Skocz do zawartości
Gość Ogry

Klamki B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ogry

Witam. Mam takie pytanie odnośnie klamek do Passata B3, chce zakupić przednie klamiki (komplet) szukałem takiego tematu na forum i nie znalazłem (być może słabo szukałem :zdziwko: ).I znalazłem nowe na allegro, ale nie wiem czy one są warte zakupu?? Jak ktoś ma doświadczenie w tych sprawach, lub kupywał kiedyś takie klamki, to prosze o pomoc. Dzięki za wszystkie odpwiedzi. :vw:

 

http://moto.allegro.pl/item138707383_klamka_przednia_vw_passat_b3_z_lat_88_93_nowa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogry, nie kupuj podróbek, dobrze Ci radze. Lepiej poszukaj passka na części i kup oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry
Ogry, nie kupuj podróbek, dobrze Ci radze. Lepiej poszukaj passka na części i kup oryginał

Właśnie też tak myśle, a ciekawe w jakiej cenie są :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogry, wpisz w dziale b3 " klamki" a trochę Ci wyskoczy. (cósik załączanie linków mi nie wychodzi :zawstydzony: .) Jak trochę tam poczytasz, to może sobie naprawisz i nie będziesz musiał nic kupować. Ja skorzystałem z rad Kolegów - smarowanie, regulacja i wszystkie 4 szt. chodzą aż miło :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamki sprzedawane na allegro w podróbce to pomyłka, przerabiałem to już w innym VW. Poszukaj uszkodzonych B3, wyslij maila i dowiesz się ile kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry
Ogry, wpisz w dziale b3 " klamki" a trochę Ci wyskoczy. (cósik załączanie linków mi nie wychodzi :zawstydzony: .) Jak trochę tam poczytasz, to może sobie naprawisz i nie będziesz musiał nic kupować. Ja skorzystałem z rad Kolegów - smarowanie, regulacja i wszystkie 4 szt. chodzą aż miło

Ale u mnie jest jedna klamka dobra (od pasażera) a od kierowcy zepsuta, jest centralny zamek, i da się tylko otwierać drzwi od strony pasażera od kierowcy nie łapie, rozbierałem smarowałem i nic, a poza tym jest już nieźle wyrobiona, bo kluczyk aż się rusza w klamce i nie da się nic zrobić z tą klamką. Czytałem na forum te tematy o klamkach robiłem, co tam pisali i nic dalej to samo :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry

Dzięki pszemek napewno zadzwonie. Dzięki wszystkim za pomoc. :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągam trupa z szafy ;)

 

Jakaś menda grzebie ciągle w zamkach, centralny jest sterowany pilotem, więc postanowiłem założyć klamki bez wkładek. I tu pytanie-czy takie tylne klamki podejdą do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:cisza: nie lepiej kupic oryginaly na szrocie lub zamiennik w sklepie?? te tylne klamki na nic sie nie zdadza bo w nich nie ma zamka na kluczyk a jak ci pilot od alarmu siadzie lub alarm sie spsuje to co wtedy zrobisz :rotfl: kup przednia klamke i po problemie, jak masz alarm to da sie wstawic klamke bez centralnego (ja mam papsute i odlaczone obie), wtedy centralny dziala od srodka i z pilota, kluczykiem idzie bez centralnego :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:cisza: nie lepiej kupic oryginaly na szrocie lub zamiennik w sklepie?? te tylne klamki na nic sie nie zdadza bo w nich nie ma zamka na kluczyk a jak ci pilot od alarmu siadzie lub alarm sie spsuje to co wtedy zrobisz :rotfl:

 

otworzę centrala z kluczyka zamkiem w klapie :cwaniak::D

 

 

Powiedz mi czy np można odłaczyć bębenki tak żeby go kluczem nie można było otworzyć?

Klamki mam dobre a we wkładach mam pogrzebane-zawsze się znajdzie jakiś idiota co sprawdza czy jego kluczyk pasuje :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz sprawny zamek w klapie to da sie normalnie otwierac kluczykiem, z tym nie ma problemu

jesli chodzi o problemy jakie z tym sa to jest jeden ktorego nie obejdziesz zbyt latwo jak sie cos stanie z alarmem mianowicie zamknie ci sie klapka wlewu paliwa ktorej kluczykiem nie otworzysz :rotfl: ale zdazysz naprawic jakos centralny lub cos zrobic w razie problemu zanim trzeba bedzie zatankowac (w koncu chyba mozna dojsc od spodu)

jesli chodzi ci o bebenki aby zrobic tak zeby nie bylo mozliwosci otwierania kluczykiem to nie wiem jak z tym jest, wiem ze w nim siedza blaszki z wycieciami ktore dopasowyjesz do kluczyka, pozmieniaj je lub naprostuj i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pszemek, facio jest rewelka - potwierdzam.

za 2 zaciski zaplacilem 100 pln + koszty przesylki

u mnie 1 szt kosztuje 100 pln

ostatnio niestety podnosl ceny

B3 magiel ze wspoma kiedys 170 + 20 wysylka

obecnie 200 + wysylka

 

a jego imie to MPEG

 

EDYTKA tu byla i cos zmienila ;)

 

MPEG - only B3 _ taka jego specjalizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylne klamki na przodzie a przednkie na tyle no i pogrzebać sobie można wtedy w zamkach od klamek :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hotair, jak z zamianka tylne na przod? Mam centralny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

pakafoto, nie otworzysz z kluczyka centralnego, to oczywiste (brak połączenia z czujnikiem w klamce).

Poza tym klamki są "kompatybilne" mechanicznie. Różnią się tym, że przednie mają bębenek, który porusza dodatkowym językiem blokującym/odblokowującym mechanicznie drzwi. Jak założysz klamki tylne na przód, to po prostu nie będzie miało co naciskać na język odpowiedzialny za odblokowywanie drzwi. Jak masz sterowanie pilotem, to nie ma problemu, bo zrobią to siłowniki na sygnał z pilota.

Otwieranie drzwi odbywa się w obu klamkach (tył i przód) tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-uki-, no dobra ,, a z centrala bedz dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy wciskaniu tych bolcow od srodka centralny bedzie chodzil normalnie, pilotem tez bedzie chodzic normalnie :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieranie drzwi odbywa się w obu klamkach (tył i przód) tak samo.

 

i o to mi chodziło w moim pytaniu :ok:

 

teraz szukam oryginalnych klamek tylnych i spokój z grzebaniem postronnych we wkładkach :fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności