Skocz do zawartości
Luki 25

na gazie niechce się zbierać

Rekomendowane odpowiedzi

Na gazie przy gwałtownym wciśnięciu gazu przełańczxa sie na paliwo w czym przyczyna"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reduktor niedomaga. Wiesz jaki masz zamontowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego filterki do wymiany ja gdy wymontowałem swoje to się zdziwiłem że autko jeszcze jeździło na tych filtrach a puźniej szukanie idnych usterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz jaki przebieg na gazie ,jaki reduktor masz zamontowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc juz reduktor zuzyty. tez tak mialem. przy normalnej jezdzie utrzymywal dobre cisnienie ale jak sie gwaltownie gazu dawalo to raptownie cisnienie spadalo i sterownik automatycznie przelaczal na PB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wydasz na nowy reduktor,wymień filterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia: reduktor, filtr. Polecałbym ci sie udac do stacji gdzie monotwales swoja instalacje gazowa bo wydaje mi sie, ze reduktor nie lapie sie na zakres kW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tu na forum z fusów nikt czytać nie umie. Pierwsza sprawa jaki reduktor i ile masz na nim przejechane. Kiedy była ostatnia wizyta u gazownika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fukigogo

założyciel się nie odzywa ale mam identyczny problem. 60 tyś przejechane na gazie, silnik agz 2,3 110kW. AC Gas pokazuje spadki ciśnienia przy wchodzeniu na obroty i wtedy przełącza na PB. Domyślam się że reduktor nie wyrabia. Jaki najlepiej kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oczyścił najpierw z syfu i zmienił filterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki reduktor kupić do sekwencji już wam pisze MAGIC III to jest reduktor tłoczkowy a nie membranowy daje rade do 250 koni na jednym wyjściu a do 350 koni po wkręceniu drugiego wyjscia !!! mocniejsze też są ale ja zakładam tego do takich passacików turbo i śmigają bez problemów !!!

 

---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

 

a jeszcze jedno jak mu na pierwszy montaż założyli za słaby to turbo już go załatwiło i wymiana filterków tu nie pomorze !!

 

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

 

do aut z turbiną trzeba zamontować reduktor z zapasem mocy bo taki na styk długo nie pociągnie !!! to jakby za malucha zaczepił lawetę i przyciągnął auto z Holandii... już widzę tego malucha !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki reduktor kupić do sekwencji już wam pisze MAGIC III to jest reduktor tłoczkowy a nie membranowy daje rade do 250 koni na jednym wyjściu a do 350 koni po wkręceniu drugiego wyjscia !!! mocniejsze też są ale ja zakładam tego do takich passacików turbo i śmigają bez problemów !!!

Pierdo*enie o szopenie.Wszelkie komponenty są zajee na początku.Po jakims okresie produkcji,schodzą na psy,są robione tandetnie i są awaryjne.To samo bylo z wtryskami magica,reduktorami kme silver,gold i wiele innych.Jedynie jedna firma przyznała się do błędu,obniżyła na opakowaniu wydajność i wstrzymała produkcję,do czasu usunięcia usterki(błędu konstrukcyjnego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty karol27 a może tak troche grzeczniej co ??? jak ci jakiś patyrak zakładał instalacje to już twój problem i nie wiń wszystkich bo i tak to nie pomoże !!! instalacje zakładam ponad 8 lat wiec nie ucz ojca robić dzieci ! Magicow zamontowałem bardzo dużo i jakoś z żadnym nie miałem problemów ! a tacy jak ty naczytają sie bzdur i później bzdury powielają na świecie ! a to już nie moja wina że niektórzy monterzy uczą sie na waszych autach !!! zapytajcie który przeszedł szkolenie i ma na to papier ! ale to już inna historia ! nie chcesz mojej rady to trzymaj mor...e cicho albo nie czytaj !! albo sam sie naucz i później ja ci napisze jak ty napisałeś do mnie ! zobaczymy jak sie ucieszysz!!!!!

Edytowane przez waldus77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ty",to mozes mowic do chłopcow pod swoim warsztatem,i kazac zamykac im morde.Poza tym to nie wiem w jaki sposob urazilem twą dume,skoro wypowiedzialem sie tylko na temat komponentow instalacji lpg?No czekam na wyjasnienia,a co do przytyczek o wiedzy,to sie nie wypowiem.I tak po dobroci,to uwazaj co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uraziłeś mnie pierwszymi słowami twojej wypowiedzi !!! najmądrzejszy nie jesteś więc nie pajacuj jak ci się coś nie podoba to napisz normalnie i podsuń rozwiązanie a jak sie nie znasz to się nie wypowiadaj ! a moim chłopcom pod warsztatem nie musze nic mówić sami wiedzą co to kultura i jak się zachować !

 

---------- Post added at 17:30 ---------- Previous post was at 17:29 ----------

 

a jeszcze jedno ty mnie straszysz??? hahahaha!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najmądrzejszy nie jesteś więc nie pajacuj

Ha,ha.

napisz normalnie i podsuń rozwiązanie

Chyba w sposób taki jak robisz to Ty.

a moim chłopcom pod warsztatem nie musze nic mówić sami wiedzą co to kultura i jak się zachować !

Jeżeli posiadają taka kulturę jak Ty,to raczej należy im tak mówić

a jeszcze jedno ty mnie straszysz??? hahahaha!!!!!

.

Nie straszę ,a zwracam uwagę na zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności