Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma namiar na jakieś szroty (najlepiej dedykowane dla VW) w okolicach Wrocław-Wałbrzych-Kłodzko?

Te pod Lubinem już ktoś podawał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są pod Lubinem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Dzierzoniowie na Nowowiejskiej

tel (74) 831-07-68

Edytowane przez witusb24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kogo polecicie do automatycznej skrzyni Wrocław

Ja Ci Wicia mogę tych polecić:

 

Tiger Serwis. Naprawa skrzyń biegów

Adres: Jeleniogórska 44A, Wrocław

Telefon:606 995 049

 

Mój ojciec zawsze u nich robi - mają dobre ceny, jest tam dwóch gości którzy znają się na rzeczy - co za tym idzie z terminem trzeba wcześniej się dogadać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie gdzie we wrocławiu zmienia mi komplet opon na felgach 19 i nie zapłace za to jak za zboże- moj wulkanizator sobie zawołał 180zł !!!! za przekładke 4 opon z wyważeniem- kto robi tanio i dobrze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź do żórawiny już Cię tam znają przemtyniku :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą na zaporowskiej wymienić dwie opony z przodu po uszkodzeniu i zapłaciłem

50 z wymiana zaworów.

Od grabiszynskiej pierwsza w prawo i jeszcze raz w prawo w podworko i do końca. Co roku tam jeżdżę.

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Polecicie mi kogoś od prania tapicerek dobrrego i taniego??

A i tak na marginesie poszukuję linki od podnoszenia szyby z przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bullet jak jeszcze nie zrobiłeś, to przekręć do mnie jutro - podam Ci dobry namiar ;)

 

boleckw Klecińska - stacja Orlen przy autokomisie "Gosia". Gadaj z Michałem albo Wojtkiem (właściciel) i powiedz, że jesteś od Bartka z passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo super Dzięki!!! pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc, potrzebuje kupic i wymienic silnik bmp bo moj sie totalnie rozlecial, jestem na wakacjach jeszcze poltoratygodnia i musze wracac samochodem, gdzie wymienie silnik w okolicy wroclawia, lub legnic?. Gdzie kupowac? Ktos pomoze?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze mi ktos pomoc, potrzebuje kupic i wymienic silnik bmp bo moj sie totalnie rozlecial, jestem na wakacjach jeszcze poltoratygodnia i musze wracac samochodem, gdzie wymienie silnik w okolicy wroclawia, lub legnic?. Gdzie kupowac? Ktos pomoze?Pozdrawiam

 

Skoro tyrasz na wyspach to luknij (cena duża ale szybko i bez bulu,choć pewnie 3000-4000PLN i tak byś wydał na inny z wymianą :hmm )

http://allegro.pl/silnik-vw-passat-superb-2-0-tdi-bmp-wymiana-gratis-i3399560977.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chce wymienic w naszej okolicy wiec pewnie silnik tez by tutaj chcial kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, patrzalem tam do tego serwisu ale dopiero zrobili by go za dwa tygodnie a ja za poltora juz musze byc w domu:(szukam ciagle, a samochod stoi u mechanika i tylko na silnik nowy czekam. A wogole to mialem przygode: jechalem na urolop do kraju i w anglii jakies 60 km przed promem do europy nad ranem nagle cos zaczelo chrobotac, zona powiedzial zatrzymaj sie. Zatrzymalem i silnik zgasl, zero jakiegokolwiek komunikatu, nic. Juz nie chcial odpalic:( Dwoje malych dzieciakow na pokladzie a ja w polu stoje. Jedna laweta na prom, druga laweta z holandii do polski gdzie auto stoi. Rozkrecili i okazalo sie ze wyrwalo jakis wal od spodu nie wiem co konkretnie bo jestem zielony w tych sprawach. Mam tylko garstke polamanych odlamkow metalu ktore wyplynely po zdjeciu miski, i wszysko w srodku lata:( Masakra. Od poniedzialku musze dzialac zebym zdarzyl wrocic do domu i dlatego poszukuje silnika na wymiane, tzn mechanik mi powiedzial ze tylko slupek reszte przeloza ze starego co sie da, a co nie to trzeba dokupic. Masakra. Narazie mam wakacje jak na "majorce" tzn cenowo:( Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedź do żórawiny już Cię tam znają przemtyniku

góral nie jest tani. ostatnio zaplaciłem 120zł za sam demontaz 4 sztuk opon

 

Polecicie mi kogoś od prania tapicerek dobrrego i taniego??

 

moge polecic myjnie gdzie za 250-300zł zrobia naprawde błysk w twoim aucie, pranie tapicerki, podłogi, szyby, felgi, opony nabłyszczone, plastiki wszystkie, wneka na kolo w bagazniku- na ołtaszynie jak cos to na priv podam nazwe ulicy bo teraz nie pamietam

Moze mi ktos pomoc, potrzebuje kupic i wymienic silnik bmp bo moj sie totalnie rozlecial, jestem na wakacjach jeszcze poltoratygodnia i musze wracac samochodem, gdzie wymienie silnik w okolicy wroclawia, lub legnic?. Gdzie kupowac? Ktos pomoze?Pozdrawiam

 

Łukasz na karwińskiej- kilka postow wyzej masz jego nr tel- a jesli nie odbiera to po prostu do niego pojedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge polecic myjnie gdzie za 250-300zł zrobia naprawde błysk w twoim aucie, pranie tapicerki, podłogi, szyby, felgi, opony nabłyszczone, plastiki wszystkie, wneka na kolo w bagazniku- na ołtaszynie jak cos to na priv podam nazwe ulicy bo teraz nie pamietam

 

Na końcu Borowskiej (przy Akademii Medycznej) są tacy mistrzowie. To koło nich parkuje ten śmieszny samochodzik w kształcie puszki z lakierem :) Warsztat spokojnie do polecenia!

 

---

Nawigacja online - jaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek nie Rob sobie jaj. Mówisz o chlopakach motipowcach, aka dawne dw, aka wda.

To jedna z droższych Myjnia we wrocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o myjenie we Wrocku to mogę z czystym sumieniem (i samochodem:)) polecić Kurkę Wodną przy zjeździe z Klecińskiej w stronę Strzegomskiej.

Ceny dobre, myją dobrymi środkami. Właściciel cały czas na miejscu pilnuje wszystkiego.

Do tego chyba jak dobrze pamiętam 7 mycie jest za free.

Cena mycia z woskiem ok 25-28 zł z czernieniem opon, myciem dywaników i chyba szyby.

Ja juz jestem stałym klientem więc zawsze mi robią to wszystko często już w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od ponad roku jestem posiadaczem B6 V6 FSI r. 2007 ...niestety już coraz mniej szczęśliwym.

Auto z pewnego źródła, książka serwisowa opasła i wszystkie faktury po wymianach i naprawach.

Przed zakupem obiło mi się o uszy, że łańcuch rozrządu lubi się rozciągnąć ...i się rozciągnął (przebieg ok. 280tkm )

Zebrałem już kilka kosztorysów naprawy i są strasznie niespójne. Lista części do wymiany inna u każdego kto wyceniał.

Dodatkowo są rozbieżne opinie na temat konieczności wymontowania silnika. W dwóch przypadkach fachowcy twierdzą, że jest konieczne (w tym niemieckie ASO) , a dla przykładu ASO rodzime uważa, że wystarczy wybebeszyć skrzynię. Nie muszę wspominać, że koszty są niezapłacalne choć rozstrzał w zależności od fachowca jest niezrozumiały, co każe mi sądzić, że wycena była robiona po omacku. Znacie kogoś wartego polecenia, najlepiej na terenie Dolnego Śląska, kto rzuciłby okiem i postawił ostateczną diagnozę ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności