Skocz do zawartości
pag-bud

VW Toureg Wypowiadajcie sie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomyślałeś chwilę ,że DIESEL jest droższy?!

nie pomyślełem na trasie wychodzi conajmniej podobnie może przy jeździe do kościła jest gorzej ale zawsze jak masz blisko możesz iść na nogach a jak już chcesz się pochwalić to licz się ze spalaniem

 

Od kiedy 17-sto latek jest kierowcą? Zdaj prawo jazdy i wtedy oceniaj kto jest niedzielnym kierowcą a kto nie.

 

kolego nie patrz na datę bo jeszcze nie zdażylo mi się w internecie podać swoich danych ;) chyba że allegro ale to swoją drogą

 

ale widzę że już masz jakieś naruszenie wiec chyba lubisz cfaniakować

 

 

z resztą to jest moja opinia i nic nikomu do tego mamy w firmie 3 autka w tym jedno na gaz i wcale nie pali mniej niż dizel do tego ciągle jest coś z nim nie tak może faktycznie nie jeżdzą nim rodzynki ale żeby ciągle coś no bez przesady

 

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

 

co do ceny sorki koledzy myślałem że o nowym rozmawiamy i z tąd to zaokrąglenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, wrzuc foty. Touareg świetna sprawa brat ma własnie 5v10 5.0tdi na full opcji oprocz szyberdachu i jest kozak auto. Bi-turbo robi swoje:D Brak turbodziury a elastycznosc masakryczna! Cyz sie ejzie samemu czy caly samochod zaladowany ciagle czuc moc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadna tajemnica tego że bedę go gazował,,

tak jak udało mi sie utrzymywac passata 2.8 tak samo i tegotouarega.

Co do kosztów to nie ma co ukrywac 80 kafli i jest ful opcja. Nie wiem jak wgrac zdjecia bo ma foty a zapomniałem jak sie je wstawia..

Jak narazie jestem zadowolony.

W moim posiadaniu mamy od małego po dużego czyli 1 POLO 2001 2 Passat 2002 3 Touareg 2005 wszystko w stajni VW

Ponad to stoi SYRENA 105 #* letnia igiełka i Dukato 2005 dostawcze.

 

Dla informacji to jeżdzę nim do pracy.. A czy mnie stac czy nie to G.. was to obchodzi.. skoro kupiłem auto takie to znaczy ze stac mnie..

Tak samo pisali z passatem 2,8 v6 4 motion te same teksty.. Bo gaz. g.. to kogo obchodzi potrzebuje auto które szybko sie zwija i tyle a ze wkładamgaz to dlatego ze lubie pieniadze oszczedzac..

Co do nowego auta kolega napisał że za 120 k nowe autoo.

Sory nowe to myslisz że co nie sypie sie..

Mysle że bardziej sie sypie nowe niz takie 5 letnie.!!!!!!!!!!!

Powodzenia życze na polkim serwisie..

Niestety Polaków w 70% nie stac na serwis/ No nie to co u sąsiadów GERMANY że tam serwis jest w cenie pana Kazia z warsztatu, proste że wtedy wybierzesz serwis niż pana Kazia.

 

wogóle to miałem ogromna chęc na Audi A6 ale jak kolega mi opisał że to tosamo co passat to wybrałem touarega.

 

Proszę nie piszcie mi o tym ze do tego nie wkładac gazu!!!!!!!!!!!!!!! Albo jak stac cie na takie auto to na PB tez..

Ech..

Jak stac was na auta za 100 kafli to czemu kupujecie diesle????????? bo lubicie oszczedzac..

Dieesel jest alternatywą dla PB i gaz jest zastępczą alternartywa..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jeszcze jedno dziekuje kolegom którzy rozumieja że jak bym chciał auto z klasy sredniej to jezdził bym polo a ton że potzrebuje auto do jazdy w trasie i po dziórach to kupiłem TOUAREGA na poduszkach. i fajnie..

 

Wstawie foty jak dam rade nawet i swojej syrenki (czerwona)

Edytowane przez pag-bud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matthew

Witam, jestem tu nowy i nie miałem jeszcze okazji ( czasu ) zaprezentować swojego passka. Jednak miałem styczność z VW Tuaregem 3.2 V6 ( Tata kupił mamie na urodzinki). Niestety nie byliśmy zadowoleni z tego auta ( tata i mama oczywiście ). Jest to zdecydowanie za słaby silnik dla tego auta. VW Tuareg rozpędzał się bardzo wolno, najpierw wył a potem jechał :/ ( dźwięk silnika nie był zadowalający jak na V6 ). Jak już się rozpędził to trzeba było hamować. A i zatrzymaj sobie takie monstrum, które ledwo sie na drodze mieści i cieżko się wyprzedza - na wąskich odcinkach drogi. Ponad to auto z tym silnikiem pali dużo ( nam palil 15 - 20 litrow ). Autko ładne z wyglądu jednak wielkość rur wydechowych ( niczym 2 orzeszki ) do tak dużego auta nie zachwyca. Vw tuareg bardzo ładnie się prezentuje. W naszym przypadku tak duża liczba wad została jednak wynagrodzona przez wyposazenie (m. in. webasto, dvd w zagłowkach, cały dach szklany, pneumatyka, navi, kamera cofania itd. ).

 

 

Lepszą opcją było by oczywiście Audi Q5 ( najmniej tracace na wartosci na rynku , passat jest na 10 miejscu dopiero) - to jest jednak moje zdanie.

Edytowane przez matthew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa ok.. silnik mam VR6 na łancuszku nie na paskach.. na przyspieszenie nie mam co byczyc sie bo jest ok,... heble.. bardzo sa ok.. i tez jest to ful opcja z polski a nie USA

serwis do końca. !!!!

 

Auto zostało kupione z takim przeznaczeniem NA POLKIE DROGI.. AUTKIEM JEŻDZĘ DO PRACY A POLSKIE DROGI TO ****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZA NIM KUPIŁEM TOUAREGA WYPYTAŁEM O WADY I ZALETY.. I TAK JESTEM POSIADACZEM TURKA NAWET W 1% NIE ZAŁUJE ZAKUPU..

a GAZ!!!!!!!!!!!!!!!! HM.. JEST TAŃIA ALTERNATYWĄ..

 

kOLEGA PIOSAł o spalaniu i o tym że nie miesci sie w wąskiej ulicy.. sory nie wiem jak ale ja daje sobie rade a jak mam wąsko to składam lusterka i jade../

Wstawie fotki wstawie alo za pare godzinek,, pozdrawiam bo zaczynam baletową sobotę po racowitym dniu...

Edytowane przez pag-bud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu! Pochwal się = dawaj foty :)

 

W czwartek znowu miałem Q7 do dyspozycji, a że sprzedałem Superba to Touareg też pojawił się na mojej liście zainteresowań.

 

Twoim modelem nie jeździłem, poliftowym 3.0TDI na pneumatyce i felgach 20" miałem okazję, bardzo przyjemnie, lubię duże auta, jazda praktycznie ta sama co w Q7 pneumat na 19'.

Wykończenie wnętrza na wysokim poziomie.

 

Zawieszenie pneumatyczne obowiązkowe do SUVa, na standardowym prowadzi się o wiele gorzej. Ręce opadają jak się czyta teksty typu: "fajne, ale jak się zepsuje to duże koszty", dokładnie to samo co było/jest ze skrzyniami automatycznymi, ludzie powtarzają jakieś zasłyszane/wyczytane/wymyślone farmazony, robiąc z siebie bardziej zacofanych niż są w rzeczywistości.

 

Z tym gazem to przelicz to na spokojnie czy na pewno się opłaca, nie tylko koszty przejechanych kilometrów. Z mojej strony mogę Ci powiedzieć, że nawet jakbym kiedyś zdecydował się na gazowanie dużego silnika, to na pewno nie kupiłbym już wcześniej zagazowanego. Moim zdaniem będzie to miało duży wpływ na późniejszą cenę odsprzedaży auta. Chyba, że Touareg ma u Ciebie dożywocie, to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam dyskusje na temat tego, na co kogo stać i co powinien kupować by się nie ośmieszać - wychodzi tutaj nasza typowa Polsość, czyli zazdrość. Po co w ogóle zaglądać komuś do kieszeni i pisać, że będzie się błaźnił tankując do takiego auta gaz. A najlepsze rady dają właściciele klekotów 1,9 i 2,0, bo posiadać pod maską Perkinsa to nie jest wstyd, a gaz w takim aucie już tak.

 

Koniec OT. A teraz na temat:

Nie wiem dlaczego wszyscy upatrują kosmicznych kosztów ze względu na pneumatyczne zawieszenie. Zapewne auto to nie będzie służyć do transportu kartofli, więc amortyzatory nie mają prawa się zużyć zbyt szybko, wszelkie elementy powietrzne zawieszenia doczekały się już tanich zamienników (miechy, zawory itp).

 

była mowa o nowej E-klasie, a tam gazu nie pakują.

w w/w autach owszem;)

 

Jak już zdejmiesz te klapki z oczu, następnym razem przed napisaniem głupot polecam sprawdzić informacje w jakich autach dostępna jest fabryczna instalacja gazowa.

Mercedes E-klasa to był pierwszy przedstawiciel w klasie wyższej samochodu z fabrycznym gazem: KLIK

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do twojego autka to miałem kiedyś okazje jechać na zmianę do pl i z powrotem do UK i powiem ci ze samochodzik zrobił na mnie wrażenie bardzo pozytywne, co prawda ja jechałem diselkiem ale komfort jazdy super, wykonanie bardzo przyzwoite i pomimo 140 tys mil przejechanych nic nie trzeszczało i nie skrzypiało w środku, audio spoko i dla normalnych ludzi wystarczająca, gdyby nie to ze mam inne wydatki w planach to chętnie bym się przesiadł z mojej b6 do touarega

 

co do planów z gazem to twój cyrk i twoje małpy ( twoja kasa i zrobisz co uważasz )

 

ktoś wyżej napisał ze będzie problem ze sprzedażą i cenowo zleci jak będzie zagazowany, wiec rodzi się tutaj moje pytanko czy nie da się wyjąc instalacji tak aby nie było śladu? sorry ale nie mam takiej wiedzy technicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że wrócimy do tematu:

 

Przemek (pag-bud), jak ogólne wrażenia z jazdy? Teraz sam możesz wspierać przyszłych posiadaczy autka? Czy jest coś, co Cię strasznie negatywnie zaskoczyło? Ewentualnie jakiś "feler", który dopiero kupujący zauważa po zakupie?

 

To piękne komfortowe auta z bardzo dobrym wyposażeniem a napęd daje frajdę i bezpieczeństwo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że wrócimy do tematu:

 

Przemek (pag-bud), jak ogólne wrażenia z jazdy? Teraz sam możesz wspierać przyszłych posiadaczy autka? Czy jest coś, co Cię strasznie negatywnie zaskoczyło? Ewentualnie jakiś "feler", który dopiero kupujący zauważa po zakupie?

 

To piękne komfortowe auta z bardzo dobrym wyposażeniem a napęd daje frajdę i bezpieczeństwo :-)

 

 

jutro napiszę wam moje odczucia.. !!!

Jest 80% pozytyw i to duży a 20 negatyw.. Napiszcie mi jak sie wstawia foty nie pamietam jak to wczesniej robiłem. od razu bym wstawił. A po niedzieli jakis palant lub palancica powysowała mi nakładke oraz zderzak i to tak ostro20cm.na 40 dobrze że był podniesiony.. Mysle że sobie jak nic rozwalił lampe i błotnik.. pPo jego zderzaku została wielka głeboka rycha.. A nie dodałem że spierd..ił

 

Dziś dodam resztę odczyc..

Auto bardzo komfortowe nic nie trzeszczy nic nie puka nic nie stuka, miedzy passatem a tauregiem jest przepaść!!!!!!!!! Passat trzeszczy na dołach- nawet ten najlepiej wypasiony. Plastiki sa w TurkU super spasowane. Środek skóra!!!!!!! BARDZO TRWAŁA.. MAM WRAŻENIE ŻE MATERIAŁY SĄ Z WYŻSZEJ PÓŁKI.

Auto jest super doposażone. ma wszystko pełen pozytyw za wykonanie i spasowanie oraz elementy wyższej półki.

Zawieszenie_ jest rególowane i z tego co wiem nie ma z tym problemów..

Ma bajerów wiele od pompowania kompresorem koła po unoszenie go i zmianę koła bez lewarka.

Mocne zawieszenie na nasze typowe drogi POLSKIE-WARSZAWA jak ser..

Wrażenie z zawieszzenia jest super..

Są trzy tryby SPORT AUTO KOMFORT

 

Opiszę komfort- auto poprostu pływa.. bardzo dobrze trzyma sie drogi -na zakrętach, mimo to że jest to duże auto!!!!

Żekomo te zawieszenie jest awaryjne?? To jest bujda- piszą to ludzie którzy nie mieli z tym doczynienia.

Serwis przeswietlił mi auto i opisał mi zasadę działania tego zawieszenie pompowanego

Jest to bardzo podobna zasada jak w ciężarowych autach.! O trwałosc dopowiedzcie sobie sami.

SILNIK dla mnie super. zwija sie szybciutko i dodam że jest to automat 6 biegowy..

automat jest bardzo żywotny jak i silnik również.

20% minus SPALANIE MIASTO 15-18 a jak ciskam to i 22 wyszło. na trasie spalanie do 120km/g 12 l 210km/g 19l następny minus to roleta.. Cieżka w zamykaniu- wsuwaniu, mnie drażni jak w passacie kombi identyczna.

Komora załadunkowa duża ale jak na te auto tej klasy mogło by byc z 50 l więcej, to tyle z minusów.. A jescze..

Kupiłem SINERBLOKI do zawieszenia 4 szt Lenforder..

ZAPŁCIŁEM 150 zł Za komplet.

Czesci jak na te klase auta są przystępne z moich obserwaci ALLEGRO itp.

TERAZ JESTEM NA ETAPIE ZEW DVD SONY PRZEKŁADKI AUDIO z PASSATA Do TOUAREGA.

Audio ma dobre ale jak dla mnie za mało ma dzwięku, zwykły użytkownik byłby w 100% zadowolony..

To tyle z moich obserwacji na tę chwile..

We wtorek jadę na gaz.. hm.. zakładm taki sam jak w toaregach kładą!!!

KME/Gold/MEGIC Jet/Diego 3 butla 65l.

A nie dodałem że auto Ma wstawki z firmy ABT firma tuning TOUAREGÓW i wydech tez zmieniony..

Firma ta podobno z tego co widziałem w ks.serwisowej po wpisach ma współprace z VW pod ten model..

Dołożonę mam ospojlerowanie z lotką i poszerzenie błotników inny gril oraz centralny wlot.. Zlikwidowano w nim chrom na przedniej częsci (gril itp.)

Ale to raczej dodało uroku. Jutro wstawie wam foty jak ogarne ten temat z wgraniem zdjęcia.

To tyle przepraszam za błedy nie beędę korygował bo jestem leniem. Tymi leniwymi słowami kończę opis z wrażenia posiadania TURKA

Nie dodałem że wypełzłem w las w duże nierównosci. Ale to opiszę innym razem bo tu załącza sie kompas nawi pochył auta. Miernik nad poziomem morza i jeszcze inne dodatki ale w wolnej chwili zrobie foty jak to wyglada na dużym MFD/Rms2 oraz górnym wyswietlaczu i centralnym wyswietlczu zegarów.

Dobra idę spac pozdr.

Edytowane przez pag-bud
dopisanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie dodałem że spierd..ił

to norma, mi w 2 msc po zakupie błotnik skasowali na parkingu i też ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.. , a później same kłopoty tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi jak sie wstawia foty nie pamietam jak to wczesniej robiłem.

 

wrzutnik.net

 

i wklejasz tutaj zawartość z pola bbcode po przetworzeniu Twojego zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większe felgi, ori grill i będzie lalka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna locha oby ci służyła jak najdłużej. Mam nadzieję że jeździ się nią lepiej jak X5. Bo ja BMW X5 kojarzę tylko z walką na drodze, a touareg mnie fascynuje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
większe felgi, ori grill i będzie lalka

 

gril jest ładny i to drogiej firmy po co go wymieniac skoro jest ok ?

 

Felgi większe ? To przecież są 17" To podobno ma być samochod na polskie drogi do wygodnej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X5 kojazy Ci sie z walka na drodze ? Jaka walka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gril jest ładny i to drogiej firmy po co go wymieniac skoro jest ok ?

Dokładnie

Ale felgi do zmiany! Są okropne, psują urok tego autka. W środku malina chodź ja bym niestety brał skóra/alcantara bo **** się ślizga po tej skórze.

 

 

a touareg mnie fascynuje.

Moim zdaniem nie ma co porywnywać VW do BMW?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do kosztów to nie ma co ukrywac 80 kafli i jest ful opcja.

 

Do full opcji jednak niestety troche brakuje;)

 

Felgi polecam zmiane na ori 19. Zupelnie inaczej auto wygląda. A 17stki sa dobre na zime. W touaregu akurat miedzy 17 a 19 praktycznie zadnej roznicy w jezdzie się nie czuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2005 r ful opcja z oryginalnym poszeżeniem oraz bajerami pneumatyka itd

Co Wy macie z tymi Full opcjami ?

 

gdzie masz:

Solar dach

Key-less-go

Skrętne xenony - nie z doświetlaniem.

kamera wsteczna

Climatronic tu w wersji podstawowej

Szara skóra , najgorsza w tych modelach, jasną najtrudniej zalatwic bo jest cenie.

jakies CK7W Nokii doklejone

 

Wiem wiem. ...... maluchy tez były HighLine bo seryjne modele miały wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności