-
Liczba zawartości
547 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O adamo88
- Urodziny 04/11/1985
Informacje osobiste
-
Imię
Adam
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
bialystok
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AVG)
-
Rok produkcji
2000
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
adamo88 obserwuje zawartość → Wymiana żarówek podświetlenia zegarów passat b4, Wybory nowego opiekuna, zmiana egr i oraz 7 innych
-
Instrukcja wymiany klocków hamulcowych (nie tylko przednich) Passat B5
adamo88 odpowiedział sergiusz- → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Jak jest z tymi kluczami do tłoczków hamulcowych? Bo na alledrogo są zestawy z prawym gwintem oraz zestawy z gwintami prawo-lewo taki i taki Czy warto dopłacać za ten droższy zestaw czy do grupy VAG wystarczy ten tańszy? -
to tam gdzie jest kropka czerwona hehe
-
jak dla mnie to ja mam na to wy*****e to nie jest wina opiekuna że spoty upadły, mógł je organizować kto inny a jednak nie wyszło :klotnia było dobrze jak było wcześniej, ale jak dużo osób chce zmian .... ale to tylko moje zdanie
-
Ale jak rozwiązać sterowanie tą klapą gaszącą ??? Patrząc na schematy w etce podciśnieniem na ta klapę steruje zaworek o nr. 1J0906283A który ma gniazdo na 2 piny, ale do czego to podpiąć aby przy gaszeniu dawało impuls i puszczało podciśnienie na klapę?
-
a jak bym zastosował kolektor ssący od awx i do tego coś takiego a zaślepił kolektor wydechowy tym to by normalnie chodziło? turbo by te samo mogło zostać - mocowania by pasowały? czy ten egr od AVB podejdzie na kolektor od AWX i ma już dobrą średnice do AVG?
-
no tak założyć od avg skoro od avg mam chodzi mi o zastosowanie tej klapy gaszącej - żeby nie telepało silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
-
czy ktoś może próbował już zmienić egr w silnikach afn/avg na ten z klapą gaszącą np od awx ? ten z afn/avg wygląda tak: a ten z asf/awx/avf wygląda tak jak widać posiada klapę gaszącą i silnik gaśnie bardzo ładnie czy da się te egry podmienić? w sumie do afn/avg bez problemów można przełożyć kolektor ssący od awx więc wydaje mi się że się da tylko gdzie podłączyć wężyk od gruszki? próbował ktoś?
-
i jak tam będziemy się spocić czy nie ??? ja trzymam język za zębami przez 4 tyg ale podjechać mogę
-
ja po 18 zapadnę zapewne
-
ale patrz jaka pogoda jest to nie do końca dobre rozwiązanie i muszę się zastanowić, ale jakieś 25zł się wala w kieszeni
-
coś planujesz??? na mieście?
-
Przewód od nad miaru paliwa (powrotu)
adamo88 odpowiedział zed1200 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
np firma fagumit robi takie węże, są to węże paliwowe -
spoko dzieciaki pora spać
-
ledwo śnieg się stopił a wy już się bulserwujecie to nie jest dobry sposób na spoty - napinanie się przez kabel jest coraz cieplej więc można w końcu jakiś większy spocik zrobić ja niestety nie zawsze mogę być bo często kończę o 21.00 i to jest trochę za późno
-
1% dla mojego synka - kontynuacja tematu na 2013r.
adamo88 odpowiedział Santi77 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
I ode mnie też już jest w picie - tylko muszę go zanieść do US
