Skocz do zawartości
bartszatki

www.nieoznakowane.info [NIEOZNAKOWANE RADIOWOZY]

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy wie jaką zmorą są nieoznakowane radiowozy.

Dlatego polecam lekturę oraz uczestnictwo aktywne przez aktualizacją danych i zdjęć nieoznakowanych miśkowozów:

 

http://www.nieoznakowane.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku wszechobecnemu ubolewaniu spora część to Paski, nawet jeden B5 jeszcze lata koło Kielc bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System wykrył, iż korzystasz z proxy. Na forum zakazuje się używania proxy. Dostęp zablokowany.

 

:lol :lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat watpliwej przyszłosci, bo to nic w sumie nie da :fajny Kto zapamieta te auta i ich ewentualne numery. Ja mam spisane wszystkie "meganki" z warm - maz i podlaskiego (lącznie z kolorem nadwozia) i co? Ostatnio by mnie taka srebrna pięknie nagrała, gdyby ktoś mi na CB nie krzyknął, ze Spielberg z kamerą za mną jedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Gdańsku grasuje B6 mocca w sedanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po Gdańsku grasuje B6 mocca w sedanie...

Nie tylko jest jeszcze szara B6, Octawia.... często też wymieniają się autami ze Starogardem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Malborku czarne B6 :D W Elblągu czarna vectra c i srebrna megane sport :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Ja mam spisane wszystkie "meganki" z warm - maz i podlaskiego (lącznie z kolorem nadwozia) i co? Ostatnio by mnie taka srebrna pięknie nagrała, gdyby ktoś mi na CB nie krzyknął, ze Spielberg z kamerą za mną jedzie :D

To musisz się uczulić na widok ospojlerowanych F1 ;)

 

 

...

Kto zapamieta te auta i ich ewentualne numery

...

Mam kolegę który zna dokładne numery i kolory wszystkich na pamięć :D Ale On ma jobla na tym punkcie :bezzebow

 

A co do Passków to w okolicach Kętrzyna granatowe B5 NOL O7207:fajny

Edytowane przez artkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim regionie chyba każdy zna przynajmniej część jeśli nie wszystkie nieoznakowane... A jak się jedzie "w świat" to nie za bardzo wiem jakby z tego korzystać...

 

Można ewentualnie przejrzeć przed wyjazdem, żeby zwracać uwagę na niestandardowe samochody typu punto, linea, stara laguna; ale trudno jechać z kartką i porównywać tablice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Człuchowa najczęściej kreci się blado niebieska Kia Ceed na tutejszych numerach (GCZ) i srebrny Ford Mondeo (2000–2007) na Gdańskich numerach (GD). Nawet jakbym zapisała numery, kto komu by się chciało sprawdzać na drodze, czy to za nim nie jedzie dany samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W okolicach Człuchowa najczęściej kreci się blado niebieska Kia Ceed na tutejszych numerach (GCZ)

ooo dzięki Ci ;) Często jeżdżę z Chojnic do Człuchowa i zastanawiałem się czy ta KIA nie jest przypadkiem nieoznakowana... Nic...musze uwazac na kolejne auto:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często tamtędy jeżdżę i Kia o której piszecie jak i Mondeo jak ganiają się po drogach to non stop stoją w Kołdowie tuż za Człuchowem i łapią na radar :)

Tam już wszyscy od lat jadą 50 km/h i nie szybciej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nieoznakowane info od dłuższego czasu trwa dyskusja, czy w okolicy Świdnicy (dolnośląskie) Mondeo o numerach DSWY001 ma kamerkę, czy jej nie ma-ja już kilka razy widziałem to Mondeo z kamerą, może ze dwa razy siedzieli mi na ogonie-ale na liście oznakowanych oczywiście Mondeo brak...

Także do tej ich listy trzeba jednak z dystansem podchodzić... Ale czasami się przydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na nieoznakowane info od dłuższego czasu trwa dyskusja, czy w okolicy Świdnicy (dolnośląskie) Mondeo o numerach DSWY001 ma kamerkę, czy jej nie ma-ja już kilka razy widziałem to Mondeo z kamerą, może ze dwa razy siedzieli mi na ogonie-ale na liście oznakowanych oczywiście Mondeo brak...

Także do tej ich listy trzeba jednak z dystansem podchodzić... Ale czasami się przydaje ;)

I tu masz racje ze owe Mondeo jest z kamerka. Kiedys mojego kolege zlapali jak wjechal na tory kolejowe gdzie rogatki nie byly jeszcze w pione i miski powiedzialy ze musza mu dac mandat bo niestety wszytsko jest nagrane :) Heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe dwa tygodnie temu widziałem, jak Mondeo trzymało jakiegoś przedstawiciela z Corsy między Strzegomiem a Świdnicą-trzymali go na zjeździe na Olszany (500-600m przd zjazdem na Świebodzice)... W ogóle dość często się kręcą między Strzegomiem a Świdnicą-w końcu droga ładna i na długim odcinku ograniczenie do 70km/h... Panowie z Mondeo też lubią udzielać się na CB i podawać, że "droga jest czyściutka i możecie śmiało jechać"-po czym siedzą Wam na ogonie ;) Aha, Vectra C też śmiga (DSWY022)-czasami filmują, a czasami zatrzymują się i wyciągają suszarkę-ale ich widziałem tylko na trasie Świdnica-Wrocław lub Świdnica-Wałbrzych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutno-Łowicz,grafitowa Insignia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio by mnie taka srebrna pięknie nagrała, gdyby ktoś mi na CB nie krzyknął, ze Spielberg z kamerą za mną jedzie

:rotfl::rotfl:

na nich nie ma rady, trzeba często się rozglądać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepis na nieoznakowane: trzeba łypać częściej na wsteczne lusterko niż do przodu; zupełnie jak w myśliwcu (patrz wspomnienia "Tola" Łokuciewskiego z dyw.300)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często tamtędy jeżdżę i Kia o której piszecie jak i Mondeo jak ganiają się po drogach to non stop stoją w Kołdowie tuż za Człuchowem i łapią na radar

Zdarza się, że Kia często stoi w Nowosiółkach (to w stronę Koszalina).

Za Człuchowem w stronę Chojnic często też stała policja już z oznakowanym autem z radarem, na parkingu po prawej stronie.

Na obwodnicy Też zdarza się policja - pomyka srebrnym Passatem B6, też na normalnych tablicach - najczęściej stoi na stacji Shell'a. Nie polecam jechać od strony Bydgoszczy skręcać na tą stacje, bo podobno nie można skręcać od tej strony i często policja za to wlepia mandaty. Także w tym samym miejscu lubi stać Inspekcja Ruchu Drogowego. Tak samo jak przy wjeździe do Kołdowa od strony Koszalina.

O fotoradarach nie będę pisać, gdzie najczęściej stoją, bo to nie temat do tego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności