Skocz do zawartości
Beart

Ubezpieczenie w UK

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez chcieli podniesc w direct line ze 100 funtow na 140 miesiecznie !!!!!!!! Jakas paranoja! 40% w gore. Sprawdzalem rozne opcje i stronki, ale jak kupilem nowe auto skorzystalem z 7 dniowego, darmowego ubezpieczenia od avivy i jednoczesnie zaoferowali mi tez ubezpieczenie na caly rok. Jakie bybo moje zdziwienie, kiedy uslyszalem, ze bede placil 76 funtow miesiecznie :P To za comprehensive + ja i moja dziewczyna (23lata, prawko 1 rok). Calkiem niezle, wiec polecam sprawdzic avive zanim wykupicie insurance gdzie indziej.

 

to nie wiem jak oni to licza ja mam 4 lata NCB i teraz sprawdziłem i mi wyliczyło

 

 

Your quote

£108.38 per month

View monthly payment plan

£1207.00 per year

View your quote breakdown

Your quote includes:

Online discount, only available if you buy online

 

a tak sobie aa sprawdziłem i 1600 chca - odbiło im czy co

11 lat za kierakiem , zero wypadków w uk od 4 lat, wiek ponad 30

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzalem ubezpieczenie na swojego B6 2.0 FSI 200hp SEL ... Nie mam znizek a obecnie korzystam z ubezpieczenia Motor Trade na swoj warsztat mechaniczny i place 170 f miesieczenie za ubezpieczenie warsztatu , narzedzi i mozliwosc jazdy kazdym autem. Kiedy sprawdzilem ile musialbym zaplacic prywatnie tylko za swoj samochod bez znizek bo nie mam wyszlo mi CHURCHIL 543 f miesiecznie !!! LIVERPOOL VICTORIA 320 f miesiecznie. Mam ukonczone 25 lat i prawko od 7 lat. Dzielnica bardzo bezpieczna... Zamykam teraz garaz i mysle jak tu zostawic sobie ubezpieczenie firmowe bo nie mam zamiartu placic wiecej niz 200 f za miesiac za prywatne ubezpieczenie.

 

Moze ktos wie co na ten temat ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ubezpieczeniem w tym kraju mogą być jazdy...Głównie ze względu na masę różnych czynników wpływających na cenę.Dla przykładu skrócona historia moich ubezpieczeń.Pierwsze auto Rower 45 na dzień dobry zniżki z polski(oczywiście przetłumaczone) i 45Ł miesięcznie super nie?Fakt że mam już prawie 40-stkę:taksobie dwójkę dzieciaków i prawko od niepamiętnych czasów.Ale niestety delikatna stłuczka i wzrost do 65Ł.Ok myślę sobie dałem dupy to muszę zapłacić.Zmiana auta na Paszczaka i oczywiście wzrost stawki na 75Ł.Dlaczego?Ano jak mi wyjaśniono w Halifax ze względu na wartość auta.I przyszedł wrzesień 2011 roku odnowienie ubezpieczenia.Otwieram kopertę cały podjarany(powinni mi przywrócić zniżki od czasu stłuczki) i co? Owszem zniżki są ale patrzę na cenę:258Ł miesięcznie!!!!! Co ku**a po****ło ich.Dzwonię.Po godzinie! rozmowy i wypytywaniu o wszystkie szczegóły mojego życia niewytrzymałem i zapytałem jakie ma znaczenie do h**a co robię w pracy??że niepotrzebuję ubezpieczenia na życie tylko na auto!!Pan po drugiej stronie słuchawki zaczął sie jąkać i mnie przepraszać i marudził coś o sprawdzaniu od nowa wszystkich danych(robią ze mnie oszusta!!)i że już kończymy.Po chwili usłyszałem rumor jakby gość spadł z krzesła i za chwilę propozycję:85Ł miesięcznie.Nie jest to to czego się spodziewałem ale kurna nie jet to też 258Ł.Z jednej strony czuję się potraktowany niefajnie,w końcu od trzech lat jestem u nich(Halifax)i powinni inaczej traktować stałego klijenta nie?Z drugiej-trzeba dzwonić,zawsze można coś utargować.Wygląda na to że duże znaczenie ma to na kogo się trafi bo system naliczający jest tak luzny że zawsze można go trochę naciągnąć.Tak mi się wydaje.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny skok platnosci ;)

moze licza, ze chociazby z 2 z dziesieciu klientow nie zadzwonie i nie bedzie dopytywac dlaczego tyle itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w końcu od trzech lat jestem u nich(Halifax)i powinni inaczej traktować stałego klienta nie?

 

jak już kiedyś mówione było,najlepiej zmieniać ubezpieczyciela co rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja teraz bede kolejny raz zmieniał trzeba zmieniać co roku i jest ok

teraz podnieśli mi o 15 funtów miesięcznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się dosięgło mnie odnowienie ubezpieczenia i z 52funtów na 77funtów skoczyło a najśmieszniejsze jest to ze taniej nie znajdę spędziłem już kilka wieczorów na przeszukiwanie ofert i **** taniej nie zejdą i tyle trzeba się pogodzić z tym i płacić cóż jeździć trzeba. Tylko zastanawia mnie jakie czynniki maja na to wpływ że tak idzie w górę z roku na rok a zacząłem dwa lata temu od 35funciaków z pięcioletnim NCD praca ta sama adres ten sam tylko auto się "postarzało" siedem lat NCD i prawie dwa razy ubezpieczenie wzrosło paranoja.. żeby moja pensja tak rosła jak to ubezpieczenia.

 

Dzisiaj przeglądając angielski miesiecznik motoryzacyjny wyczytałem coś takiego:

cytat

..the cost a third party fire and theft cover policy is still up 33% in the last year.The bigest incrase this year have been amnog the 29-33 age grup.

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak samo i znalazłem taniej w kwik ficie też mam 7 lat ncb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.A co możecie powiedzieć o wzroście ubezpieczenia za punkty z mandatów.Właśnie czekam aż przyjdzie mandat:dolamamW niedzielę błysneło mi po lusterkach aż miło:fajny.Na drodze tylko ja,więc na sto procent dostanę działkę za przekroczenie prędkości.Ponoć za pkt.jest wzrost ubezpieczenia ale można to obejść zapisując się na kurs czy coś...:niekumam.Miał ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestji.Dodam że to moje pierwsze wykroczenie w tym kraju i mam jeszcze polskie prawko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz ale ja prawko musiałem zmienić ewntualnie możesz chyba tylko zarejestrować w dvla żeby mogli nadać punkty.

Tak w gwoli ścisłości punkty są na 4 lata a ubezpieczalnia kasuje więcej przez 5 lat.

A co podniesienia stawki za ubezpieczenie to w zależności ile punktów i za co dostaniesz wraz

z punktami numer wykroczenia np sp 30 ,sp50 itp i wtedy ubezpieczalnia określi o ile będzie większa stawka ale zapewne ikoło 100 rocznie.

 

Ps

jak jechałeś dużo za szybko to może być nawet 6 pkt

a jak przekroczyłeś chyba o więcej niż 30mph to nawet BAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus!

Ja rowniez polecam wyszukiwarki/porownywarki. Niestety posiadam auta od 8 lat i co roku zmiana firmy ubezp. Jeszcze nigdy nie zaproponowano mi konkurencyjnej kwoty u ubezp. u ktorego bylem wczesniej. To idiotyczne, ale mamy wolny rynek i w mozmey wybierac.

Najgorsze zawsze to, walka o no claim bonus...(za kolejny rok bezwypadkowej jazdy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie.A co możecie powiedzieć o wzroście ubezpieczenia za punkty z mandatów.Właśnie czekam aż przyjdzie mandat:dolamamW niedzielę błysneło mi po lusterkach aż miło:fajny.Na drodze tylko ja,więc na sto procent dostanę działkę za przekroczenie prędkości.Ponoć za pkt.jest wzrost ubezpieczenia ale można to obejść zapisując się na kurs czy coś...:niekumam.Miał ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestji.Dodam że to moje pierwsze wykroczenie w tym kraju i mam jeszcze polskie prawko.
siemano co do kursu ja mialem nie dawno polecam w 100% nie ma co sie obawiac ja bylem posrany jak nie wiem co ale na kursie wyluzowalem,a dokladnie co do kursu to tylko oni moga ci to zaproponowac,jesli ci wczesniej nigdy nie proponowali to masz szans, po 2gie taki kurs kolejny mozesz zrobic dopiero po 3 latach! pozdro jesli pomoglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zawsze mozna spowrotem do swojej starej firmy ubzp. oddzwonic i powiedziec ze np. More Than dali mi za 150 mniej i czy moga pogadac z menagerem na temat ceny u mnie to przeszlo (rok temu). Pamietajcie jadnak ze poprzez przegiecie ze storny ludzi ktorzy za duzo claim zalozyli przez ostatnie 2 lata firmy ubzp zbuntowaly sie i po ostatnim kwietnia 2010 prawo sie zmienilo na niestesy nasza niekozysc. Bo jak twierdzili srednio na kliencie zarabiali 20 funtow rocznie teraz okolo 130 fuli. W tym roku np. ubzpieczenia poszly w gore juz siedem razy wiec nie ma co nazekac nic z tym nie zrobimy. Pociesze was ja jestem taksowkarzem mam 3 lata no claim bonus na mojej polisie i firma z ktora bylem 3 lata wyslala mi renewall z 1700 na 2500 klocka wiec zalamka, poszukalem i znalazlem za 1500 a mam autko z 8 grupy (nissan primera 2.2 dci 138 kucy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich czy moglibyscie dac namiary na dobra tania ubezpieczalnie ? placilem 73 funty na dwoch kierowcow z czego jeden ma prawko 1 rok ja mam 5 lat bezszkodowej jazdy no i wlasnie sie dowiedzialem ze bede placil za 2.2 diesel 2008 rok auta 99.50 funta masakra jakas musze cos znalesc tanszego prosze o danie namiarow gdzie probowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w wyszukiwarkach, lub przelec kilka poprzednich stron tego tematu, to znajdziesz rozne strony z ubezpieczalniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wyszukiwarkach juz szukalem i szczerze to do d,,,, a kilka poprzednich stron pewnie juz nie aktualne bo temat juz swoje ma moze ktos cos nowego znalazl i sie tym podzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam paska ubezpieczonego w Zurichu
narazie mam w Tesco

 

i kilka innych...

 

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

 

asda,

 

a ja mam tutaj http://www.swiftcover.com/

....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić tą ubezpieczalnie .... http://www.brentacre.co.uk/index.php ... Mam u nich ubezpieczonego paska ze wszystkimi modyfikacjami ... Najlepsze jest to że płaci się tylko za moc a nie za modyfikowane cześć ...

Wsumie po zadeklarowaniu ostatniego wypadku i tylko z jednym rokiem no claim discount , teraz wraz z breakdown cover płace 101 funtów ...

 

Modified Car Insurance

 

Brentacre cover modified cars all makes & model’s on a brake horse power limit basis, which allows the vehicle to be modified up to the agreed B.H.P. limit with all other cosmetic & mechanical changes, at no extra cost, (and unlike others we don’t charge admin fees when you advise us of mid term cosmetic mods).

 

pozdro all ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności