Skocz do zawartości
adam

Demontaż zderzaków bez podnoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich. Dzisiaj porządkując garaż, wpadłem na pomysł wywiezienia złomu. Wjeżdżajac na złomowiec, patrze, a tam b3 GT z seryjnymi szerokimi listwami, znaczkami GT i zegarem full elektryk (nie wiem czy MFA). W każdym razie pognałem do właściciela złomu i zagadałem o passata. Za: przód zderzak z halogenami hella+ tył zderzak czarny+ szerokie listwy na boki+ nakładki na nadkola+ nakładki na progi+ mocowania + błotnik lewy przód idealny wycenił mi 200 zł:zeco Jaki jestem zadowolony. I tu pytanie. Passat stoi na ziemi bez kół i jest może 4 cm nad ziemią. Nie mam możliwości go podnieść. Powiedzcie mi jak jest zamocowany przedni i tylny zderzak (miejsca przykręceń itp.) żeby niczego nie uszkodzić, bo jutro jadę na rozbiórkę.

Edytowane przez adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy lewarek z dwóch stron i do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

mogę pomoc tylko takimi fotkami, moze sie przydadzą.

12.jpg

123.jpg

1234.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pomógł" za fotki, mam już jakąś jasność :D

 

 

[/color]Foty dawcy na stronie: http://img265.imageshack.us/i/dsc00015hb.jpg/

 

Aha, czy te zatrzaski też mają coś wspólnego z zderzakiem ?

 

 

 

 

dsc00007rl.jpg[/url] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Edytowane przez adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak maja mocowany jest zderzak do wzmocnienia. ja radze zdjac calosc z wzmocnieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zderzak tył:

Klucz 16 otwieramy bagażnik i jazda. Są dwie śruby po lewej i prawej stronie.

Klucz 8 Pod zderzakiem są cztery śruby na środku i dwie po bokach.

 

Zderzak przód:

Klucza nie pamiętam:P To nie będe kłamał.

4 śruby do odkręcenia w podłużnicach + śrubki na wkrętak krzyżak lub klucz 8 Przy nadkolach.

 

Oba przypadki:

Po odkręceniu wszytkich śrub zderzak Ciągniemy do siebie i mają wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś napisać, że trzeba wejść pod auto w przypadku przedniego zderzaka, bo łby są od spodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś napisać, że trzeba wejść pod auto w przypadku przedniego zderzaka, bo łby są od spodu.

Racja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 klucz na przodzie i wystarczy wykrecic 2 pierwsze na kazdej stronie i zderzak won, 3 opadnie juz silnik a nie potzreba, wykecic najlepiej ze wzmocnieniem, mozna tez odkrecic bekle ze zderzakiem , zaraz za halogenem sa dwie sruby 13 klucz na kazdej stronie, i nie potrzeba ruszac podluznic, a jak auto na glebie to moze byc to dobre rozwiazanie, pozdro buki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie, niestety nie obeszło się bez podnoszenia. Ale co mam to mam:D A więc tak: Błotnik lewy przód, przedni zderzak GT + halogeny hella, tył zderzak GT, listwy szerokie GT, nadkola GT, listwy na progi GT, emblematy GT, Licznik elektroniczny z obrotomierzem pod MFA + przełącznik MFA :D za 230 zł. Niestety nie było tego całego mechanizmu MFA, a szkoda ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności