Skocz do zawartości
Vpuchaty

Pilot otwiera 2 samochody.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie znalazłem niczego co by poasowało do mojego zapytania.

Dziś rano na parkingu pod blokiem podchodze do mojego passata b5 3b i otwieram go jak zwykle pilotem (fabryczny alarm, nic nie modzone). I co zauważam... że otwiera się nie tylko mój samochód ale także obok stojące vw polo III FL. Próbowałem kilka razy i za każdym oba auta otwierały się i zamykały.

I w związku z tym moje pytanie czy ktośkiedyś już miał coś podobnego, czy to wina mojego pilota czy centralki w polo, i najważniejsze czy właściciel polo analogicznie będzie bezproblemowo mógł otworzyć mojego passata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I w związku z tym moje pytanie czy ktośkiedyś już miał coś podobnego,

Tak, było już coś na ten temat. A to ze ty możesz otworzyć to polo wcale nie znaczy ze właściciel Polo może otworzyć twojego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki przypadek, co ciekawe ja otwierałem ale ten drugi nie mógł otworzyć mojego. Niemniej jednak znam przypadki kiedy to działało w drugą stronę, taka sytuacja to może nie norma ale wbrew temu co można sądzić, zdarza się wcale nie rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje mi jak najszybszy kontakt z właścicielem polo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem taki przypadek z renault megane 2003 rok, w niemczech w podziemnym garazu gdzie brama byla sterowana z pilota otwierala mi za kazdym razem auto jak ktos wjezdzal, ale juz nie zamykala :D ja niestety nie moglem pilotem z auta bramy otworzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam co ileś tysiecy sztuk kod dwojkowy sie powtarzał. Jednak auta sprytnie poszeregowano tak, ze byly przeznaczone na inne kraje co w teorii mialo zapobiec otwieraniu aut jednym kluczykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK temat ogarnięty,

Skontaktowałem się z właścicielką polo i okazało się że jej pilot nie otwiera mojego passata - na szczęście.

Wyobraźcie sobie jej minę jak otworzyłem polo swoim kluczem - BEZCENNE :zeco

W wolnym czasie spróbuje przekodować pilota swojego i tyle.

 

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jej coś zginie z auta wiadomo gdzie uderzy... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha tez miałem takie przypadki jednak z kluczykiem od FSM 126p:PP otwierałem nim ze 3-4 auta na jednym parkingu hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, kurde... a mi się zawsze wydawało, że może zapomniałem samochód zamknąć na parkingu pod domem, kilka razy zdarzało mi się, że przychodzę za godzinę albo za dwa dni i pasek stał otwarty, i zawsze mówię: kurde, przecież zamykałem :)

ale dobrze, że nikt do tej pory mi nie wlazł do samochodu...

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi się zawsze wydawało, że może zapomniałem samochód zamknąć na parkingu pod domem, kilka razy zdarzało mi się, że przychodzę za godzinę albo za dwa dni i pasek stał otwarty, i zawsze mówię: kurde, przecież zamykałem

ale dobrze, że nikt do tej pory mi nie wlazł do samochodu.

No i dobrze Ci się wydawało, bo jak otworzysz auto pilotem a nie otworzysz drzwi to po około minucie autko samo się zamyka. Takie zabezpieczenie przed przypadkowo otwartym samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tato w B3 ma coś takiego że jak otworzy z pilota to nie ma znaczenia czy otworzy drzwi czy nie, musi włożyć kluczyk w stacyjkę i przekręcić w pierwsze położenie (czyli aby radio grało ale bez kontrolek na zegarach). Raz mu prawie zamknąłem kluczyk bo mam taki nawyk, że jak coś potrzebuję np z bagażnika to otwieram samochód, wrzucam kluczyk na siedzenie kierowcy, zamykam drzwi i idę do bagażnika. Dobrze że jeszcze klapy nie zamknąłem jak usłyszałem zamykający się centralny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !! Panowie mam takie pytanko do was czy ktoś by mógł mi przesłać na e-maila zdjęcie środka pilota ja on wygląda (passat b5 1998r zwykły kluczyk nie styzoryk) ( cały układ ) bo mój niestety nie działa a elektronik mi powiedział ze nie ma w nim czegoś ( jakaś mała część ) bardzo był bym wdzięczny za foto!! mój e-mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój tato w B3 ma coś takiego że jak otworzy z pilota to nie ma znaczenia czy otworzy drzwi czy nie, musi włożyć kluczyk w stacyjkę i przekręcić w pierwsze położenie (czyli aby radio grało ale bez kontrolek na zegarach). Raz mu prawie zamknąłem kluczyk bo mam taki nawyk, że jak coś potrzebuję np z bagażnika to otwieram samochód, wrzucam kluczyk na siedzenie kierowcy, zamykam drzwi i idę do bagażnika. Dobrze że jeszcze klapy nie zamknąłem jak usłyszałem zamykający się centralny

 

To objawy uwalonej krańcówki w drzwiach kierowcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK temat ogarnięty,

Skontaktowałem się z właścicielką polo i okazało się że jej pilot nie otwiera mojego passata - na szczęście.

Wyobraźcie sobie jej minę jak otworzyłem polo swoim kluczem - BEZCENNE

W wolnym czasie spróbuje przekodować pilota swojego i tyle.

 

Temat do zamknięcia.

 

Jeśli to sąsiadka to bym raczej radzil jej nie zmieniać nastawien, bo jak zmieni na inne to kto inny może jej otworzyć. A jak sąsiad to chyba bezpieczniej, przynajmniej swój. A tak to niewiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak sąsiad to chyba bezpieczniej, przynajmniej swój. A tak to niewiadomo.

 

Mi sąsiad ukradł ogórki, więc nie ma reguły ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK temat ogarnięty,

Skontaktowałem się z właścicielką polo i okazało się że jej pilot nie otwiera mojego passata - na szczęście.

Wyobraźcie sobie jej minę jak otworzyłem polo swoim kluczem - BEZCENNE

W wolnym czasie spróbuje przekodować pilota swojego i tyle.

 

Temat do zamknięcia.

 

 

No wiesz zawsze możesz zaplusować jak ona zatrzaśnie sobie kluczyki w aucie.Po co wydzwaniać po firmach jak może poprosić miłego sąsiada :nono :nono :nono :nono

Edytowane przez pawel1971
a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie radio jest w tej polówce? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz zawsze możesz zaplusować jak ona zatrzaśnie sobie kluczyki w aucie.Po co wydzwaniać po firmach jak morze poprosić miłego sąsiada

 

Coś w tym jest...

hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności