Skocz do zawartości
secisz

Odszedł jeden z nas....SECISZ.....

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde normalnie aż mi ciary przeszły po całym ciele jak to przeczytałem,nie dowierzam normalnie jestem w szoku,ale dlaczego,co się stało?skoro przecież nie tak dawno byli na zlocie,i wszystko było ok. a teraz umiera,pewnie jakiś wypadek,lub coś takiego? no nie wiem co mam jeszcze napisać.

Jestem w szoku,czekam na jakieś info.

 

---------- Post added at 13:05 ---------- Previous post was at 13:01 ----------

 

Dzięki Łysy teraz już wiem o co chodzi.

Przykre to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiedzą lekarze. Dostał ataku nie mógł oddychać, przyjechało pogotowie go reanimować w nocy. Później stwierdzono że wiele narządów jest zaatakowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jak to jest człowiek kładzie się spać normalnie i może się już nie obudzić :( ech życie.

Tylko z czego to cholerstwo się wzięło? A najgorsze jest to że lekarze nie wiedzą co z tym zrobić.

Edytowane przez dark24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy z nim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także żona prosiła i to Wam przekazuje o modlitwę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy kciuki i módlmy się. Z sepsy da się wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po tabletce uspakajacej i moge napisac co nieco.19.07 kolo 17 polozyl sie, zaczal kaszlec dusic sie,reanimowali go 25 min.na dzien dzisiejszy, jest podlaczony do respratora, sztucznej nerki, wysiadla mu rowniez watroba, jest obrzeg w mozgu ktory bardzo, bardzo powoli schodzi.nie reaguje juz na bol i swiatlo.dzisiaj bedzie sie zbierac konsylium, ktore stwierdzi czy mozg jest matrwy, jezeli tak to dawid na zawsze juz odejdzie.moze ktos cos słyszal o przeszczepie mozgu lub o jakis stymulatorach pobudzajace mozg.reszte mozna wyminic ale nie wiem czy mozg.

 

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

 

aa jestesmy z lubina, dolnoslaskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No badania mają postawić diagnozę czy to na bank sepsa czy może coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ktos cos słyszal o przeszczepie mozgu lub o jakis stymulatorach pobudzajace mozg.reszte mozna wyminic ale nie wiem czy mozg.

 

Muszę cie zmartwic - taka operacja nie jest możliwa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niedaleko mnie i czesto przejezdzam przez lubin, jakby cos trzebabylo, czy w jakikolwiek sposób pomóc wystarczy słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh.... nie znam chłopaka ale niech wszystko będzie dobrze....mocny jest chłopak bo młody !! Da radę na pewno.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to sepsa to coś ją musiało spowodować,kiedyś jak leżałem po wypadku w szpitalu to leżał ze mną koleś który wyszedł z sepsy tylko że on miał złamany kręgosłup (oczywiście ja też) tylko że on miał obrażenia wewnętrzne i z tego chyba rzuciła mu się sepsa,ale jakoś go tam pocięli wyciągnęli wnętrzności,przeczyścili i jakoś chłop z tego wyszedł.

Niestety,ale z głową to już nie to samo :(

Też nie znam chłopaka,ale współczuję rodzinie i będę się modlił za jego zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja się dołączam do modlitwy za chłopaka i jego rodzinę, tak życie beznadziejnie potrafi zaskoczyć nas:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wypadku sporo szpitali odwiedziłem i naprawdę widziałem bardzo różne i ciężkie przypadki... trzeba wierzyć, że będzie dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycie pisze smutne scenariusze. Kazdy musi predzej czy pozniej stawic czola takim sytuacjom. Jest mi niezmiernie przykro, mimo, ze kolegi nie znam. Nadzieja umiera ostatnia, a poki co, moge tylko sie pomodlic o jego powrot do zdrowia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja jestem z lubina,moze u nas zbyt wielu forumowiczów sie nie zna ale spróbuje skontaktowac sie z żoną i zaoferowac pomoc

 

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

 

właśnie zadz do żony Dawida jej słowa"dawid nie żyje jutro ostateczna komisja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale na sepsę chyba niewiele możemy... Możemy natomiast na pewno być z Nimi duchem i myślą, a jeśli okazałaby się nasza jakakolwiek pomoc potrzebną, możecie na nas liczyć. Nie znam Dawida, od niedawna jestem na forum, ale niezmiernie przykro czytać o czyimś tak wielkim nieszczęściu, a jeszcze bardziej przykro że właściwie jesteśmy bezsilni. Trzymaj się Dawid, cuda się zdarzają...

Edytowane przez neurojarre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli dojdzie do najgorszego to myśle ze wypadało by aby w miare możliwości abyśmy pojawili sie licznie w lubinie,mam nadzieje ze żona dawida powiadomi nas co sie dzieje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z wami aż łza się w oku kręci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności