Skocz do zawartości
Gość rjasiek

Wyswietlacz komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisz głupot, wszystko jest dobrze, pokazuje prawidłowo.

 

według mnie to tak jest dobrze

 

poprawione0025.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównał diesla do benza:P Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z usług tego Pana i jak na razie jestem zadowolony. Już ponad 2 latka i wyświetlacz fajne śmiga. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do licznika z przed liftingu można przełożyć sam wyświetlacz po liftingu? Czy jednak skorzystać z usług z tej strony http://aceef.pl/cennik.htm i mieć jakąś tam gwarancję, że będzie dobrze zrobione?

Edytowane przez tomek921
uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przełożyć wyświetlacz, ale nie będzie to plug&play, gdyż nie ma tam żadnej kostki.

Do tego trzeba użyć lutownicy na gorące powietrze i pytanie czy sobie z tym poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zlecił komuś innemu u mnie w mieście, myślę, że by się jakiś magik znalazł

 

Choć jak teraz liczę to bardziej się opłaca ten wyświetlacz z tej stronki podanej wyżej przynajmniej jakaś gwarancja na to będzie.

Edytowane przez tomek921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pomysł z czym związany może być problem? Otóż wczoraj po włączeniu zapłonu i uruchomieniu silnika zauważyłem, że w moim Passku B5 FL z maja 2001 TDI nie wyświetla się żaden komunikat na FIS (a dokładnie mam 1/2 FIS). Zauważyłem, że samo podświetlenie działa i to pomimo wyłączenia zapłonu (zauważyłem to po zmroku jak podszedłem do samochodu). Przyszło mi na myśl, że się coś "zwiesiło", dlatego odpiąłem aku. Jedyny efekt jest taki, że podświetlenie zgasło. Miał ktoś podobny przypadek? Czy może to mieć związek z taśmami zasilającymi, czy gdzie indziej szukać rozwiązania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności