Skocz do zawartości
jedrus

Czego brakuje Ci na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze zauważyłeś - jest OLX i Allegro.

 

Większość z ponad 600 postów tutaj dotyczy tematu giełdy. Wałkowany jest od dawna, znamy plusy i minusy takiego rozwiązania.

Stanowisko administracji też jest znane.

 

Pozdrawiam

 

jak dla mnie plusów tego rozwiązania nie ma. :)

:hmm to w takim razie nie powinniście wystawiać BANA za wrzucenie swojego ogłoszenia w "ciekawe aukcje".

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie nie powinniście wystawiać BANA za wrzucenie swojego ogłoszenia w "ciekawe aukcje".

 

Oczywiście że powinniśmy - jeśli tylko jestem pewien i posiadam ,,podkładkę'' - bezwarunkowo.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Proponuję system ocen za posty (wiem że jest ocena tematu, mi chodzi o ocenę pojedynczego postu) które były pomocne. Przynajmniej + żeby np. ci co wykorzystali poradę i zadziałało mogli to zaznaczyć na forum, i nie trzeba całego tematu czytać żeby wiedzieć czy rzeczywiście działa.

 

2 Widok forum podobny do tego z portali społecznościowych. Próbowałem tego wątkowego ale jest jakiś dziwny jak dla mnie. Coś w tym stylu:

plan tematu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. to co większość pewnie czyli giełda :P

2. FOTO-KONKURS dlaczego zniknął ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. to co większość pewnie czyli giełda :P

2. FOTO-KONKURS dlaczego zniknął ?

1.Stanowisko administracji już było kilka razy wyrażane na temat giełdy i się nie zmienia. Nie trzeba nam problemów.

2.Miły pracuje nad nowym regulaminem i konkurs powróci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego temat "Wsyzstko o komputerach - pomoc informatyka" zostal przeniesuony do archowum, i nie da sie w nim nic pisac (ani czytac)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy tym silniku forum jest gdzieś funkcja "Moje posty", gdzie rozwijałaby się lista tematów, w których się wypowiadałem ułożonych chronologicznie wg daty ostatniego wpisu (niekoniecznie mojego)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie menu -> subskrypcje tematów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybkie menu -> subskrypcje tematów

 

Dzięki za wskazówkę! Czasami człowiek patrzy i nie widzi i trzeba mu palcem pokazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedź swój profil. Drugi linki pod avatarem to twoje posty. Nie wszystkie, bo nie wszystkie tematy są śledzone i wliczane do puli postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odwiedź swój profil. Drugi linki pod avatarem to twoje posty. Nie wszystkie, bo nie wszystkie tematy są śledzone i wliczane do puli postów

 

W tą zakładkę wchodziłem wielokrotnie i to nie jest to, o co mi chodzi. Tam jest chronologiczna lista wszystkich moich postów, a mi chodziło o listę tematów, w których się wypowiadałem uszeregowanych w kolejności ostatniego wpisu. I to jest właśnie w zakładce "Subskrypcje tematów".

 

Niemniej, dzięki za chęć pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy reklamy wewnątrz postów nie mogły by być mniej inwazyjne ?

( samostartujące flashe ).

Używam zwykle AdBlocka, włączyłem zgodnie z prośbą ale nie wiem jak długo wytrzymam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszka (i wszyscy inni) - jeśli pojawią się gdzieś autostartujące Flashe proszę dajcie znać do mnie na PW, będę blokował takie reklamy odgórnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie udzielałem się na forum i nie korzystałem, ale po powrocie brakuje mi giełdy części. Dlaczego osunęliście taki cenny dział? Na allegro wszystko w chorych cenach, albo po prostu niektóre części używane są niedostępne (bo nie chce się komuś wystawiać każdego plasticzka, przełącznika czy innej drobnostki) co jest dla mnie zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję za szybką odpowiedź, ale i tak uważam że to strzał w kolano. Każde inne forum ma dział giełdy części, czy to subaru czy bmw itp.

Powinniście się nad tym zastanowić czy nie wskrzesić tego działu. Kupienie używanej części do 18-2x - letniego samochodu graniczy z cudem czasami, a tu można było mieć 90% pewność, że kupię to co chcę kupić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tu można było mieć 90% pewność, że kupię to co chcę kupić.

No właśnie z tym też do końca tak nie jest , było kilka oszust , więc taka decyzja i po temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że administracja jest w kwestii giełdy nieprzejednana :nie

 

Szkoda bo taki dział byłby przydatny zwłaszcza dla właścicieli starszych Passatów, do których znalezienie niektórych pierdółek staje się coraz trudniejsze.

 

Ze wszystkich forów motoryzacyjnych (a jest tego sporo), na których jestem zarejestrowany giełda najlepiej funkcjonowała na forum Renault 19 - to było coś niesamowitego. Wystarczyło dać ogłoszenie "kupię to i to" a w ciągu kilkunastu minut mialo się kilka propozycji sprzedaży z ceną zdjęciami i wszystkim, co trzeba. Dodatkowo funkcjonuje tam system ocen sprzedających wiec prawdopodobieństwo nacięcia się było niewielkie. Ja osobiście nigdy się nie naciąłem, a kupiłem przez forum mnóstwo części.

 

Przewaga giełdy forumowej nad Allegro jest taka, że często częściami handlują pasjonaci marki, którzy doskonale orientują się co piszczy autach z poszczególnych roczników i generacji i można na nich polegać w kwestii, czy dana część będzie pasowała do naszego auta. Dodatkowo - jeśli ogłoszenia dodawane są w formie tematów - istnieje mozliwość komentowania ofert przez innych użytkowników, co jeszcze bardziej ogranicza ryzyko wpadki.

 

To czego mi najbardziej brakuje na portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych to możliwość komentowania ogłoszeń bo czasami jak sie widzi, co jest wystawiane, za jakie pieniądze i jakie dyrdymały bądź wręcz chamskie kity wypisywane są w opisach, to aż się w człowieku gotuje i chciałoby się ostrzec innych przed wtopą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda bo taki dział byłby przydatny zwłaszcza dla właścicieli starszych Passatów, do których znalezienie niektórych pierdółek staje się coraz trudniejsze.

 

Wszystko na bieżąco ląduje w ciekawych aukcjach ;) nawet allegro i OLX-a nie trzeba przeglądać :D

 

 

Przewaga giełdy forumowej nad Allegro jest taka, że często częściami handlują pasjonaci marki, którzy doskonale orientują się co piszczy autach z poszczególnych roczników i generacji i można na nich polegać w kwesti

 

Ta wykupują okazję , a potem sprzedają na forum z sporą górką. Do dzisiaj jest z tym problem i co chwila cwaniaczki kombinują w ciekawych aukcjach ;).

 

Patrząc po modyfikacjach w dziale "Mój passat" chłopaki sobie świetnie radzą z pozyskiwaniem części bez naszej forumowej giełdy :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdego kto płacze nad brakiem giełdy wysłałbym na tydzień odpoczynku od forum bo to już męczące jest czytanie jak na innych forqach jest cudownie :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności