Skocz do zawartości
zyb

podsufitka b3 kombi

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. powiedzcie mi, czy spotkaliście się z podsufitką w kolorze czarnym w passacie b3 kombi? (jak np w golfie gt). jeśli tak, to może ma ktoś zbędną- z chęcią nabędę.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z oryginalną. Nic nie stoi na przeszkodzie by samemu zrobić czarną-to już widziałem na tym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się do tego zabrać? może jakieś sugestie? bo całe wnętrze zrobiłem w kolorze czarnym (fotele zaadoptowane z passata b5), boczki czarna skóra, jednak do całkowitego szczęścia brak mi czarnego sufitu i słoneczników w tym samym kolorze. podrzućcie jakiś pomysł. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł 1 - pomalować czarną farbą - u kreska tak było, ale...

pomysł 2 - kopić materiał np. czarna alcantra i okleić na nowo :D i ta druga opcja jest właściwsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kowwalvr6

z tego co wiem to byly orginalne czarne ale rarytas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to byly orginalne czarne ale rarytas

pierwsze słyszę masz jakieś foto ? link do tematu posiadacza takiego rarytasa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak się do tego zabrać? może jakieś sugestie? bo całe wnętrze zrobiłem w kolorze czarnym (fotele zaadoptowane z passata b5), boczki czarna skóra, jednak do całkowitego szczęścia brak mi czarnego sufitu i słoneczników w tym samym kolorze. podrzućcie jakiś pomysł. Pozdrawiam

 

Przyjedź na spota jak będzie w Elblągu to Ci wytłumaczę jak to zrobić, bo u siebie wymieniałem materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to byly orginalne czarne ale rarytas

Ja się nie spotkałem ani nie słyszałem o czymś takim, masz jakieś materiały to potwierdzające?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarne sufity były w golfach gti na pewno ale w paskach hmm tez czekam na jakieś materiały potwierdzające :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja ostatnio przerabiałem sobie podsufitkę i boczki plastikowe obklejałem właśnie czarną alcantarą własnie w b3 ale sedan. Jak chcesz wstawie fotki wieczorem jak bede w domu :) I wtedy ocenicie jak to wydląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja ostatnio przerabiałem sobie podsufitkę i boczki plastikowe obklejałem właśnie czarną alcantarą własnie w b3 ale sedan. Jak chcesz wstawie fotki wieczorem jak bede w domu I wtedy ocenicie jak to wydląda
daj te foty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawej dawej bo pomysł miałem taki sam :) tylko opisz od razu czym kleiłeś i czy alcatra prawdziwa czy eko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam że tak to długo trwało nie miałem czasu

 

p1050428n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050425.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050430b.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

tak to mniej więcej wygląda nie wygładziłem jej w jedną stronę dlatego takie efekty poza tym robione w nocy postaram sie zrobić lepsze w dzień. I jeszcze jedno brakuje mi panelu do szyberdachu bo pourywały mi sie zaczepy i musze pokombinować ale cierpię na straszny brak czasu, wybaczcie. Słupki też obłożyłem alcantarą. Urzyłem tej alcantary z tej aukcji

http://allegro.pl/alkantara-almara-zamsz-obiciowa-29-kolorow-wawa-i1167371958.html a kleju z tej aukcji (wszystko nim przyklejałem) http://allegro.pl/klej-do-podsufitki-boczkow-pianki-boterm-na-pedzel-i1188998356.html w razie wątpliwości piszcie postaram sie odpowiedzieć szybciej ;d

 

P.S. musze pomyśleć nad pokryciem siedzeń ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no czekam na większa porcje fotek bo efekt wydaje się być zaje..sty zaczesz włosie w jedną stronę i dobre foto za dnia zrób :D napisz jeszcze ile metrów zużyłeś na plastiki i podsufitkę

Edytowane przez Luq@sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dałeś sztuczną, prawdziwą by trochę kosztowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca by mi sie to opłacało do starego auta dawać jak i tak mam problemy mechaniczne a wygląd jest na 2 miejscu :) po południu napisze ile co i jak i fotki strzele :)

 

p1050472a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050458.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050453g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050452a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050451j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050446.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050445fh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

słupek B zrobiłem cały:

p1050441d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050440f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1050435.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

a oto on w całej okazałości troche bruny

p1050490o.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jeśli chodzi o koszta to kupiłem w sumie 5 puszek kleju zostały mi dwie.

Do wyklejenia zużyłem:

- niecałe 3 puszki na: podsufitkę, i boczki

- podsufitka jeszcze ocieplona podobną matą http://allegro.pl/wygluszenie-wyciszenie-drzwi-kabiny-klapy-podbitki-i1169149213.html

- materiał alcantara jak w linku wcześniej 4 mb i jeszcze zostało

- skrzynki piwa, dużo cierpliwości i czasu (którego nie miałem robiłem po nocach)

Mam gdzieś zdjęcia jak robiłem poszczególne elementy albo jak już były sklejone poszukam i wrzucę jak ktoś chce a w wolnym czasie to może manuala zrobię :)

 

Teraz poszukuje fajnych pokrowców czarnych żeby pasowały i zastanawiam sie co zrobić z boczkami, może pokrowce niebiesko czarne żeby to jakoś wszystko grało.

 

Zastanawiam się jeszcze nad tym panelem środkowym u góry(tam gdzie przycisk od szyberka) czy zostawić go taki jak jest czyli niby biały czy też obłożyć alcantarą? Jak mylicie?

 

Macie jakieś uwagi propozycje piszcie. :)

Jeśli pomogłem to kliknij pomógł. dzięki

Edytowane przez stinger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione ale...ponuro i nudno ... jaśniejszych nie mieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam nad podsufitka czarną w ego alkantrze tak jak i kolegi i plaski dół w tym samym wariancie tylko popiel do skórek i myślę że będzie ok bo tka patrze na fotki kolegi stinger i widzę fajnie tapicerowane plastiki i sufit, które do niczego wewnątz nie pasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie dobrych fotek zrobić bo aparat nie łapie mi ostrości na takiej czerni i tyle.

Może i ponuro ale ja zawsze chciałem mieć czarny daszek :)

Narazie nic nie pasuje, narazie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności