Skocz do zawartości
pag-bud

VW Toureg Wypowiadajcie sie

Rekomendowane odpowiedzi

te felgi to tu giną, minimum 19'-20', a komfort się nie zmieni za bardzo, bo i tak na poduchach jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te felgi to tu giną, minimum 19'-20', a komfort się nie zmieni za bardzo, bo i tak na poduchach jest.

 

Tak ale w koleinach kierownicę utrzymać już ciężko będzie :) Ja bym pozostał przy tych 17, ale u mnie takie auto służyło by do uniwersalnej jazdy. Jeśli miałbym jeździć wyłącznie po asfalcie to być może bym założył coś większego. Ale znaleźć komplet solidnych 20' i kupić do nich porządne gumy to nie tak hop siup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale w koleinach kierownicę utrzymać już ciężko będzie

 

Nie przesadzaj, ja jeżdżę na 255/45/18 i nie ma tragedii ;) na sportowym zawieszeniu. Na pneumatyku to jazda bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko, ale te alu go szpecą troszkę... grill to samo. Kolor ładny. Duże koło i JAZDA! Szerokosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pag-bud, wygląda na bardzo dobrze utrzymane autko. Bardzo mi się podoba, piękne auto!!!

 

Jak dla mnie na pewno super wyposażone... ma wszystko co na prawdę potrzebne i wpływa na komfort - na pewno nie jest to podstawowa wersja!

 

Szkoda tylko, że wypowiedzi niektórych osób są raczej małowartościowe (przecież nie konfigurujesz auta nowego, gdzie masz nieograniczony wybór), że niby brakuje "prysznica" i innych gadżetów (które niekoniecznie mogły być w takiej konfiguracji auta dostępne)... pewnie zaraz padnie stwierdzenie, że jest czarny... więc nie pełna opcja bo powinien być w innym kolorze ;-)

 

Szerokości dla Ciebie i dobrych dróg.. ale z takim zawieszenie żadna dziura nie jest straszna ;-)

 

Wcześniej napisałeś,ze autko zaskoczyło zarówno pozytywnie jak i delikatnie negatywnie? napiszesz parę słów na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne autko, opcji ma chyba wystarczająco, jedyne co mi nie pasuje to felga i grill, ori jest znacznie ładniejszy ;) Na lato kupiłbym np. 19, a n a zimę te 17' jak znalazł. Szerokiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
X5 kojazy Ci sie z walka na drodze ? Jaka walka ??
Jechałem tym cudem z Berlina. Bujało budą jak podczas wichury. Szybsze wyprzedzanie na drodze sprawiało wrażenie ze zaraz auto sie przewróci. Jak dla mnie napis BMW powinien mówić o komforcie jak dla mnie to nie komfort. Ale to moje subiektywne odczucia. Być może SUVy tak się zachowują bo jazda Jeepem Cherokee także mnie nie zachwyciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większe felgi, ori grill i będzie lalka:)

 

 

Ori grill odpada ten gril jest do kompletnego ospojlerowania orginalnej Firmy Niemieckiej ABT

Na allegro to ospojlerowanie stoi 7 tyś zł nie 700 wiec na pewno go nie zdejmę.. ale dzieki za rady..

Wystarczy mi chromu w tym aucie jak cos nadrobie to złotem hi hi hi, (żart)

 

---------- Post added at 09:59 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

 

No fakt to nie ful opcja nie ma solar dachu

Jasną skórę wsadz sobie w buty. Co do skrętnych to n ie wiem czy nie są..

Kamere cofania mam a nawet kamere termowizyjną 20 m w przód sie pojawiła.

Nie mam elektrycznych foteli.

Poza ty jest ful..

nawet szybe mam uchylną w klapie. No i poza paroma szczegółami jest ful.

Pozdrawiam cie i dziekuje za tak obfita wypowiedz.

 

---------- Post added at 10:09 ---------- Previous post was at 09:59 ----------

 

Pag-bud, wygląda na bardzo dobrze utrzymane autko. Bardzo mi się podoba, piękne auto!!!

 

Jak dla mnie na pewno super wyposażone... ma wszystko co na prawdę potrzebne i wpływa na komfort - na pewno nie jest to podstawowa wersja!

 

Szkoda tylko, że wypowiedzi niektórych osób są raczej małowartościowe (przecież nie konfigurujesz auta nowego, gdzie masz nieograniczony wybór), że niby brakuje "prysznica" i innych gadżetów (które niekoniecznie mogły być w takiej konfiguracji auta dostępne)... pewnie zaraz padnie stwierdzenie, że jest czarny... więc nie pełna opcja bo powinien być w innym kolorze ;-)

 

Szerokości dla Ciebie i dobrych dróg.. ale z takim zawieszenie żadna dziura nie jest straszna ;-)

 

Wcześniej napisałeś,ze autko zaskoczyło zarówno pozytywnie jak i delikatnie negatywnie? napiszesz parę słów na ten temat?

[/quote

 

opisałem wczesniej jak cos mogę napisac obszernie ale mysle ze wystarczy te pozytywy i najgorszy negatyw to spalanie 15-20 lna 100

 

FELGA WYJEDZIE ALE MUSZE POZBIERAC FLOTY NA NOWY ZESTAW FELG I OPON.

Dzieki za pozytywne jak i negatywne opinie Tak mysle że wpadne nim na jakis zlocik.

Edytowane przez pag-bud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak kupiłeś to zakładaj wątek w odpowiednim dziale.

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności