Skocz do zawartości
zyb

podsufitka b3 kombi

Rekomendowane odpowiedzi

prawie fajnie.. piszę prawie, bo jednak alkantara nie bardzo pasuje na sufit.. najlepszym rozwiązaniem byłby bez wątpienia materiał jakiego się używa do podklejania oryginalnych sufitów w golfach gt. nie całkiem czarny, tylko z delikatnym jasnym deseniem..w sumie widać, że się narobiłeś, ale ja bym jeszcze słoneczniki zapodał ciemne i uszczelkę szberdachu, bo jasne dodatki jakoś drętwo wyglądają. ale respect za wkład własny. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stinger - mam pytania do Ciebie.

 

Ja taką operację przeprowadziłem dokładnie rok temu u siebie. Przy czym przyznaję się bez bicia - wyszło u mnie gorzej. Ale nieskromnie powiem, że uważam za nierealne wykonanie tego jak u Ciebie z tą alcantrą, którą ja miałem. Czy ta Twoja była elastyczna? dało się ją jakoś modelować? bo u mnie za Chiny ludowe nic a nic.... :(

 

Drugie pytanie - używałem ten sam klej i po roku jest lipa. Głównie po zeszłej zimie się wiele popsuło, porobiły się bąble na plastikach. Teraz chcę wszystko zdjąć i jeszcze raz zrobić. Zastanawiam się, czy użyć tego samego kleju. Ktoś pisał o butaprenie, ale nie wiem, czy to dobry pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na budapren kleiłem materiał obiciowy woferów w bagażniku i o ile nakłada się go cienką równomierną warstwę wychodzi bez zarzutu nałożysz troszeczkę za dużo a klej przejdzie przez materiał i będą plamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nałożysz troszeczkę za dużo a klej przejdzie przez materiał i będą plamy
Tak samo jest z tym klejem to tapicerek, więc pod tym względem nic nowego. Chodzi o samo trzymanie - czy jest mocniejszy.

 

No i jeszcze kwestia wyjaśnienia elastyczności materiału. Bo u mnie takie oklejenie jak na tych zdjęciach było niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ze starym materiałem trzeba go zerwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak ze starym materiałem trzeba go zerwać?
Ja u siebie zostawiłem, bo nigdzie nie odchodził. Po roku czasu wszystko się bardzo ładnie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdzie nie odchodzi to można zostawić, jest jednak ryzyko że z czasem pierwsza warstwa zacznie odchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności