Skocz do zawartości
ichas

dorobienie pilota?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałem odpowiedzi na moje pytania ale były tylko dotyczące B5 i B6.

Ostatnio zauważyłem że w moim passku jest centralka z anteną do pilota, którego nie miałem nigdy. Poprzedni własciciel widocznie zgubił pilot i nic nie powiedział.

Czy można kupić i dopasować pilot do passata b4 94r?

Jeśli tak to gdzie można kupić i jak to zrobić? -na allegro znalazłem tylko scyzoryki i nie wiem czy by się nadawały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chciał dorobić pilot, SAM PILOT... temat jak zamontować centralkę z gotowymi pilotami każdy głupi może znaleźć...

Czy można kupić i dopasować pilot do passata b4 94r?

można

Jeśli tak to gdzie można kupić i jak to zrobić?

najlepiej podskocz do jakiegoś zakładu który się tym zajmuje... sprawdzą dokładnie co to za centralka i zakodują Ci do niej jakiś pilot. koszt pilota to ok 30zł.

-na allegro znalazłem tylko scyzoryki i nie wiem czy by się nadawały...

jeśli nie są tej samej marki co centralka, to szkoda pieniędzy, bo możesz ich nie zakodować pod swoją centralkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czesem w b4 piloty nie byly na podczerwien:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czesem w b4 piloty nie byly na podczerwien

Były ale kolega napisał że ma antenkę z centralką więc to nie jest na podczerwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radeek, dzięki wielkie:) zrobię jak mówisz....:) i napisze co sie udało:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja mam podobny problem tylko że ja miałem pilota,ale w stanie nieciekawym a mianowicie widać było że ktoś już przy nim grzebał.Oddałem auto do mechanika,a gdy go odebrałem i przyjechałem do domu i chciałem zamknąć już nie działał :wsciekly i tak jest do tej pory ;)

Ale u mnie żadnej antenki nie widać jest tylko dioda w drzwiach kierowcy to chyba ja mam na podczerwień?

I teraz ja mam pytanie czy i takiego pilota można dorobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam sie do pytania, jakby mozna bylo dorobic w dodatku scyzoryk to by byla radosc dopiero :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby mozna bylo dorobic w dodatku scyzoryk to by byla radosc dopiero

nie powiedziałbym :) w passacie b3 scyzoryk to zły pomysł :) jest zbyt niewygodny jak na mój gust (zawadza o wajchę od wycieraczek gdy wsadzisz grot do stacyjki)

poza tym w takich tanich chińskich scyzorykach, po miesiącu zaczyna latać grot na boki :D albo się otwiera w kieszeni :P w sumie nie ma co oczekiwać, toż to nie oryginał z audi q7 (podobno najlepsze) :D

 

i chciałem zamknąć już nie działał

może baterie w pilocie :)

czy i takiego pilota można dorobić?

dorobić da się na pewno, ale w kosztach takich pilotów się nie orientuję :)

Edytowane przez radeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego pilota na podczerwien do sprzedania jakby ktos chcial praktycznie nie do dostania poza serwisem ciezko spotkac na allegro... teraz widze jest jeden za 60 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może baterie w pilocie
bateria jest dobra,ale ten pilot coś świrował np.czasami cały czas się dioda świeciła na tym pilocie,ogólnie nie wyglądał mi on na ori tylko na jakąś bazarówkę maił dwa przyciski ale tylko jednym się otwierało i zamykało,a drugi nie wiem do czego? i widać było że ktoś coś przy nim grzebał,no ale pilot działał jak kupiłem auto tylko że krótko :(

Auto ma ori centralny i alarm który włączał się i piszczał tylko jak się otworzyło klapę,a drzwi można było sobie otwierać,zamykać,trzaskać i nic się nie odezwał.

I nie wiem czy mam na podczerwień czy jak chociaż żadnej antenki nigdzie nie widać,tylko jest ta dioda w drzwiach która mrugała jak sie zamkneło pilotem,ale teraz jak zamykam kluczykiem to też mruga,i nie wiem o co w tym chodzi,a pilocik by się przydał ;)

Edytowane przez dark24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podłączam sie do pytanka bo też mam orginalny centralny z alarmem i doslownie przedchwila zaczol mi świrowac drzwi sie zamkneły i alarm zaczoł wyc naszczescie mialem maske otwarta to odlaczylem kleme centralka przestała działac a alarm dalej wyje po zalaczeniu klemy i tu pytanko gdzie jest orginalnie umieszczony alarm w passacie b3:dolamam

auto mam od paru dni a juz stwarza same problemy:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sparki83 VR6, alarm w b4 jest pod włącznikiem świateł...tam w środku jest czarna mała skrzyneczka, dostęp do nich po zdjęciu plastików od dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B3 jest dokładnie w tym samym miejscu co w b4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności