Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy w naszych paskach jest oswietlenie nog bo gdzies mi sie obilo ze jest. Jesli jest to jak sie włącza bo u mnie nie swieci.:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak się dorobi. A lampki masz apropo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest cos co przypomina lampki takie male prostokątne wyglada jak swiatelko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdz żarówki jezeli nie pomoże to sprawdz czy zapalajha sie lampki doswietlania pod drzwiami powinny włanczac sie razem , problem może byc w mikrostikach w zamkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w dole drzwi tez sa lamki ktore nie swiecą a chyba powinny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to możesz miej walnięty mikro styk a jak drzwi otworzysz to na górze się lampka świeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest i włącza się po otwarciu drzwi

Bez tytu?u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej można to sprawdzić w ten sposób ze do zamka idzie wtyczka z kilkoma kablami możesz spróbować nakłuwać po kolej delikatnie każdy przewód podając mase i patrzyć czy lampki się włączają czy nie bo wszystko jest masą sterowane. także jak byś tą lampkę rozebrał to na obu przewodach będzie plus

Edytowane przez Cinek668

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie świeci ci w żadnych drzwiach moze to byc modułkomfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być też najpierw sprawdź tak. ja miałem podobny przypadek w superbie ze po otwarciu drzwi nie zapalało się we wnętrzu światło i był spalony komfort ponieważ prawe lusterko miało zwarcie ponieważ jak odciąłem przewód co szedł od komfortu do podświetlenia i wpiąłem amperomierz to brało 16A!!! tylko ze wcześniej nie wiedząc o tym założyłem nowy komfort i tez się spalił ale naprawiłem obydwa bo tylko na płytce modułu przepaliło Ścieszka ale ja połączyłem i działają obydwa

 

---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

 

najlepszy był by schemat tego podświetlenia całego to by można lepiej przyczyny szukać ale niestety dostępu nie mam mam tylko do SKODY wiec mile widziany schemat

 

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

 

a i dodam do tamtego ze zwarcie było w lusterku ponieważ te diody co są pod lusterkiem miały zwarcie i one komfort spaliły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak oswietlenie wnetrza dziala prawidlowo swiatelko pod nogami jest tylko od kierowcy zaraz obok zlącza diagnostycznego i ono nie swieci a jeszcze jedno czy te po srodku w drzwiach na dole (czerwone) powinny tez swiecic czy to są tylko odblaski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze powinny świecić weź mały śrubokręcik i podważ lekko to sam zobaczysz

i w tych pod nogami zobacz czy są jakieś kable i żarówki i tam powinny iść dwa przewody jak na jeden podasz masę oddzielna ma ona zaświecić ta lampka i wtedy trzeba po przewodach iść i sprawdzić złącza na lewym słupku czy nie są zielone albo naderwane bo sygnał otwarcia drzwi będzie z zamka szedł żeby się włączyły i zgasły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna je wyjąc i sprawdzic czy masz instalacje czy to tylko odblask mocowana jest na zatrzaskach i latwo ja wymatowac w nie ktorych wersjach nie bylo podswietlen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic inne ci nie doradzę bo nie mam schematu tego niestety ;/

 

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

 

najpierw sprawdź czy to odblask czy lampka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interior foot light is easy to made. you just need to plug one wire inside Bordnetz. this is ( + wire ) than you just plug - wire to any earth point inside car. In VCDS you just turn it ON in long coding calculator . that is everything . I plug there LED STRIP. Than you can have lot of light as I have look on this :

 

file.php?id=39409&mode=view

 

14.jpg

 

12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji Comfort w tapicerce jest tylko odblask, brak doprowadzenia instalacji do oświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

it is in all version . just blank place. If you didn't pay for it you haven't it. Than If you want it you need to follow my guide. and than you'll have it. i have blank place TOO now it is different.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, mam wersje comfort 2010r. . Czy powinny się świecić lampki w drzwiach czy to tylko odblaski bo juz sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podswietlanie w lusterku powinno byc w kazdym pasku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podswietlanie w lusterku powinno byc w kazdym pasku??

Nie. Jest to dodatkowa opcja, tak jak podświetlenie w drzwiach czy przestrzeni nóg itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności