Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim swieżo kupionym pasku jest taki moduł noki 3c0 035 729 E

domyslam sie ze jest to modul bluetooth tylko nie wiem jak i co zrobic by telefon działał moj tel nokia n95 8gb dodam iz telefon nie znajduje zadnego urzadzenia co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytać o "Zestaw głośnomówiący niekompletny?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz duży fis, to z jego poziomu powinieneś odszukać telefon, a masz kompatybilny, więc:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62172&highlight=telefon

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34659&highlight=zestaw+g%B3o%B6nom%F3wi%B1cy

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz duży fis, to z jego poziomu powinieneś odszukać telefon, a masz kompatybilny, więc:

No własnie z tego co wiem mam mfa+ ale opcji telefonu w nim nie ma !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. Poldeczek a masz na uchwycie jakiś adapter do telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Jestem teraz na świeżo w tym temacie więc powiem, że moduł 729 niestety nic Ci na FIS'ie nie pokaże. Jeżeli chcesz go podłączyć jakoś z telefonem z listy telefonów kompatybilnych to parujesz urządzenia po włączeniu zapłonu i dwukrotnym wciśnięciu przycisku słuchawka na kierownicy.

U mnie było jeszcze coś takiego, że domyślnie moduł ten był ukryty przed urządzeniami BT - wtedy VCDS i wchodząc w opcję telefonu możesz włączyć widoczność ponownie.

Osobiście jednak proponuję Ci inne rozwiązanie - kupić moduł 3c0 035 730 - to tzw. vw premium i wtedy po jego podłączeniu od razu masz w FISie nową zakładkę PHONE i dalej jak po sznurku. Ja tak właśnie zrobiłęm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno odkryłem że mam zabudowany moduł taki jak w temacie mam pytanie czy będzie on współpracował z takim adapterem: 3C0 051 435 TA ?

Z tym (3C0 051 435PA) domyślam się że pójdzie bez problemu jednak intryguje mnie jak odebrać połączenie nie mając multi-kiery i radio rcd 300 ?

Pozdrawiam

Problem rozwiązany - nowy adapter (3C0 051 435 TA) pasuje idealnie wszystko działa jak powinno za wyjątkiem SMSów których nie czytam.

<a href=http://img687.imageshack.us/img687/2928/20110324.jpg' alt='20110324.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Edytowane przez Krzycho_gd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Passacika. Odkryłem, że pod siedzeniem pasażera również znajduje się jakiś moduł firmy nokia, posiadam też uchwyt przy kokpicie.

 

Jaki jest koszt zakupu takiego cacka, jak na zdjęciu?

Czy na podstawowym radiu istnieje możliwość odbioru połączenia?

Czy konieczne jest zamontowanie jakiegoś dodatkowego mikrofonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszyscy piszecie jak za pomocą adaptera do uchwytu telefonu sparować telefon z modułem nokia.

Z tego co na forum wyczytałem to wystarczy raz sparować dany telefon z modułem i adapter jest nie potrzebny aż do parowania innego telefonu.

Czy w związku z tym aby nie podejmować zakupu zbędnego wyposażenia które będzie użyte raz może dwa razy dysponujecie rozpiską złącza znajdującego się wieszaku do adaptera telefonu?

Przyciśnięcie przycisku przycisku "i" a potem kluczyk jak jest to opisane w http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/110960-instrukcja-pod%C5%82%C4%85czenie-oraz-obs%C5%82uga-telefonu-poprzez-zestaw-UHV-Low-Nokia to nic innego jak zwarcie odpowiednich pinów w uchwycie.

Czy mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zamontowany w Serwisie VW zestaw NOKIA 616, ten co był pod fotelem mam wymontowany i jestem zadowolony, koszt samego zestawu jak ostatnio widziałem to około 600 zł. a wygląda to tak jak na foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co wywalac na cos 600 zl jak mamy zestaw pod siedzeniem i za zero zlotych (jezeli mamy jakis adapter nawet bez BT) mozemy sobie podpiac tetelfon do zestawu głośnomówiącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest w tym problem że mamy sam moduł, ja mam ustawiony zdalny tryb karty sim i nie muszę nic kombinować, wsiadam do auta i korzystam z zestawu a telefon siedzi gdzieś w kieszeni, zestaw cały funkcjonuje jak normalny tel. z wyświetlaczem, SMS przychodzą i odczytuję na wyświetlaczu, książka telefoniczna, ostatnie połączenia itd.

oczywiście jeżeli bym miał sam to kupić to pozostało by w oryginale a tu płaciła firma :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SMS przychodzą i odczytuję na wyświetlaczu
a tez odpisujesz na nie majac telefon w kieszeni? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat wałkowany ale moje pytanie jest podobne aczkolwiek delikatnie inne. Mianowicie posiadam samsunga s5 i posiadam passata b6 2009 - nie dawno nabyty. Jeżeli kupię adapter lub skądś załatwie - bo z tego co rozumiem jest to kwestia jednorazowego sparowania telefonu, pozniej adapter nie jest potrzebny - to czy moj telefon z samochodem bedzie można sparować i korzystać swobodnie w samochodzie ? Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin,lepiej wymien moduł pod siedzeniem i ciesz sie tym wszystkim majac dodatkowo wszystko wyświetlane na fis'ie i rns'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od modułu i literki na końcu. Nie wszystkie moduły i nie wszystkie telefony z tym działaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów

może nie do końca w temacie ale wydaje mi się że najtrafniej było napisać tutaj.

 

Mam mały problem z radiem rns mfd2 i modułem bluetooth 3C0 035 729 E.

Od 2 tygodni używam funkcji szukaj i nic nie znalazłem ani na polskich ani na zagranicznych forach :zip

Problem polega na tym że jak wpinam (jak wypięta wszystko jest OK) wiązkę w moduł 3C0 035 729 E to radyjko zachowuje się dość dziwnie tzn.: dziwnie pika i tak jak gdyby się resetowało, a po pewnym czasie tj. kilkunastu sekundach się wyłącza i nie można go przez dłuższy czas włączyć w żaden możliwy sposób :wkurzony

 

PROSZĘ O POMOC BO NIE WIEM CO MAM ROBIĆ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności