Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwon do Łukasza z karwinskiej we Wrocławiu.

Nie ma. Teraz numeru ale jest kilka postów wyzej

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy może ktoś z Lubina lub okolic mógłby polecić jakiegoś mechanika co by się zajął tulejami belki u mnie w Pasku? Ktoś się może orientuje ile taka operacja by wyniosła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chip we wro ecuproject czy cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o myjenie we Wrocku to mogę z czystym sumieniem (i samochodem:)) polecić Kurkę Wodną przy zjeździe z Klecińskiej w stronę Strzegomskiej.

Ceny dobre, myją dobrymi środkami. Właściciel cały czas na miejscu pilnuje wszystkiego.

Do tego chyba jak dobrze pamiętam 7 mycie jest za free.

Cena mycia z woskiem ok 25-28 zł z czernieniem opon, myciem dywaników i chyba szyby.

Ja juz jestem stałym klientem więc zawsze mi robią to wszystko często już w cenie.

 

Myjnia gdzie można odrazu zrobić konkretny detailing auta łącznie z korektą lakieru, praniem tapicerki, to CAR SPA na krzykach mają siedzibe na tuwima, a właściciel który siedzi parenaście lat w zawodzie i tylko on robi np korektę ma siedzibę na Mokronosie! polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto zna fachmana, do wyrzucenia automata i wstawienia manuala do b5FL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie mogłem ich namierzyc na googlu.

tamci z jeleniogórskiej wysłali mnie do jakiegoś z miekini co powiedział 4500 czyli o 1500 więcej niż normalna cena w PL.

zaraz bede dzwonił do tego smardzowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz wygoogluj sobie jelrniogorska skrzynie biegów. To przed Lesnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robia tego na jeleniogórskiej- dali mi namiar na goscia z Miękini ale on zawołał 4500- podczas gdy inni w polsce robia za 2500-3000.

kurcze zastanawiam sie czy biorac auto z 2005 roku za 10 tys i wkladajac w mechanike 3000 plus 2 elementy lakier 700zł plus pranie 200 wychodzi prawie 14 koła i mam auto na stalowych 15 i ze sport szmata w srodku do tego phoenix za 1000 i skóra za 1000 i robi mi sie 16k gdzie za tyle spokojnie mozna kupic takie auta.

 

kuirka sam juz nie wiem./ edit: kupiłem go jednak, dałem 10700- auto zarejestrowane w kraju bezwypadek. 2005 rok 130PS, czarny, kombi, zielone szyby, fabrycznie- gnijąca tylna klapa i zderzak tylny do malowania. na liczniku ma 212 tkm.

no to zabieram sie za zbieranie maneli:) do przekładki.

Bartek jak zasmiecam to poczyść; nie bede sie złościł :)

love u guys, podniecony bo wygrałem go w licytacji i jeszcze emocje są:)

 

AP4910161_normal.jpg

 

poszukuje kogos kto w naszej okolicy ma czesci do powyzszego auta, potrzebuje sprzęgło kompletne,

AP4910056_normal.jpg

AP4910057_normal.jpg

AP4910058_normal.jpg

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo proszę o jakiś kontakt telefoniczny do dobrego fachowca od wymiany blokady kierownicy + kodowanie.

Pozdrawiam

 

Witam ponownie

proszę o namiary na fachowca od blokady kierownicy (na terenie Dolnośląskie), bądź namiarów gdzie można zakupić te micro - switche gdyż obawiam się iż za jakieś parę dni mogę z garażu nie wyjechać, bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Bardzo proszę o jakiś kontakt telefoniczny do dobrego fachowca od wymiany blokady kierownicy + kodowanie.

Pozdrawiam

 

Witam ponownie

proszę o namiary na fachowca od blokady kierownicy (na terenie Dolnośląskie), bądź namiarów gdzie można zakupić te micro - switche gdyż obawiam się iż za jakieś parę dni mogę z garażu nie wyjechać, bardzo proszę o pomoc.

 

 

Szukaj na google,bo sam kiedyś interesowałem się tematem i nic na forum nie było z Wrocka

 

p.s

dobra rada:

kluczyk wsadzaj na pierwszą pozycję do stacyjki i poczekaj aż zgaśnie żółta kierownica na liczniku,dopiero wciśnij do końca (znam takiego co 2lata tak jeździ ;) )

 

p.s

tylko nie spamuj tutaj, bo to nie temat do tego.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No właśnie u mnie z tym kluczykiem jest odwrotnie - lepiej go wsadzić od razu (bez żółtej) na drugą pozycję czyli świecą wszystkie czerwone później wcisnąć żeby zapalił:rumieniec

 

---------- Dodano o 21:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:52 ----------

 

Co się lepiej sprawdza w praktyce wymiana całej czarnej skrzynki z ryglem - (po 2008 roku czyli ten lepszy po FL) za 900 zł:blink (fachowcy z Wrocka) czy regenerując tą blokadę kierownicy za 500 zł gwarancja tylko 7 dni (wymiana micro-switchy), lub opcja trzecia czyli serwis niby 950 zł - podobno naciągają jeszcze w salonie:blink proszę o praktyczną poradę

pozdrawiam

 

 

 

Witam!!!!

Dzisiaj udało mi się naprawić słynną blokadę kierownicy, polecam Profi- Elektronika Świdnica za 250 zł programowanie nowej oraz cały montaż + trzeba sobie kupić nową "czarną skrzynkę" w VW pozdrawiam

 

nie pisz post pod własnym postem,istnieje opcja edytuj// Blop

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriso

Hej

Szukam we Wrocławiu warsztatu, który "zdemontuje" kratkę "VAT-ową" w aucie. Chodzi o wystawienie odpowiedniego papierka przed przeglądem w SKP. Znalazłem jedną ofertę za 400zl za coś co powinno kosztować max 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu na ulicy przemkowskiej 20.

Firma nazywa sie chyba arna albo arda.

Niestety osoba zajmująca sie tym wróci za 2 tygodnie z urlopu.

Koszt 150zl

Tez czekam na tego pana aż wróci.

Potem 180 w stacji Diagn a potem koszty w wyd KOM.

Możesz tez zadzwonić na stacje Diagn i zapyta o takiego uprawnionego przedsiębiorcę bo w wydz KOM nie maja takiej listy.

Daj znać jak znajdziesz co innego bo ja już jutro nawet bym pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriso

Arda.... prowadzi junior :) U jego ojca regulowałem zawory w polonezie sto lat temu,

a jutro będę kontynuował poszukiwania i jak znajde coś ciekawego to dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriso

Daj znać jak znajdziesz co innego bo ja już jutro nawet bym pojechał.

 

kratka zdjęta, niedługo będę się chwalił nabytkiem :)

 

http://cars-control.pl/kontakt/

pytać o p. Marka

bardzo fajny człowiek, przetrzepał auto które kupuję

"odkratkowanie" kosztowało tyle ile chciałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe juz dzwonilem- faktycznie spoko kolo. jade tam jutro.

thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś we Wrocławiu kto potrafi diagnozować auta na pompie VP/ma doświadczenie w naszych Pasztetach (chodzi o silnik) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Panowie mam takie nietypowe pytanko, mianowicie czy znacie jakiegoś magika, co by mi zdiagnozował i naprawił (polutował) kabelki od grzania w fotelach? A może ktoś z Was ma ten temat za sobą i zechciałby mi pomóc. Trochę średnie mam warunki żeby to na spokojnie zrobić. Jeszcze jutro z tym powalczę, ale jak się nie uda, to potrzebna będzie pomoc. Za wszelkie pomysły i rady będę wdzięczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności