Skocz do zawartości
Beart

Ubezpieczenie w UK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nadzieje że temat się rozwinie ponieważ tutaj na wyspach z tymi ubezpieczeniami to niezłe głupoty wychodzą np: Miałem Subaru Legacy 2.5 SE w 13 grupie ubezpieczeniowej teraz zakupiłem Passata w 10 grupie i z 978 funtów za Subaru podskoczyło mi na 1200 za Passata B6 2.0 TDI Sport w niższej grupie więc pewnie nie odnowie w tej ubezpieczalni (1st central insurance) tylko będę szukał dalej.Czy możecie napisać gdzie wy się ubezpieczacie i gdzie jest tanio, na pewno się to przyda nie tylko mi.Przydatnymi informacjami na pewno będą rzeczy takie jak: czy uznano wam zniżki z Polski? Ile podajecie średnio że jeździcie rocznie ? No generalnie wszystko to co się może przydać każdemu Kowalskiemu dzięki czemu będzie trzeba mniej zapłacić.

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat troche bez sensu bo tutaj jest 1000 różnych czynników które wpywają na wyskość składki sam się o tym przekonałeś jak widzisz , grupa niby niższa a płacisz więcej dlaczego ? no właśnie powodów może być wiele główny powód zapewne jest taki że auto jest młodsze ma inny przebieg i inną wartość rynkową ale równierz w ostatnim roku wszystkie ubezpieczanie podniosły ceny ze względu na ilość kolizji mi np z 42 na 68 miesięcznie więc zmieniłem ubezpieczalnie i płace 38.

Na cene ubezpieczenia nie ma reguły nailepiej szukać na na czymś takim jak confused.com i wybrać najtańszą wersje .

Ja obecnie mam w tesco .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz kolego a może ktoś nie wie co to jest confused.com i już pomogłeś statystycznemu Kowalskiemu, nie ma co zakładać że wszystko się wie temat jest ok-bo się straszne pieniądze im płaci a można by było to przeznaczyć na upgrade Passata :)Acha od siebie dodam taką ciekawostkę że rejestrując się na jakiejkolwiek wyszukiwarce czy to conused czy compare zgadzamy się na wymianę naszych danych do praktycznie nieograniczonej liczby firm i dlatego otrzymujemy masę telefonów z różnymi ofertami- dobra rada wpisz inny numer telefonu będziesz miał spokój.

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenia i ubezpieczalnie.... temat rzeka na wyspach... mi niestety tez podniesli w churchillu po 3 latach bezklimentowej jazdy wiec sie przenioslem do czegos tam a pozniej znalazlem jeszcze taniej w NFU MUTUAL. ale tak jak isze matho 78 kazdy ma inna sytuacje, kazdy ma inne czynniki wlywajece na cene ubezpieczenia... nie ma reguly. zrobilem wczoraj symulacje na seata aroze 1.0 1999 r dla osoby ktora ma 2 lata prawko i 22 lata- wyszlo 1100 najtaniej. a na ta osobe i mnie 11 lat prawko i 28 lat cena wynosila ponad 4000!!!! dla mnie sory ale logiki za grosz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede krakal, ale jeszcze w tym roku, tzn do kwietnia przyszlego, nie zalapalem sie na podwyzki ubezpieczenia, i nadal mam gebe usmiechnieta ;) a co bedzie dalej to sie zobaczy.

jakby dobrze poszukac, to w OT bylo poruszane o inszuransie, i z tego co dobrze pamietam, to wlasnie taki temat, rowniez z innymi zostal sklejony w jedno wielkie... conieco w OT.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze sprawdzałem tutaj =>http://www.moneysupermarket.com/car-insurance/ .

I powiem że tak jak koledzy pisali, na stawkę ubezpieczenia składa się wiele czynników, bez dobrego przeszukania ofert możemy płacić za nic 2 razy tyle, ale trzeba też dobrze sprawdzić czy oferują w cenie inne dodatki, przykładowo wyjazd za granicę, naprawa szyby za free, czy legal protection.

 

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

 

ale jeszcze w tym roku, tzn do kwietnia przyszlego, nie zalapalem sie na podwyzki ubezpieczenia, i nadal mam gebe usmiechnieta

A ile teraz płacisz? Bo mnie od tamtego roku ograbili na 100 Pounds, poprzednio płaciłem Ł 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, faktem, ze mozna by zebrac, wszystkie takie stronki jak chlopaki podaja, w jedno miejsce i jak komus sie przypomni, ze za duzo placi, to zawsze moze skozystac, z juz gotowej sciagi i poszukac tak gdzie to sprawdzone.

ja mam ubezpieczone paska jak i vektre mialem w: http://www.directline.com/

ktorego nie spotkalem na tych przeszukiwarkach ;)

 

---------- Post added at 02:25 ---------- Previous post was at 02:24 ----------

 

A ile teraz płacisz?
40 :dance

moze i nie jest nie wiadomo jak tanio, ale zaczynalem od 76-74 funtow, juz nie pamietam.

ubezpieczenie na dwie osoby, FC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze i nie jest nie wiadomo jak tanio, ale zaczynalem od 76-74 funtow, juz nie pamietam.

ubezpieczenie na dwie osoby, FC

No powiem że całkiem nieźle. Ł 40 jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ł 40 jest
tez mi sie tak wydaje, z tego co sprawdzalem na tych stronkach co podajecie, to zadna nie chcial przebic oferty Directline.

ale tak jak mowilem, poczekamy zobaczymy co mi przyjdzie pod koniec marca na przedluzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke ja też właśnie miałem w directline to mi podnieśli o prawie 30 funtów

Mam 6 lat ncb punkty mi sie już skasowały miałem 6 ale to i tak się chyba ciągnie przez 5 lat. Czekam bo mam jeszcze jedno auto tam ubezpeczone ale pewnie też będe musiał znaleść coś innego.

 

Z ciekawości zapytam zgłaszaliście modyfikacje ??? :)

Ja miałem zgłszone szyby w poprzedniej ubezpieczalni to podnieślimi chyba z 50 funtw w góre rocznie ale jakoś nie widzi mi się zgłaszać chipa i felg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

more than firma nie sprawdza znizek tylko pyta o nie wszystko zalatwiasz przez neta mi wyszlo 46 funtow za passka 38funtow za lagune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości zapytam zgłaszaliście modyfikacje ???
:gwizdze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Ktoś wspomniał tu o bonusach np. cover Europe - ja pamiętam że jak chciałem wyjechać do Polski to pierwsze 7 dni miałem niby za darmo a później musiałem zapłacić 20 funtów za drugi tydzień- jak się zapytałem babki przez telefon czy wie że jest to nielegalne (pobieranie dodatkowej opłaty za wyjazd do kraju w Unii) bo będę się poruszał tylko i wyłącznie w krajach Unii Europejskiej to się rozłączyła, więc takie dopłaty za wyjazd do europy są nielegalne było to poruszane już wcześniej przez firmy transportowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paska ubezpieczonego w Zurichu i zapłaciłem £362 , ale wiem ze ubezpieczenia poszły w gore .Zobaczymy jak ofertę przyślą mi w marcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow!! Ja moze troszke z innej beczki ale gownie chodzi o ubezpieczenie. Osobiscie place 52 Funty na miesiac za full comprehensive, czy jakos tak, ale ubezpieczenie te jest tak potocznie mowiac trader insurance, a to dlatego ze zajmuje sie handlem autek. Ale nie o to tu chodzi. Koledzy mam do was jedna wielka prozbe , jak poslugujecie sie w miare dobrze jezykiem angielskim ( tak zeby mozna bylo kogos zjebac) to nie szczypac sie,tylko dzownic do swoich ubezpieczalni i opipeprzac ich z gory do dolu. Gwarantuje ze pomaga , a jak juz nie pomoze to przenosic sie w najgorszym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bede krakal, ale jeszcze w tym roku, tzn do kwietnia przyszlego, nie zalapalem sie na podwyzki ubezpieczenia, i nadal mam gebe usmiechnieta a co bedzie dalej to sie zobaczy.
Ja czekam do lutego na odnowienie narazie mam w Tesco 53 funciaki miesiecznie za dwie osoby nie jest zle za 4.0 pojemnosci....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam no to wczoraj mi przyszlo przedluzenie ubezpieczenia w direct line. Rok temu udalo mi sie uciec przed podwyzka a w tym roku podniesli mi 300 funtow z 700 na 1000 a teraz doszedl mi trzeci rok znizek. WYszlo mi to 89 na miesiac gdzie wczesniej mialem 65. smieszne te ceny. zadzwonilem pogadalem to koles cos tam posprawdzal i mowi ze bedzie 85 haha cale 4 mniej. Mam 25 lat dla nich teraz ale w marcu skoncze 26 wiec wtedy zerwe umowe i poszukam czegos innego bo tak to dla ubezpieczalni jestem caly czas rok w plecy. To juz nawet w lloydsie mi wychodzio taniej chyba 69 ale z angielskim prawkiem (zraz po kupnie domu zmieniam to prawko bo tera mi dowod potrzebny ). Sprawdzalem na confused.com tam kilka ofert bylo nizszych ale ciekawe jak z jakoscia tych ubezpieczalni czy to jakas kicha ??:) Macie jakies ubezpieczalni ktore mozecie polecic ???

A jeszcze z ciekawosci mowie sprawdze sobie jak dodam ojca do ubezpieczenia jako drugiego kierowca to mi wyszlo 1500 haha to juz calkiem nie normalne, gdzie miesiac temu teściom kupowalem to tesciowej kierowca bez znizek tam wychodzilo 44 a jak dodalem tescia to wyszlo 40 pomimo ze tesciowi nie pisalem znizek bo on ma swoja polise a tu nie wiadomo czemu nie uwzgledniaja tak hehe.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zmienić ubezpieczalnie to zrób to teraz bo jak będziesz chciał zerwać umowe w czasie jej trwania to nie będzie to opłacalne ponieważ poniesiesz dodatkowe koszty .

Kumpel teraz sprzedał auto i nie kupuje nic innego za zerwanie umowy do zapłaty 170.

 

Ja też miałem w direct line teraz mam w tesco bo jest taniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki zobacze ile w tesco mi wyjdzie potem pozdro milego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności