MotoTechnic
-
Liczba zawartości
5 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O MotoTechnic
- Urodziny 03/15/1980
Informacje osobiste
-
Imię
Michał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Polska
Samochód
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2005
-
Auto kompaktowe do 10 000 zł
MotoTechnic odpowiedział Charakterek → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Zatem pozostaje mieć nadzieję,ze autko będzie się dobrze sprawować. Daj znać za jakiś czas czy jesteście zadowoleni i czy były jakieś usterki od chwili zakupu. -
Zmiana Passata na Forda, Renault czy BMW?
MotoTechnic odpowiedział mar0100 → na temat → Dyskusje o motoryzacji
3.0d to bardzo dobry wybór,daj znać za jakiś czas czy rzeczywiście jest tak dobry jak go chwalą,będziemy czekać na opinie. -
Jeżeli chociaż trochę znasz się na elektryce samochodowej,to nie bedzie problemu aby wszystko zrobić samemu bo to nie jest trudna sprawa,natomiast jeśli nie to lepiej jedź do fachowca. Pozdrawiam MotoTechnic.pl
-
Ta sama jednostka powinna pójść.o to bym się nie martwił. Za skrzynie się nie bierz,bo nie będzie pasować. Pozdrawiam MotoTechnic.pl
-
Spadek obrotów podczas jazdy pod górę.
MotoTechnic odpowiedział Buster → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
A czy jak zapalisz auto to wszystko jest normalnie? Wydobywa się tylko biały dym i nic więcej,tak? Wcześniej działo się coś niepokojącego,czy to jednorazowy przypadek? Pozdrawiam MotoTechnic.pl -
Kumpel próbował nasmarować,ale to też nic nie dało. Pozostaje jedyne wytłumaczenie,jakim jest albo zużycie,albo wada fabryczna. Nie widze innego wyjścia. Pozdrawiam MotoTechnic.pl
-
Sposoby na wyciągnięcie naszych pieniędzy
MotoTechnic odpowiedział mielke → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Ale tak jest z większością sprzętów elektronicznych,nie tylko podzespołami w samochodzie. Po jakimś czasie zaczyna szwankować i to moim zdaniem wcale nie przypadek czy błędy masowej produkcji. -
No cóż,ile środków czystości tyle opinii na ich temat. Może zrób tak,ze zamówisz coś an próbę i sprawdzisz jak Ci idzie sprzedaż po miesiącu czasu. To moim zdaniem dobre rozwiązanie.
-
Napisy na tylnej klapie - dlaczego raz sa, a innym nie?
MotoTechnic odpowiedział Michal1980 → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Bardzo ważne jest właśnie to czy napisy znajdują się w odpowiednim miejscu na tylniej kanapie. Sprawdzałem u siebie i szwagra,na szczęście nie mamy się czego obawiać. -
Wypalona dziura w fotelu - VW Touran
MotoTechnic odpowiedział Maciej_OLS → na temat → Ogólno-techniczny
To prawda,ale czy dofinansowanie z VW w lokalnym ASO jest tak chetnie przyznawane? Na pewno trzeba spełniać jakieś określone kryteria. -
Czy silniki Fiata 1.9 JTD są dobre?
MotoTechnic odpowiedział papencjusz → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Zgadzam się z powyższą opinią. Wizualnie Multipla do niczego się nie nadaje. Bardzo fajnym kompaktem z silnikiem JTD jest Fiat Stilo. -
Ja zawsze korzystam z 3-go programu i jestem zadowolony. To co jest w 4 - 5 wg mnie się nie przydaje i chodzi tylko o wyższą cenę,nic innego.
-
Ahhh ta nowoczesna elektronika ... :(
MotoTechnic odpowiedział mielke → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Ford też miewa czasem problemy u z elektroniką,szczególnie jeżeli mamy sterowane lusterka oraz wszystkie szyby elektryczne. Wcześniej bardzo mi na tym zależało,ale teraz już wiem że to zbędny bajer. -
najlepiej sprzedajace sie auta na rynku wtornym - wasze opinie
MotoTechnic odpowiedział czikabonita → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Wg mnie z rynku wtórnego bardzo dobrze sprzedają się Audi oraz mniejsze samochody Opla,Renault i Peugeota. Mimo że to francuzy i są dosyć awaryjne,to zauważam ich bardzo dużą ilość na ulicach. -
Escort dla emeryta? Nie nie,zdecydowanie odpada. Lepiej kupić coś mniejszego i ekonomicznego w silniku benzynowym. W zupełności wystarczy Seicento,nawet na działkę. Trafisz nim wszędzie.
