Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli nie masz przycisku TA to rzytrzymujesz strzałkę w lewo

 

czyli przytrzymujesz <<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po odłączeniu akumulatora muszę wpisać kod do radio navigation. Próbuje go rozgyść na podstawie numeru radia VW1Z7C3468909. Nie posiadam kodu. Macie jakieś propozycje??

Z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam . Założyłem radio BETA 5 blaupunkt ale jak go podłączam to się nic nie wyświetla. Jak wciskam przycisk as to się zapala NAPIS safe a potem 1000 ale nie mogę wpisać kodu.Kod posiadam.Proszę o pomoc na email [email protected] lub gg 18205982 . Pozdrawiam.
Jesli pokazuje ci sie napis SAFE to wtedy guzikiem 1,2,3i 4 wpisujesz kod gdzie 1 klikasz do momentu az np wyswietli Ci sie cyfra 7, później robisz to samo tylko przyciskajac 2 az do momentu gdy pojawi sie liczba 4 i pozniej to samo z 3 i 4 i na koniec przytzymac po wpisanym kodzie >> i na tym koniec wpisywania kodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wie ktoś może jak odkodować radio z nawigacją w passacie b6 nie znam kodu.

Mam książke od auta jest tam to opisane jak to zrobić ale kodu nie ma jest tylko taki naklejony długi nr. przypominający win, na domiar złego wpisałem kilka razy zły nr. i sie chlerstwo zablokowało pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co widzisz w tym nie złego ale 18 lat to taki gupi wiek człowiek z byle czego sie cieszy jak nie umiesz pomóc to po co sie odzywasz, wsiadasz w swoją B4 i wio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedziecie potrzebowali pomocy w odkodowaniu radyjek od VW ale niestety tylko grundigi piszcie mam baze danych pomoge za darmo

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

http://forum.kody-radio.pl/index.php

pozdrawiam

Edytowane przez Lynx222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy na podstawie vinu, dostane w jakimkolwiek ASO VW kod do radia? Znajomi kupili paska z 2004 z oryginalnym radiem z nawigacją i jest zablokowane. Co poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to chyba od 2002 r. wszystkie radia byly przypisane do autka i zakodowane w module komfortu. Odlaczenie aku nie wymuszalo ponownego wbijania kodu. Przynajmniej u mnie to dziala.

A ASO kod da, ale chyba tylko jak sie podjedzie autem. Oczywiscie usluga platna, mimo innych zapisow w instr. do radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie rozkoduję, ale muszę mieć radio u siebie, wysyłka lub osobiście, dla mnie bez różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkodowanie za darmo http://www.eserviceinfo.com ,trzeba się zalogować i podać numer fabryczny radia,i po 10 min masz swój kod do radia

 

Czy ktoś korzystał z tej stronki.?

Zarejestrowałem się ale nie wiem gdzie ten SN trzeba wpisać. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam radio blaupunkt montreux rcr44 nr bp3784R2627618 pomógł by mi ktoś w jego odkodowaniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacunio
Witam posiadam radio blaupunkt montreux rcr44 nr bp3784R2627618 pomógł by mi ktoś w jego odkodowaniu??
Witam posiadam radio blaupunkt montreux rcr44 nr bp3784R2627618 pomógł by mi ktoś w jego odkodowaniu??

 

spróbuj kolego kodu 0516

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kto jest producentem rcd 310 i gdzie zdobyć kod?

Mam je w nowym aucie, a chcę przełożyć do innego...

W serwisie nie chcieli dać, bo "po co?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś kto jest producentem rcd 310
Blaupunkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich poczytałem te posty i dręczy mnie taka myśl ,skoro jest kod do radyjka zapisany w module komfortu,czy nie dało by się go wyciągnąć gdy radio działa.Tak na wszelki wypadek gdyby kiedyś zostało rozłączone,dodam że też nie mam kodu do niego.

Czy w ogóle jest taka możliwość.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie zmieniam radio na fabryczne i mam problem po podłączeniu kostek nic się nie wyświetla .Sprawdzałem prąd przechodzi przez bezpiecznik kable w kostce są ok.Czy cos trzeba wcisnąć lub przytrzymać aby pojawił się magiczny napis 1000.Radio gamma 5.Pozdrawiam

 

 

Problem rozwiązany.

Edytowane przez jaceks196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jeszcze nie znalazles to podaje fajna stronke z opisami jak wpisywac kody do radyjek bedzie tez dla innych

http://www.radio-code.co.uk/code-entry-help.php

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

http://www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze ja własnie mam passata b5 kombi na sprzedaz wycagłem radio i włozyłem fabryczne gama mam kod ale nie moge niczy wpisac kodu, tylko na wyswietlaczu pisze safe po za tym nic wiecej jakimi klawiszami z radia mozna wpisac kod i jakim go potwierdzic prosze o porade bo auto idzie na sprzedaz w pilnym terminie

 

jaki klawisz odpowiada 0 bomam na początku kodu 0 ile jest cyfr kodu bo ja mam 4

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytac temat od poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności