Skocz do zawartości
jedrus

Czego brakuje Ci na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

dało by radę panowie zrobić coś takiego jak na forum audi http://www.a6klub.pl/audi-a6-forum-techniczne-cat6.htm?sid=5d35441a19e63cec8faf78f88fa18e49 a konkretnie chodzi mi o te ikonki mozna by i u nas takie coś wprowadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wydaje się być ciekawy,moim zdaniem taka wizualizacja mogłaby zawitać i u nas :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dało by radę panowie zrobić coś takiego jak na forum audi http://www.a6klub.pl/audi-a6-forum-techniczne-cat6.htm?sid=5d35441a19e63cec8faf78f88fa18e49 a konkretnie chodzi mi o te ikonki mozna by i u nas takie coś wprowadzić

 

:zeco

nie bardzo do mnie trafiają takie krzaczki, wole jak jest czysto i przeszyjcie bez zbędnych dodatków ;)

:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może jakieś zaznaczenie tego działu dla nowych :?: jak to miało miejsce w poprzednim stylu przed zmianami:)

dzięki wielkie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w profilu nie ma możliwości dodania GG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi, kiedyś było, przypominajki o zapchanej skrzynce PW (np. 95%), ewentualnie zwiększenie limitu do maximum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm przychodzi na maila :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właśnie dostałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poraz enty zapełniłem skrzynkę, kiedyś była tak informacja w jakim procencie zapełniona jest skrzynka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi w regulaminie zapisu o zakazie cytowania postu, pod którym odpisujemy. Wkur... mnie to niemiłosiernie.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tym jest nieprawidłowe? Wiadomo dokładnie do czego się odnosimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co w tym jest nieprawidłowe? Wiadomo dokładnie do czego się odnosimy
Dobrze gada ;) Nic nie zmieniać, bo kolejny punkt regulaminu będzie kolejnym łamanym punktem regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z punktów netykiety jest właśnie niecytowanie powyższego posta. Nie mówię żeby karać takie zachowanie kreskami ale moderator powinien edytować takie posty i czerwonym drukiem napisać, że nie cytujemy postów pod którymi bezpośrednio odpowiadamy. Jak raz się zdarzy to nic ale jest jeden temat (nie pamiętam gdzie dokładnie) gdzie rozwinęła się dyskusja dwóch kolegów i przez bite 3 strony sami siebie cytuję, co owocuje tym, że na tych stronach jest od za*****ia szarego (cytowanego) tekstu (nieraz post liczył po kilkanaście linijek) i odpowiedź 5 albo i mniej wyrazowa.

Chyba nie problem zerknąć wyżej, żeby wiedzieć na jakie pytanie ktoś odpisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie problem zerknąć wyżej, żeby wiedzieć na jakie pytanie ktoś odpisuje.

A jak ktoś w międzyczasie coś napisze ? Wtedy to w ogóle nie wiadomo o co chodzi a są tacy co posta piszą baaaaardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Kuczi, niedawno Łysy myślał i dbał za nas, segregując i usuwając zbyt drastyczne materiały z działu "fotoprzestroga +18" - dla naszego dobra.

Teraz Ty robisz podobnie - dbasz o nas, żebyśmy wiedzieli o czym kto pisze i na co odpowiada, dopuszczając cytowanie bezpośrednie. Niedługo będzie można pisać CAPS LOCKIEM żeby niektórzy mogli zrozumieć, albo z błędami ortograficznymi - no bo przecież jeśli ktoś jest jest kretynem bez szkoły, też musi mieć możliwość wypowiadania się.

Proszę zaprzestać takiego podejścia. Nie jesteśmy kretynami, a kretyni będą musieli przywyknąć i nauczyć się paru nowych reguł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza cytowanie posta pod postem, tyle w temacie.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie EOT. Skoro niektóre punkty regulaminu były tworzone większością głosów forumowiczów, to może sprawdźmy w ankiecie kto jest za a kto przeciw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności