w rogi i tak dalej.

 

Wiesz czym roznia sie Ci Twoi zapalency od nas regularnych tunerow??

Tym ze moga robic za 500zl bo:

-nie placa podatkow

- maja lewy sprzet

- robia na czarno

Kazdy kto zaczynal ten biznes to wie...ile kosztuje kupno hamowni, sprzetu, i roczne abonamenty np na programatory.

Wiec...nie pitol...

Robert bez urazy...ale sami zamykacie normalnym ludzia droge do waszych uslug,nie kazdy jest rudy i jest premierem...w skrucie,nie wszyscy potrzebuja fiskalnego papierka ,a zastanawia mnie ta znizka na grupowy tuning...tylko jeden dostaje fakture??Czy zalatwione z us?I jak ja mam sie podlaczyc pod grupowy tuning jesli mam pompe 12 wtryski 216 turbine z awx a motor ze sterownikiem niby od AHU??Masz wiecej takich chetnych??I u mnie NIE pujdzie po kablu...trza lutowac..

Edytowane przez Gregoryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności