Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważył ktoś pytanie odnośnie ceny i jakości gazu na UA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem szybciej że gaz jest słabszy niż w PL i kosztuje 5.49uah. polecam czytać poprzednie posty a nie "rzucać okiem" tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważył ktoś pytanie odnośnie ceny i jakości gazu na UA?
Ja tam z ukraińskiego LPG jestem bardziej zadowolony niż z Orlenowskiego. Po pierwsze to mniejsze spalanie, a po drugie to cena - obecnie 1,96zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na ukraińskim gazie coś strasznie przerywa i jest strasznie słaby. na naszym nie mam takich cyrków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy gdzie tankujesz ten gaz w PL.

Jak lałem na stacji eLeclerca to spalanie wyższe i źle się jeździło. Teraz tankuje tylko na BP no i zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w Pl jeżdżę na gazie z BP, a na ukrainie juz na wszystkich stacjach próbowałem i wszędzie lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi na ukraińskim gazie więcej pali ale mocy mu nie ubywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy,ale mi po tankowaniu na tych stacjach marketowych też bardzo źle się jeździ,obojętnie czy wleje benzyne czy gaz. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem od czego to zależy,ale mi po tankowaniu na tych stacjach marketowych też bardzo źle się jeździ,obojętnie czy wleje benzyne czy gaz. Nie polecam.

a co to ma do paliwa ze wschodu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaz po 5.49 przy wczorajszej wymianie 2.05zł :) Auto chodzi tak samo, pali delikatnie więcej, ja tankuje na okko. A do passka na orginalnym baku na 2 klockach wchodzi 102-104 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde albo Wy macie jakieś inne baki albo coś... mi wchodzi 95-97 fakt ze na 1 kołku. a ukrainiec dzisiaj mało nie zgłupiał jak ze smoked frontem przyjechałem. lampy wyszły ciemno a on co "szo to takij ciemnij lampa??" czy jakos tak. chciał 50uah za to, że przejadę. pokazałem, ze hella na kloszu i się odczepił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko z zachodu i 98!

 

o co koledze chodzi??? możesz sprecyzować bo jakoś nie jarze. Dlaczego z zachodu? rozumiem, że np. w Niemczech jest "ponoć" lepsze paliwo, ale szczerze Ci powiem, że po roku jeżdżenia na polskim paliwie z FIRMOWYCH(!) stacji, po wyciągnięciu pompki i baku było w nim tyle syfu, że głowa mała. Po roku na DOBRYM(!) ukraińskim paliwie też jest troche tego syfu w baku, ale bez porównania mniej niż po tankowaniu na polskich stacjach. Do tego dochodzi w moim i moich znajomych przypadku zmniejszone zużycie paliwa, i lepsza praca silnika. Więc nie rozumiem postu: "dobre tylko z zachodu, a ukraińskie to syf i zło dla silnika" jak to często można usłyszeć.

 

przepraszam za mój wywód ale jak ma być dyskusja to jakies argumenty pasuje przedstawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu nie da Ci argumentów. Syfi i tyle, kilka jego postów już poleciało. Tego nie raportuję, bo "niby" jest w temacie.

 

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

 

Ooo, i bana dostał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak to mówi mój dziadek: "chwała bogu i partii"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś w końcu na czym ma to polegać?? Kartki wiszą a granicy ale szczegóły nie są podane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie kartki, jakie ograniczenia :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie kartki, jakie ograniczenia

w Krościenku wiszą kartki o wdrażaniu jakiegoś drugiego etapu polityki celnej czy coś ale żadne konkrety tam nie piszą a wszyscy mówią że raz na tydzień będzie można z paliwem jechać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm

ciekawy pomysł, ale raczej mało prawdopodobny do wdrożenia ;)

 

Prędzej wprowadzą ograniczenie do 600 litrów albo do 10 przekroczeń w miesiącu.

 

A na Krościenku mają czym i gdzie spuszczać paliwo z baków :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmm

ciekawy pomysł, ale raczej mało prawdopodobny do wdrożenia

 

Prędzej wprowadzą ograniczenie do 600 litrów albo do 10 przekroczeń w miesiącu.

 

A na Krościenku mają czym i gdzie spuszczać paliwo z baków

pytałem "Chińczyka" dzisiaj w nocy o co chodzi z tym ograniczeniem to mi powiedział: raz na tydzień i poszedł.. ani mu się auta nie chciało sprawdzać, ani rozmawiać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności